classicatouch.com- Logo - Opinie

classicatouch.com

Opinie (98) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (98)

Opinie nt. sklepu classicatouch.com

Zakup nie kusi być trudny

Zakup pierścionka na samą myśl przyprawiał mnie o palpitację serca, okazało się że to przyjemny moment:). Panie na czacie wytłumaczyły mi wszystko krok po kroku. Przesłały dodatkowe materiały porównawcze, doradziły swoim okiem i poczułem ulgę odbierając pierścionek bo wiem,że będzie idealnie pasował do mojej przyszłej narzeczonej. Nie zdarza się, abym pisał opinię,ale w tym przypadku sklep zasługuje na dobre słowa. PS. Przesyłka zapakowana wzorowo, a po otwarciu od razu czuć powiew luksusu :)
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Panie Grzegorzu, dziękujemy za tą opinię i zaufanie. Każda współpraca z tak wspaniałymi klientami jak Pan jest dla Nas szansą na doskonalenie marki Classica i daje ogromną motywację do dalszego rozwoju. :)
Niesamowita obsługa. Przez cały proces, od złożenia zamówienia czułam się niezwykle zaopiekowana. Miła i cierpliwa Pani na początku wytłumaczyła mi wszystko przez chat na stronie, a następnie zadbała o wszystko kontaktując się ze mną telefonicznie. Jestem pod ogromnym wrażeniem i polecam każdemu :) Ps. Obrączki są przepiękne i czekają na nasz dzień 03.08.2024 <3
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Pani Katarzyno, bardzo dziękujemy za tak wysoką opinię. Cieszymy się, że nasze obrączki mogą stać się symbolem Waszej miłości. :)
Polecam każdemu. Zdecydowałem się na kupno pierścionka na zaręczyny przez internet. Pomocne panie dostępne na stronie cierpliwie pomogły mi w wyborze, a narzeczona jest zachwycona pierścionkiem. Na pewno wrócimy po obrączki 10/10
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Bardzo dziękujemy za tą pozytywną opinię. Cieszymy się, że pierścionek zachwycił narzeczoną. :)
Opieka jak i tłumaczony każdy kolejny krok realizacji zamówienia na 6+. Kontakt ze sklepem na najwyższym poziomie. Obawa przed zakupem przez internet była bez podstawna. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Bardzo dziękujemy za zaufanie. Jest Nam niezmiernie miło, że ocena naszych doradców jest tak wysoka. :)
Kupiony pierścionek zachwycił moją ukochaną! Ciekawa jest ta personalizacja, jeden model, a tyle możliwości wyboru :) ....
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Sprawa personalizacji nie ulega wątpliwości - jest to świetny sposób na podkreślenie swojej indywidualności. Każdy projekt ma w sobie to coś ... :). Dziękujemy za pozostawienie opinii!
Świetna obsługa klienta, zarówno w salonie jak w sklepie online. Zamówiony pierścionek przepiękny!
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Przekażemy pochwały naszym konsultantom i doradcom! :) Dziękujemy za wystawioną opinię i wybór biżuterii naszej marki.
Najbardziej podobała mi się obsługa, zawsze dostałam szybką odpowiedź na moje pytania. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Pani Edyto, bardzo dziękujemy za podzielenie się z Nami tą opinią. Nasi doradcy starają się być do Państwa dyspozycji o każdej porze. :)
Oferowana gwarancja przemawia za wybraniem tej marki. Zdecydowanie warto wybrać ich obrączki.
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Każdy produkt kupiony w Classica jest objęty gwarancją. Dbamy o to, aby biżuteria mogła cieszyć Państwa swoim pięknym wyglądem przez długie lata. Dziękujemy za tą miłą opinię! :)
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Panie Zdzisławie, bardzo dziękujemy za tak wysoką opinię. Cieszymy się, że nasze produkty oraz obsługa spełniły Pana oczekiwania. :)
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Panie Sebastianie bardzo dziękujemy za tak wysoką opinię. Cieszymy się, że nasze produkty oraz obsługa spełniły Pana oczekiwania. :)
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że nasz sklep internetowy przypadł Pani do gustu :).
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Panie Adrianie, bardzo dziękujemy za tą opinię. Cieszymy się, że nasze obrączki stały się symbolem tego ważnego dla Was dnia. :)
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Panie Mateuszu, jest Nam niezmiernie miło za pozostawioną opinię. Dziękujemy i zapraszamy ponownie! :)
Zdecydowanie najwygodniejsze obrączki świata!!! 🥰 Byliśmy w szoku, że obrączki z diamentami mogą być tak wygodne. Nie zaczepiają o ubranie, ani nie drapią. W środku jest wypukłość i świetnie się dzięki temu zakładają. Na pewno wrócimy przy rocznicy po piękną dostawkę.
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Każdego dnia staramy się, by nasze obrączki były zarówno piękne jak i wygodne. Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. :)
Obrączki dotarły do nas ekspressowo! Przepięknie i starannie zapakowane, widać dbałość o szczegóły. Czekają na swój wyjątkowy dzień, który już niebawem.
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Jest Nam niezmiernie miło, że obrączki naszej marki zostaną symbolem waszej miłości. Dziękujemy za zostawioną opinię.
Gorąco polecamy obrączki URBAN, bardzo ładny kształt. Nigdzie nie mogliśmy takich znaleźć. Panie na chacie bardzo pomocne, zawsze szybko odpowiadały .
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Bardzo dziękujemy za tą rewelacyjną opinię. Profil Urban jest naszym autorskim profilem, nie znajdziecie go u innych jubilerów. :)
Zakupiony pierścionek na prezent wygląda przepięknie, pomoc Pań na czacie nieoceniona, dziękuję za wyrozumiałość i cierpliwość przy wyborze. Beata
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Pani Beato, bardzo dziękujemy za tak wysoką opinię. Cieszymy się, że Nasi doradcy z sukcesem pomogli Pani w wyborze pierścionka. :)
Moja dziewczyna (aktualnie juz narzeczona) :) od dawna obserwuje Was na Ig, nie było mowy o innym pierścionku. Jest nim zachwycona!
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Gratulujemy zaręczyn! ❤️Jest Nam niezwykle miło, że nasze pierścionki przypadły Wam do gustu. Dziękujemy za opinię.
Tak pięknego pierścionka jeszcze nie miałam. Widać, że jest wykonany z dbałością o każdy szczegół. Już mam w planach kolejny ... 😊
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię! Cieszymy się, że pierścionek przypadł Pani do gustu. :)
Ogromna pomoc w wyborze Pań na czacie, odpowiedzi na każdy temat rozwiały wszystkie moje wątpliwości. A sama biżuteria piękna!
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Przekażemy pochwały naszym konsultantom! :) Dziękujemy za wystawioną opinię i wybór biżuterii naszej marki.