classicatouch.com- Logo - Opinie

classicatouch.com

Opinie (98) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (98)

Opinie nt. sklepu classicatouch.com

Ekspresowa realizacja. Złożyliśmy zamówienie na kilka dni przed wylotem, udało się zdążyć na czas.
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Pani Mileno, cieszymy się, że docenia Pani nasz ekspresowy czas realizacji. Doskonale wiemy, jak bardzo ważna jest terminowa realizacja. Dziękujemy za tak wysoką opinię. :)
Widać najwyższą jakość wykonania i dopieszczenie klienta nawet przy wysyłce przesyłki. Polecam!
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Dziękujemy za docenienie naszych starań. Każda opinia jest dla Nas ogromną motywacją do dalszego rozwoju. :)
Bardzo polecam, pierścionek pięknie się mieni. Obsługa na najwyższym poziomie.
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Kamień otoczony koroną z białego złota szczególnie podkreśla blask kamienia. Bardzo dziękujemy za docenienie naszych produktów i jakości obsługi konsultantów.
Ekstra wykonanie, świetny kontakt z obsługą. Nie mam żadnych uwag.
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Dziękujemy za tak wysoką opinię. :)
Panie Bardzo miłe i wszystko się udało na czas 👏👏👏👏
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Panie Hubercie dziękujemy za pozostawioną opinię. Cieszymy się, że przesyłka dotarła na czas. :)

Bardzo miło o sprawnie 😃

Bardzo miło o sprawnie
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Panie Łukaszu, bardzo dziękujemy za pozostawioną opinię. Każda taka wiadomość dowodzi, że idziemy w odpowiednim kierunku. :)
Super sklep, polecam.
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Bardzo dziękujemy za zostawioną opinię. Cieszymy się, że nasz sklep przypadł Panu do gustu. :)
Polecam, wszystko ok 😉
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że nasz sklep internetowy przypadł Panu do gustu :).
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Bardzo dziękujemy za tak wysoką opinię! :)
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Panie Bartłomieju bardzo dziękujemy za tak wysoką opinię. Cieszymy się, że nasze produkty oraz obsługa spełniły Pana oczekiwania. :)
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Pani Lauro, jest Nam niezmiernie miło za pozostawioną opinię. Dziękujemy i zapraszamy ponownie! :)
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Bardzo dziękujemy za tak wysoką opinię! :)
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Panie Filipie bardzo dziękujemy za tak wysoką opinię. Cieszymy się, że nasze produkty oraz obsługa spełniły Pana wymagania. :)
18 sty 2024
Bardzo profesjonalna obsługa.
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Cieszymy się, że tak dobrze ocenia Pan naszą obsługę. Dziękujemy za opinię. :)
18 sty 2024
6 cze 2023
Nigdy nie spotkałam się z taką obsługą klienta, jak w Classica. Wraz z narzeczonym mieszkamy za granicą, dlatego nie mieliśmy możliwości, aby wybrać się do salonu. Postanowiliśmy zatem spróbować kupić obrączki przez internet i był to strzał w 10! W momencie gdy stworzyliśmy i zamówiliśmy obrączki w kreatorze na stronie, od razu skontaktował się z nami doradca, który pomógł w ustaleniu wszelkich szczegółów. Od samego początku czuliśmy się bardzo zaopiekowani, otrzymaliśmy nawet próbne obrączki z plastiku, które odpowiadały naszym rozmiarom. Obrączki przyszły idealne! Takie jakie sobie wymarzyliśmy, a do tego wszystkiego możliwa jest zmiana rozmiaru obrączki z diamentami, jestem pod ogromnym wrażeniem i polecam każdemu. ❤️ Pozdrawiam
7 cze 2023
Dziękujemy za tak pozytywny odzew. To była dla nas ogromna przyjemność móc tworzyć obrączki Państwa marzeń. Dziękujemy za zaufanie na odległość i życzymy wszystkiego co najlepsze :)
6 lip 2023
Jesli chodzi o sklep internetowy jestem NIEZMIERNIE oczarowany. Wybrany pierścionek zaręczynowy (z pomocą Pań z czatu) był strzałem w 10 dla (już teraz 😉 ) narzeczonej. Wszystko przebiegło absolutnie bezproblemowo, z towarzystwem niezwykle wyjątkowej i cieplej obsługi. Gdybym mógł, osobiście pojechalbym do pracowni z podziękowaniami, natomiast opinia, to jedyne co mogę zostawic 😁 A jakość wykonania swoją drogą - klasa. Możliwość konfiguracji tez bez zarzutów a błysku diamentu na żywo nie da się opisać (to słowa narzeczonej) i będę polecać firmę wszystkim znajomym. Jeszcze raz dziękuję za przyłożenie ręki do mojego wkroczenia na nową drogę życia 😉 !
6 lip 2023
Panie Tomaszu, serdecznie gratulujemy zaręczyn! Jest nam niezmiernie miło, że produkt CLASSICA został symbolem tego ważnego momentu w waszym życiu. Dziękujemy za te miłe słowa :)
7 lip 2023

Super jakość!

Dzisiaj zamawialiśmy z narzeczoną obrączki. Obsługa na najwyższym poziomie. Pani wszystko wytłumaczyła, doradziła i sugerowała rozwiązania które były kompromisem naszych dylematów. Różnorodność wzorów i możliwość kombinacji jest wręcz nieporównywalna z innymi jubilerami u których oglądaliśmy obrączki. Dodatkowo w cenie jest dożywotnia opieka nad obrączkami (czyszczenie, polerowanie i renowacja). Naprawdę polecamy!
12 lip 2023
Dziękujemy! Cieszymy się, że obrączki CLASSICA będą symbolem waszej miłości :)
6 lip 2023
Bardzo polecam markę Classica ❤️ Zamówiliśmy model my Sunshine 🥰 na początku szukałam pierścionka w sieciówkach ale nic mi się nie podobało 😬 i natknęłam się na stronę internetowa www.clasicatouch.com 😊 mają bardzo duży asortyment pierścionków ! I te zdjęcia mega dokładne gdzie widać każdy szczegół 🥰 Trochę obawiałam się zamówić przez internet bo to różnie bywa zdjcia zdjęciami a potem przychodzi zupełnie coś innego ! Do salonu mieliśmy trochę daleko … Podczas oglądania pierścionków na stronie połączyła się z nami na czacie bardzo miła Pani wszystko nam wyjaśniła próby złota czystość diamentów a byliśmy w tym temacie zieloni 🤭 Pokazała nam na kamerce jak dokładnie wyglada ten pierścionek i zamówiliśmy ! Czas realizacji bardzo krótki przesyłka do nas dostała bardzo dobrze zabezpieczona a pierścionek idealny 🥰 rozmiarowo super ! I ta soczewka o której Pani nam opowiadała naprawdę robi robotę ! Otrzymaliśmy tez certyfikat na diamenty i wieczystą gwarancję 😊Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno będziemy polecać ! Dziękuję ❤️
6 lip 2023
Pani Aleksandro, jest Nam niezmiernie miło, że zdecydowała się Pani na pierścionek naszej marki :). Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby każdy produkt wykonany był z największą starannością, dziękujemy za zaufanie! ❤️