classicatouch.com- Logo - Opinie

classicatouch.com

Opinie (98) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (98)

Opinie nt. sklepu classicatouch.com

6 lip 2023
Zdecydowałem się na zakup pierścionka zaręczynowego w sklepie Classica i to był bardzo dobry wybór. Pierścionek ładnie, porządnie wykonany i przede wszystkim bardzo szybko do mnie dotarł, na czym najbardziej mi zależało. Moja, w tej chwili już narzeczona, również jest zachwycona! Nie było też żadnego problemu z korektą rozmiaru, żeby już po oświadczynach dopasować pierścionek. Serdecznie polecam!
6 lip 2023
Bardzo dziękujemy za opinię! :) Wieczysta gwarancja, która obejmuje korektę rozmiaru to zdecydowanie jeden z największych atutów zakupu w CLASSICA. Życzymy dużo miłości i gratulujemy zaręczyn :).
6 cze 2023
Kupiłam pierścionek my Baby i jestem zachwycona! :)
7 cze 2023
Ogromnie nam miło,że mogliśmy pomóc w wyborze tak wyjątkowego modelu :)
Super sklep 😃
5 cze 2023
Panie Łukaszu, dziękujemy za pozytywną opinię i docenienie naszej marki. Życzymy wszystkiego dobrego i zapraszamy na zakupy przy kolejnej wyjątkowej okazji :)
6 lip 2023
Polecam skorzystanie z oferty Classica. Zamówiliśmy obrączki, które wcześniej sami zaprojektowaliśmy w konfiguratorze. Jedna z przyjemniejszych rzeczy przy organizacji ślubu! Obrączki przerosły nasze oczekiwania pod względem wykonania i dbałości o najmniejszy szczegół. Do tego wygodna dostawa pod wskzany adres.
6 lip 2023
Pani Anito, bardzo dziękujemy za tą opinię. Pochwałę przekażemy do naszej pracowni :). Cieszymy się, że nasze obrączki stały się symbolem tego ważnego dla Was dnia.
Jubiler godny polecenia! Bardzo miła obsługa, Pani Paulina wszystko wytłumaczyła i dopilnowała żeby zamówienie dotarło na czas.
Odpowiedź ze sklepu classicatouch.com
Panie Jakubie, jest Nam niezmiernie miło, że zdecydował się Pan na produkt naszej marki :). Dziękujemy za zaufanie! ❤️
19 lip 2023
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Realizacja zamówienia na wysokim poziomie, a pierścionek piękny. :)
19 lip 2023
Panie Karolu, dziękujemy za docenienie profesjonalizmu. Cieszmy się, że wykonanie i efekt finalny przypadły Panu do gustu :).
5 cze 2023
Pani Agnieszko, dziękujemy za wysoką ocenę naszego sklepu. To dla nas ogromna przyjemność móc tworzyć dla Pani tak wyjątkową i osobistą biżuterię, która z pewnością wywoła nie jeden uśmiech na Pani twarzy. Dziękujemy za zaufanie :).
28 sie 2023
Tak powinna wyglądać obsługa w każdym sklepie . Wszystko na najwyższym poziomie począwszy od pierwszego kontaktu po otrzymanie przesyłki , która przy rozpakowaniu wygląda jak milion dolarów . Dziekuje i oby tak dalej
29 sie 2023
Panie Tomaszu, bardzo dziękujemy za tą miłą opinię. Cieszymy się, że nasza obsługa zrobiła na Panu pozytywne wrażenie. :)
28 sie 2023

My Sunshine, pierścionek zaręczynowy

Bardzo szybki czas realizacji, doradztwo na najwyższym poziomie nawet o bardzo późnych godzinach, produkt piękny, elegancki, taki jak miał być. Bardzo polecam produkty Classica
29 sie 2023
Jest Nam niezmiernie miło, że nasz pierścionek sprostał Pana oczekiwaniom. Dziękujemy za zaufanie :).
11 paź 2023
Bardzo miła obsługa. Pierwszy raz w życiu mi się zdarzyło mieć przyjemność z tak miłą obsługa, naprawdę polecam!
11 paź 2023
Cieszymy się, że nasza obsługa zrobiła na Pani pozytywne wrażenie. Dziękujemy za tak wysoką opinię. :)
27 lip 2023
Bardzo dziękujemy za tak wysoką ocenę. Jest Nam bardzo miło, że wybrali Państwo obrączki marki CLASSICA. :)

Bardzo miło i profesjonalnie

Super obsługa, profesjonalne porady i krótki czas oczekiwania.
6 lip 2023
Bardzo dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że nasza obsługa spełniła wszystkie oczekiwania :).
18 paź 2023
Polecam wszystko szybko i sprawnie. Kontakt ze sklepem super. Serdecznie polecam.
18 paź 2023
Bardzo dziękujemy za tak wysoką opinię. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z jakości naszej obsługi.
17 lis 2023
Najbardziej ze wszystkiego podobał mi się profesjonalny kontakt z obsługą.
17 lis 2023
Cieszymy się, że tak dobrze ocenia Pan naszą obsługę. Dziękujemy za opinię. :)
19 lip 2023
Dziękujemy za tak wysoką opinię! :)
23 lis 2023
29 lis 2023
Bardzo dziękujemy za tak wysoką opinię. :)
13 wrz 2023
14 wrz 2023
Panie Krzysztofie bardzo dziękujemy za tak wysoką opinię. :)
26 lip 2023
Panie Miłoszu, dziękujemy za podzielenie się opinią oraz zaufaniem naszej marce. Tworzenie dla Pana ukochanej pierścionka, było dla nas ogromną przyjemnością i jesteśmy pewni, że model, który Pan wybrał pasuje idealnie do wybranki. Życzymy wszystkiego dobrego :)