eibabo.plOpinie

eibabo.pl - eibabo® technology store

eibabo® to produkt najnowszej generacji systemów sklepów internetowych Grupy eibmarkt® i wynik 20-letniego doświadczenia w handlu wysyłkowym. W eibabo® mogą kupować firmy i osoby prywatne. Po 3 latach prac rozwojowych nad internacjonalizacją eibabo® jest dostępny w 14 językach , a w jego skład wchodzi sklep międzynarodowy (eibabo.com) i 20 krajowych sklepów internetowych oferujących ponad 20 metod płatności i ok. 1 miliona aktywnych artykułów. Na każdym kroku czekały nas duże wyzwania. Do najpoważniejszych należały: system informatyczny ze złożonymi funkcjonalnościami sklepowej witryny internetowej, zarządzanie produktami oraz interfejs logistyczny dla dostawców i udostępnienie treści w 14 językach. Na całość złożyło się ponad 500 projektów częściowych, którym sprostać mogły tylko doświadczone zespoły projektowe i wieloletni partnerzy. W perspektywie średnioterminowej mamy jednak dużo więcej planów dotyczących eibabo®, które wykraczają poza funkcję sklepu internetowego – warto więc być na bieżąco. W tej chwili nadal intensywnie pracujemy nad internacjonalizacją. Obsługę eibabo® zapewnia ten sam zespół z firmy eibmarkt.com GmbH (callcenter, serwis, IT), który zarządza znanym już sklepem eibmarkt.com. To gwarancja bardzo wysokich standardów, do których przyzwyczailiśmy naszych klientów.
eibmarkt.com GmbH
Kemmlerstrasse 1
08527 Plauen
Niemcy
Amtsgericht Chemnitz HRB 25845
Marco Labáhn

Opinie nt. sklepu eibabo.pl

4.86/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu eibabo.pl

Już tydzień czekam na dostawę, opinia może być tylko najgorsza. Brak możliwości kontaktu i reklamacji.
 Odpowiedź ze sklepu eibabo.pl
Grzecznie przepraszamy za opóźnienie w wysyłce. Artykuł został czasowo wyprzedany i musiał być ponownie zamówiony u producenta. W przypadku reklamacji lub innych zapytań można dotrzeć do nas przez całą dobę za pośrednictwem poczty elektronicznej, przez sklep i zarejestrowanych klientów bezpośrednio przez ich konto klienta.
Jest ok.
Alles in ordnung
POLECAM
Towar zgodny z zamówieniem, dobrze zapakowany. Polecam
profesjonalna obsługa dziękuję
Wszystko OK.
Profesjonalizm, Polecam:)
Bardzo dobra obsługa, na pytania zadawane na fb odpowiadano sprawnie i rzeczowo. Polecam.
Super transakcja. Polecam.
polecam
Szybko i sprawnie zrealizowana dostawa.
szybka dostawa, towar bez zarzutów, nawet przy obecnych cenach euro dużo tańszy niż w sklepach PL
I contacted Eibabo Cus.Svc to confirm product parameters.They confirmed it.I also put comments in my order,that I need EXACTLY product with such parameters and asking not to send anything else.When I received the product, it had different parameters;Eibabo explained it had been modified by producer. Two findings: 1. They do not verify what exactly they are selling 2. Their Cust.Srv is not so go