mirjan24.pl

Opinie (144) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (759)

6 lis 2023
Szanowni Państwo, dysponują Państwo bardzo ciekawymi meblami, o niespotykanych gabarytach (np. do małych pomieszczeń). Kontakt z Państwem, to czysta przyjemność. Dotrzymane terminy. Zamawiałam u Państwa małą kanapę. Jest śliczna. Mam tylko jedno "ale" - trochę "niefajnie",że kierowca (przemiły człowiek) nie jeździ z pomocnikiem. Bywa często, że zamawiane meble odbierają osoby starsze, samotne, które nie są w stanie poradzić sobie z przetransportowaniem do domu. Czasami bywa, że naprawdę nie ma kto pomóc. A mogłaby być to usługa odpłatna i bardzo oczekiwana. Pozdrawiam cieplutko cały Zespół MIRJAN i serdecznie dziękuję. Iza S - Wrocław

Niestety brak chęci współpracy z klientem, brak elastcznosci lub chęci dogrania dostawy z dostępnością klienta, zamówienie zostało anulowane

Opinie nt. sklepu mirjan24.pl

7 lut 2024
24 lut 2024
Polecam serdecznie. Zamowienie zgodne z opisem. Jestem bardzo zadowolona.
14 lut 2024
Mebel na piątkę.Super wykonanie. Nie mam nic więcej do dodania.
17 lut 2024

Udane zakupy

Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym.
Super polecam .
18 lut 2024
9 lut 2024
10 lut 2024
Tak
17 lut 2024
Kanapa jest twarda. Nie polecam

Szafa obdrapana

Dostawca miał zadzwonić wcześniej,zadzwonił do mnie gdy był na miejscu,co prawda dzień wcześniej napisał mniej/więcej w jakich godzinach będzie lecz niestety w tych godzinach się nie zmieścił.Szafa w kilku miejscach obdrapana i uszkodzona,ogólnie nie jestem zadowolony z tego zakupu
BK
Bogusław k.
Świnoujście

bardzo słabe wykonanie .

bardzo słabe wykonanie .
Niestety komoda jest za ciężka brak stopek na środku powoduje zapadnięciem się komody na środku a to skutkuje problemem z otwieraniem frontów niestety szuflady na środku są zbyt ciężkie do stelażu co powoduje odkształcanie śie całego mebla
28 sty 2024

Kanapa Torezio

Kanapa piękna, bez żadnych zadrapań, solidnie spakowana. Jedynie szkoda, że twarda bardzo. Kierowca wylądował ją bez ostrzeżenia na mokre podwórko, zamiast powiedzieć że nie zamierza donieść jej do drzwi
21 sty 2024

Arleta

Szafka piękna. Ładniejsza niż na zdjeciu.Spełnia swoje zadanie. Dostawa i kontakt super. Tylko szkoda że nie ma opcji z wznoszeniem. Ale poza tym wszystko ok.