Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR- Logo - Opinie

Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR

Opinie (1001) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3908)

Ważny od: 9 mar 2017
Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Profesjonalizm w każdym calu. Szeroka oferta różnego obuwia dla potrzeb klientów. Szybka realizacja zamówienia. Wysoka jakość produkowanych wyrobów. Świetna Marka w przystępnej cenie. Od 10 lat używam buty Waszej produkcji, które na co dzień zakładam do pracy. Sprawdzają się świetnie w trudnych warunkach mojej pracy na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Znamienne że nigdy nie przemokły. Po 10 latach używania "ząb czasu" spowodował, że zdecydowałem się na zakup nowych, wspaniałych Waszych butów . Stare kompletne buty będą mi służyły do prac na ogrodzie. Podeszwa z ubytkami nie będzie mi przeszkadzać w tych pracach. Nowe buty u Was zakupione posłużą mi na wiele lat. Bardzo dobrze, ze względu na wyprofilowanie podeszwy, nie sprawiają trudności w jeździe samochodem i obsłudze pedałów. Nawet zaśnieżone podeszwy nie ograniczają komfortu związanego z obsługą. Obyście wiecznie trwali w swoim działaniu!

7 gru 2023
1. Najlepiej proszę nie sprzedawać obuwia, które sam producent uważa za "przeterminowane" lub zawrzeć taką informację w opisie i sprzedawać buty jako 2 klasy, a nie na wyprzedaży. Oczywiście mogłem trafić na taki egzemplarz (Trzewik Wald wyprodukowany 08.2018r.) lub czegoś nie wiem - w takim razie proszę poprawić opisy w temacie np wytrzymałości pianek PU w podeszwach. Sam but jest świetny ale niestety zgłosiłem go na reklamację, ponieważ boję się, że stracę podeszwę np gdzieś w górach w zimie, co już mnie kiedyś spotkało z identycznego powodu - zatajonej informacji na temat terminu przydatności (domyślam się, że podeszwy). Tutaj ta informacja była chociaż jej nie zauważyłem - dziękuję, i dlatego nie daję 1/5. 2. Nie ma informacji nt gwarancji. Więc jak rozumiem na podstawie fragmentu z regulaminu: § 8 Gwarancja 1. Towary sprzedawane przez Sprzedawcę mogą być objęte gwarancją udzieloną przez producenta Towaru bądź dystrybutora. 2. W wypadku Towarów objętych gwarancją, informacja dotycząca istnienia i treści gwarancji jest każdorazowo prezentowana na Stronie Internetowej Sklepu. mogę tylko się domyślić, że dałem sobie wcisnąć, przez własną nieuwagę, na pozornej "wyprzedaży", produkt uznany za przeterminowany, który nie podlega już gwarancji (!?). Takie zakupy skłaniają mnie do większej podejrzliwości w przyszłości, i to mi się bardzo nie podoba ale dziękuję. Szkoda, bo ten but wydaje się być naprawdę bardzo dobrym produktem.

Opinie nt. sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR

Bardzo szybka wysyłka.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa opinię. Doceniamy, że poświęcił Pan czas, aby wyrazić swoje zadowolenie z naszej szybkiej wysyłki. W Demar24 dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę klienta i wspaniale jest wiedzieć, że udało nam się to zrobić dla Państwa!
Bardzo szybka wysyłka
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Bardzo dziękujemy za Państwa recenzję! Cieszymy się, że tak szybko otrzymali Państwo od nas przesyłkę. Jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy naszym klientom najlepszą możliwą obsługę. Dziękujemy za Państwa miłą opinię, doceniamy ją!

Bardzo dobra obsługa.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Bardzo dziękujemy za miłe słowa dotyczące naszej obsługi klienta. Cieszymy się, że miał Pan przyjemne doświadczenia z nami i staramy się zapewnić doskonałą obsługę wszystkim naszym klientom. Dziękujemy za Państwa wsparcie!
Wszystko Ok :)
Super produkt
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękuję bardzo za miłe słowa! Cieszymy się, że spodobał Ci się nasz produkt i doceniamy Twoje wsparcie.
Polecam!
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa rekomendację! Cieszymy się, że była Pani zadowolona z naszych doświadczeń i doceniamy Pani pozytywne opinie. Staramy się oferować najlepszą możliwą obsługę klienta i cieszymy się, że doświadczyli jej Państwo na własnej skórze. Jeszcze raz dziękuję!
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa wspaniałą recenzję! Miło nam słyszeć, że miał Pan pozytywne doświadczenia z naszą dostawą, produktami i obsługą klienta. W Demar24 dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z zakupów i ogólnego doświadczenia zakupowego. Doceniamy Państwa opinie i dziękujemy za wybranie nas.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy, że poświęcił Pan czas na recenzję Demar24. Cieszymy się, że miał Pan tak pozytywne doświadczenia z nami i cieszymy się, że mogliśmy spełnić Pana potrzeby. W Demar24 jesteśmy dumni z dostarczania naszym klientom produktów najwyższej jakości i nienagannej obsługi klienta. Dziękujemy, że jest Pan naszym cenionym klientem.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa opinię! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych produktów. Dążymy do zapewnienia wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta przez cały czas i cieszymy się, że mogliśmy spełnić Państwa oczekiwania. Dziękujemy za Państwa opinię - bardzo ją doceniamy!
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Bardzo dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję i przyznanie nam pięciu gwiazdek na pięć możliwych. Jesteśmy bardzo wdzięczni za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Państwa opinia jest dla nas bardzo cenna i zawsze staramy się zapewnić naszym klientom produkty najwyższej jakości i doskonałą obsługę. Z niecierpliwością czekamy na dalsze oferowanie Państwu najlepszych możliwych doświadczeń zakupowych.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa ocenę 5/5 i za poświęcenie czasu, aby nas zrecenzować. Naprawdę doceniamy Pani opinię i cieszymy się, że miała Pani dobre doświadczenia z naszą dostawą, produktami i obsługą klienta. Dążymy do zapewnienia wyjątkowego doświadczenia wszystkim naszym klientom i cieszymy się, że mogliśmy to dla Państwa zrobić. Jeszcze raz dziękuję!
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! W Demar24 staramy się zapewnić Państwu najlepszą jakość obuwia i doskonałą obsługę klienta. Cieszymy się, że miała Pani z nami wspaniałe doświadczenia i mamy nadzieję, że wkrótce znów będziemy mogli Pani służyć.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy, że poświęcił Pan czas na recenzję naszych produktów. Cieszymy się, że był Pan ogólnie zadowolony z zakupu u nas. W Demar24 dążymy do zapewnienia najwyższej jakości obuwia i obsługi klienta i stale szukamy sposobów na poprawę. Doceniamy Państwa opinie i cenimy sobie Państwa zdanie. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinię!
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa ocenę 5/5! Cieszymy się, że miał Pan wspaniałe doświadczenia z zakupami w Demar24. Zawsze staramy się zapewnić naszym klientom produkty najlepszej jakości i obsługę klienta na najwyższym poziomie. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoją recenzją.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa miłą opinię i 5-gwiazdkową ocenę. Wspaniale jest wiedzieć, że miała Pani wspaniałe doświadczenia z naszą dostawą, produktem i obsługą klienta. W Demar24 staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę każdemu klientowi, więc wspaniale jest słyszeć, że udało nam się to osiągnąć. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinię!
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie opinii o Demar24. Doceniamy zarówno Państwa pozytywne, jak i negatywne opinie, ponieważ pomagają nam one w dalszym doskonaleniu naszych usług. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mieli jak najlepsze doświadczenia podczas zakupów u nas i dziękujemy za Państwa nieustające wsparcie.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Szanowny Kliencie, Dziękujemy za Państwa miłą recenzję i ocenę 5/5. Doceniamy Państwa opinie i cieszymy się, że mieli Państwo z nami wspaniałe doświadczenia. W Demar24 dążymy do zapewnienia najlepszej obsługi klienta i najwyższej jakości produktów. Z niecierpliwością czekamy, aby służyć Państwu w przyszłości. Z poważaniem, Zarząd Demar24