Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR- Logo - Opinie

Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR

Opinie (1006) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3925)

Ważny od: 9 mar 2017
Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Profesjonalizm w każdym calu. Szeroka oferta różnego obuwia dla potrzeb klientów. Szybka realizacja zamówienia. Wysoka jakość produkowanych wyrobów. Świetna Marka w przystępnej cenie. Od 10 lat używam buty Waszej produkcji, które na co dzień zakładam do pracy. Sprawdzają się świetnie w trudnych warunkach mojej pracy na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Znamienne że nigdy nie przemokły. Po 10 latach używania "ząb czasu" spowodował, że zdecydowałem się na zakup nowych, wspaniałych Waszych butów . Stare kompletne buty będą mi służyły do prac na ogrodzie. Podeszwa z ubytkami nie będzie mi przeszkadzać w tych pracach. Nowe buty u Was zakupione posłużą mi na wiele lat. Bardzo dobrze, ze względu na wyprofilowanie podeszwy, nie sprawiają trudności w jeździe samochodem i obsłudze pedałów. Nawet zaśnieżone podeszwy nie ograniczają komfortu związanego z obsługą. Obyście wiecznie trwali w swoim działaniu!

7 gru 2023
1. Najlepiej proszę nie sprzedawać obuwia, które sam producent uważa za "przeterminowane" lub zawrzeć taką informację w opisie i sprzedawać buty jako 2 klasy, a nie na wyprzedaży. Oczywiście mogłem trafić na taki egzemplarz (Trzewik Wald wyprodukowany 08.2018r.) lub czegoś nie wiem - w takim razie proszę poprawić opisy w temacie np wytrzymałości pianek PU w podeszwach. Sam but jest świetny ale niestety zgłosiłem go na reklamację, ponieważ boję się, że stracę podeszwę np gdzieś w górach w zimie, co już mnie kiedyś spotkało z identycznego powodu - zatajonej informacji na temat terminu przydatności (domyślam się, że podeszwy). Tutaj ta informacja była chociaż jej nie zauważyłem - dziękuję, i dlatego nie daję 1/5. 2. Nie ma informacji nt gwarancji. Więc jak rozumiem na podstawie fragmentu z regulaminu: § 8 Gwarancja 1. Towary sprzedawane przez Sprzedawcę mogą być objęte gwarancją udzieloną przez producenta Towaru bądź dystrybutora. 2. W wypadku Towarów objętych gwarancją, informacja dotycząca istnienia i treści gwarancji jest każdorazowo prezentowana na Stronie Internetowej Sklepu. mogę tylko się domyślić, że dałem sobie wcisnąć, przez własną nieuwagę, na pozornej "wyprzedaży", produkt uznany za przeterminowany, który nie podlega już gwarancji (!?). Takie zakupy skłaniają mnie do większej podejrzliwości w przyszłości, i to mi się bardzo nie podoba ale dziękuję. Szkoda, bo ten but wydaje się być naprawdę bardzo dobrym produktem.

Opinie nt. sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR

24 wrz 2023
26 wrz 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Cieszymy się, że spodobał się Państwu nasz produkt i będziemy nadal dążyć do zapewnienia najwyższej jakości i komfortu. Mamy nadzieję, że wrócą Państwo do nas wkrótce i jeszcze raz dziękujemy za recenzję!
23 wrz 2023
26 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! W Demar24 doceniamy Państwa opinie i cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania w zakresie dostawy, jakości produktów i obsługi klienta. Staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i cieszymy się, że mogliśmy to dla Państwa zrobić. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa wsparcie!
AM
Ala M.
Kielce
14 wrz 2023
18 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! W Demar24 cieszymy się, że miał Pani wspaniałe doświadczenia z naszą dostawą, produktem i obsługą klienta. Skupiamy się na zapewnieniu naszym klientom najlepszej możliwej obsługi i cieszymy się, że znalazło to odzwierciedlenie w Państwa doświadczeniu. Pani opinia jest dla nas bardzo cenna.
12 wrz 2023
13 wrz 2023
Dziękujemy za doskonałą recenzję. Doceniamy Państwa opinie i cieszymy się, że mieli Państwo pozytywne doświadczenia z naszą dostawą, towarem i obsługą klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient miał jak najlepsze doświadczenia podczas zakupów u nas. Z niecierpliwością czekamy na ponowne obsłużenie Państwa w przyszłości.
2 wrz 2023
4 wrz 2023
Dziękujemy za Państwa pięciogwiazdkową recenzję! Cieszymy się, że był Pan zadowolony z dostawy, towaru i obsługi klienta. Staramy się zapewnić jak najlepsze doświadczenia wszystkim naszym klientom i doceniamy Państwa opinie. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa!
1 wrz 2023
4 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za Państwa opinię! Cieszymy się, że miała Pani z nami wspaniałe doświadczenia i była Pani zadowolona z szybkości dostawy i jakości produktu. Dążymy do zapewnienia doskonałej obsługi klienta i najwyższej jakości produktów w Demar24 i wspaniale jest widzieć, że udało nam się osiągnąć ten cel. Dziękujemy za Państwa wsparcie!
29 sie 2023
1 wrz 2023
Dziękujemy, że znalazł Pan czas, aby zostawić nam tak wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że miał Pan wspaniałe doświadczenia z naszą dostawą, produktem i obsługą klienta. Staramy się zapewnić wszystkim naszym klientom wyjątkowe doświadczenie, a Państwa miłe słowa sprawiają, że cała ciężka praca jest tego warta. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa wsparcie!
26 sie 2023
28 sie 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszej dostawy, produktu i obsługi klienta. Naszym celem jest zapewnienie wspaniałych doświadczeń zakupowych wszystkim naszym klientom i cieszymy się, że udało nam się to osiągnąć z Państwem. Cenimy Państwa opinie i mamy nadzieję, że wrócą Państwo do nas w przyszłości!
25 sie 2023
25 sie 2023
Bardzo dziękujemy za Państwa ocenę! Doceniamy, że poświęcił Pan swój czas, aby zostawić nam recenzję i cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszej dostawy i produktów. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług i produktów, dlatego doceniamy Państwa opinie. Jeszcze raz dziękujemy, że jest Pan naszym lojalnym klientem!
21 sie 2023
Bardzo dziękujemy za Pana recenzję naszych usług. Jesteśmy naprawdę wdzięczni za Pana pozytywną opinię i jesteśmy dumni z dostarczania wysokiej jakości obuwia i obsługi klienta. Doceniamy Państwa wsparcie i cieszymy się, że będziemy mogli służyć Państwu pomocą w przyszłości.
20 sie 2023
21 sie 2023
Bardzo dziękujemy, że znalazła Pani czas, aby zostawić nam tak wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że miała Pani przyjemne doświadczenia z naszymi produktami i usługami. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom produkty najwyższej jakości, wyjątkową obsługę i bezkonkurencyjny stosunek jakości do ceny. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa miłe słowa i opinie.
20 sie 2023
21 sie 2023
Dziękujemy za hojną ocenę 5/5 naszej dostawy, produktu i obsługi klienta! Miło nam, że byli Państwo zadowoleni z naszych usług. Jesteśmy zobowiązani do oferowania wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta wszystkim naszym klientom i doceniamy Państwa opinie.
AB
Anna B.
Wieliczka
18 sie 2023
18 sie 2023
Dziękujemy za Państwa opinię! Cieszymy się, że była Pani zadowolona z dostawy, produktu i obsługi klienta, którą zapewniliśmy.
21 sie 2023
Dziękujemy, że poświęcili Państwo czas, aby ocenić nasze usługi i produkty na 5/5! W Demar24 dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najwyższy poziom usług i wysokiej jakości produkty. Cieszymy się, że miał Pan pozytywne doświadczenia z nami i czekamy na obsługę Państwa w przyszłości.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić klientom najlepszą jakość i obsługę, i miło nam słyszeć, że udało nam się to dla Państwa osiągnąć. Jeszcze raz dziękujemy za opinię i wsparcie.
13 sie 2023
21 sie 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! W Demar24 jesteśmy niezmiernie szczęśliwi słysząc, że miał Pan pozytywne doświadczenia z naszą dostawą, produktem i obsługą klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najlepszą obsługę i produkty wszystkim naszym klientom, a Państwa opinie potwierdzają nasze wysiłki. Dziękujemy, że jest Pan naszym lojalnym klientem!
11 sie 2023
11 sie 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na przedstawienie opinii na temat Państwa doświadczeń z Demar24. Doceniamy Państwa pozytywne komentarze dotyczące jakości naszych produktów i usług dostawy.
10 sie 2023
Dziękujemy za pozytywną recenzję i za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z naszej dostawy, produktu i obsługi klienta. Dążymy do zapewnienia wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta, dlatego doceniamy Państwa miłe słowa. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa wsparcie!
9 sie 2023
Zawsze staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i bierzemy pod uwagę Państwa uwagi przy wprowadzaniu ulepszeń. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinię!
7 sie 2023
8 sie 2023
Dziękujemy za Państwa opinię! Cieszymy się, że był Pan zadowolony z naszej dostawy i obsługi klienta. Cenimy opinie naszych klientów i staramy się dostarczać produkty i usługi doskonałej jakości. Doceniamy, że poświęcił Pan czas, aby podzielić się z nami swoimi doświadczeniami.