Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR- Logo - Opinie

Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR

Opinie (1001) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3908)

Ważny od: 9 mar 2017
Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Profesjonalizm w każdym calu. Szeroka oferta różnego obuwia dla potrzeb klientów. Szybka realizacja zamówienia. Wysoka jakość produkowanych wyrobów. Świetna Marka w przystępnej cenie. Od 10 lat używam buty Waszej produkcji, które na co dzień zakładam do pracy. Sprawdzają się świetnie w trudnych warunkach mojej pracy na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Znamienne że nigdy nie przemokły. Po 10 latach używania "ząb czasu" spowodował, że zdecydowałem się na zakup nowych, wspaniałych Waszych butów . Stare kompletne buty będą mi służyły do prac na ogrodzie. Podeszwa z ubytkami nie będzie mi przeszkadzać w tych pracach. Nowe buty u Was zakupione posłużą mi na wiele lat. Bardzo dobrze, ze względu na wyprofilowanie podeszwy, nie sprawiają trudności w jeździe samochodem i obsłudze pedałów. Nawet zaśnieżone podeszwy nie ograniczają komfortu związanego z obsługą. Obyście wiecznie trwali w swoim działaniu!

7 gru 2023
1. Najlepiej proszę nie sprzedawać obuwia, które sam producent uważa za "przeterminowane" lub zawrzeć taką informację w opisie i sprzedawać buty jako 2 klasy, a nie na wyprzedaży. Oczywiście mogłem trafić na taki egzemplarz (Trzewik Wald wyprodukowany 08.2018r.) lub czegoś nie wiem - w takim razie proszę poprawić opisy w temacie np wytrzymałości pianek PU w podeszwach. Sam but jest świetny ale niestety zgłosiłem go na reklamację, ponieważ boję się, że stracę podeszwę np gdzieś w górach w zimie, co już mnie kiedyś spotkało z identycznego powodu - zatajonej informacji na temat terminu przydatności (domyślam się, że podeszwy). Tutaj ta informacja była chociaż jej nie zauważyłem - dziękuję, i dlatego nie daję 1/5. 2. Nie ma informacji nt gwarancji. Więc jak rozumiem na podstawie fragmentu z regulaminu: § 8 Gwarancja 1. Towary sprzedawane przez Sprzedawcę mogą być objęte gwarancją udzieloną przez producenta Towaru bądź dystrybutora. 2. W wypadku Towarów objętych gwarancją, informacja dotycząca istnienia i treści gwarancji jest każdorazowo prezentowana na Stronie Internetowej Sklepu. mogę tylko się domyślić, że dałem sobie wcisnąć, przez własną nieuwagę, na pozornej "wyprzedaży", produkt uznany za przeterminowany, który nie podlega już gwarancji (!?). Takie zakupy skłaniają mnie do większej podejrzliwości w przyszłości, i to mi się bardzo nie podoba ale dziękuję. Szkoda, bo ten but wydaje się być naprawdę bardzo dobrym produktem.

Opinie nt. sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR

16 mar 2024
Szybkka przesyłka buty bardzo dobre uzywam od kilku lat mysliwskie i bhp buty super
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za miłe słowa na temat naszych butów Demar24! Cieszymy się, że korzysta Pan z nich od kilku lat i że uważa je Pan za najwyższej jakości. Zawsze staramy się dostarczać naszym klientom najlepsze produkty, dlatego doceniamy Państwa pozytywną recenzję. Dziękujemy, że jest Pan lojalnym klientem!
Kalosze na błotko dla syna, super póki co. Szybka wysyłka. Dziękuję
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za pozytywną recenzję i za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Miło nam słyszeć, że jest Pani zadowolona z kaloszy i że dostawa była szybka. W Demar24 staramy się dostarczać tylko najlepsze produkty i niezawodne usługi. Dziękujemy, że są Państwo naszymi cennymi klientami!

Super buty za super cenę.

Solidne, wygodne, wytrzymałe buty. To kolejny zakup. Oby tak dalej.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za pozytywną recenzję i za to, że jest Pani naszym lojalnym klientem. Jesteśmy dumni z dostarczania wysokiej jakości, wygodnych i trwałych butów, które sprawiają, że nasi klienci są zadowoleni. Dziękujemy za miłe słowa i mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli nadal służyć Państwu z takim samym poziomem satysfakcji.
24 mar 2024

Kalosze

Jakość bardzo dobra. I duże rozmiary.... Super!!!!!! Polecam!!!!!!
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję! Wspaniale jest słyszeć, że jakość naszych produktów spełnia Państwa oczekiwania i że byli Państwo w stanie znaleźć odpowiedni dla siebie rozmiar. Jesteśmy dumni z dostarczania naszym klientom wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta. Jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się Państwa doświadczeniami!
Zawsze szybko i sprawnie, a produkty spełniają oczekiwania.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa miłe słowa i pozytywne opinie! Cieszymy się, że nasze produkty spełniają Państwa oczekiwania i że zapewniamy sprawną obsługę. W Demar24 staramy się zawsze dostarczać wysokiej jakości produkty i doskonałą obsługę klienta. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa wsparcie.
idealne do ogrodu, do lasu, lekkie i spełniają oczekiwania
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa recenzję! Cieszymy się, że nasze buty spełniły Państwa oczekiwania i zapewniły komfort podczas aktywności na świeżym powietrzu. W Demar24 staramy się dostarczać wysokiej jakości obuwie, które jest lekkie i zapewnia naszym klientom komfort przez cały dzień. Jeszcze raz dziękujemy za poinformowanie nas o tym, jak nasze produkty sprawdziły się w Państwa przypadku!
31 mar 2024
Bardzo dobrej jakości kalosze. Szybka wysyłka zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię na temat naszej jakości i szybkości wysyłki. Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z zakupu w Demar24. Nasz zespół stara się zapewnić najlepszą obsługę klienta i cieszymy się, że mogliśmy spełnić Państwa oczekiwania. Dziękujemy za miłe słowa!
Polecam serdecznie profesjonalne obuwie. ICHOR sp.z o.o.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za miłe słowa na temat naszego profesjonalnego obuwia od Demar24. Miło jest wiedzieć, że doceniają Państwo wartość naszych produktów. Państwa opinia ma dla nas znaczenie i z niecierpliwością czekamy na dalsze zapewnianie Państwu doskonałej obsługi w przyszłości.
Szybka i sprawna obsługa. Towar w przystępnej cenie.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię na temat naszej obsługi klienta i cen. W Demar24 staramy się zapewnić Państwu wyjątkową obsługę i produkty wysokiej jakości w przystępnej cenie. Doceniamy Państwa miłe słowa!
Jestem bardzo zadowolony z produktów jak i obslugi.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa miłe słowa na temat naszych produktów i usług. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę klienta i cieszymy się, że mieliśmy pozytywny wpływ na Państwa zakupy. Doceniamy Państwa opinię i dziękujemy za wybranie Demar24.
17 mar 2024
Polecam szybka przesyłka towar zgodny z opisem.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za miłe słowa dotyczące szybkiej wysyłki i zgodności produktu z opisem. W Demar24 dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom produkty wysokiej jakości i doskonałą obsługę. Państwa zadowolenie jest dla nas ważne. Dziękujemy za Państwa nieustające wsparcie.
30 mar 2024
Buty są dobrej jakości i mają przystępną cenę.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa miłe słowa na temat Demar24. Miło nam słyszeć, że nasze buty mają zarówno jakość, jak i cenę, które są dla Pani odpowiednie. Jesteśmy dumni z dostarczania najlepszych możliwych produktów i usług i doceniamy Państwa opinie.
Szybka wysyłka. Towar dobrze zabezpieczony.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa miłe słowa i opinie. Miło nam słyszeć, że wysyłka była terminowa, a towary dobrze zabezpieczone. W Demar24 staramy się zapewnić naszym klientom doskonałą obsługę i produkty wysokiej jakości. Dziękujemy, że jest Pan naszym lojalnym klientem.
Szybko, zgodnie z zamówieniem. POLECAM !!!
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję! Cieszymy się, że Pana zamówienie zostało dostarczone szybko i zgodnie z życzeniem. Zadowolenie klientów jest zawsze naszym priorytetem i staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę. Dziękujemy za Państwa wsparcie!
Bardzo dobrej jakości produkt .
Super wygodne wkładki do obuwia
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa pozytywne opinie! Cieszymy się, że nasze wkładki do butów są dla Państwa wygodne. W Demar24 dążymy do zapewnienia naszym klientom wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta. Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami.
Szybko, sprawnie, rozmiar OK
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa pozytywne opinie! Miło nam słyszeć, że współpraca z nami przebiegła szybko i sprawnie. W Demar24 staramy się zapewnić najlepszą obsługę klienta i cieszymy się, że miała Pani pozytywne doświadczenia.
Szybka realizacja zamówienia
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że Pani zamówienie zostało szybko zrealizowane. W Demar24 staramy się zapewnić naszym klientom szybkie i wygodne zakupy. Cenimy Państwa opinie i doceniamy, że poświęcili Państwo czas, aby napisać o swoich doświadczeniach.
Polecam zgodnie z opisem
1 kwi 2024
Wszystko w porządku
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa recenzję! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z doświadczeń Demar24 i doceniamy Państwa opinie. Dążymy do zapewnienia najwyższej jakości wszystkich naszych produktów i z niecierpliwością czekamy na dalszą obsługę Państwa w przyszłości.