Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR- Logo - Opinie

Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR

Opinie (1001) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3908)

Ważny od: 9 mar 2017
Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Profesjonalizm w każdym calu. Szeroka oferta różnego obuwia dla potrzeb klientów. Szybka realizacja zamówienia. Wysoka jakość produkowanych wyrobów. Świetna Marka w przystępnej cenie. Od 10 lat używam buty Waszej produkcji, które na co dzień zakładam do pracy. Sprawdzają się świetnie w trudnych warunkach mojej pracy na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Znamienne że nigdy nie przemokły. Po 10 latach używania "ząb czasu" spowodował, że zdecydowałem się na zakup nowych, wspaniałych Waszych butów . Stare kompletne buty będą mi służyły do prac na ogrodzie. Podeszwa z ubytkami nie będzie mi przeszkadzać w tych pracach. Nowe buty u Was zakupione posłużą mi na wiele lat. Bardzo dobrze, ze względu na wyprofilowanie podeszwy, nie sprawiają trudności w jeździe samochodem i obsłudze pedałów. Nawet zaśnieżone podeszwy nie ograniczają komfortu związanego z obsługą. Obyście wiecznie trwali w swoim działaniu!

7 gru 2023
1. Najlepiej proszę nie sprzedawać obuwia, które sam producent uważa za "przeterminowane" lub zawrzeć taką informację w opisie i sprzedawać buty jako 2 klasy, a nie na wyprzedaży. Oczywiście mogłem trafić na taki egzemplarz (Trzewik Wald wyprodukowany 08.2018r.) lub czegoś nie wiem - w takim razie proszę poprawić opisy w temacie np wytrzymałości pianek PU w podeszwach. Sam but jest świetny ale niestety zgłosiłem go na reklamację, ponieważ boję się, że stracę podeszwę np gdzieś w górach w zimie, co już mnie kiedyś spotkało z identycznego powodu - zatajonej informacji na temat terminu przydatności (domyślam się, że podeszwy). Tutaj ta informacja była chociaż jej nie zauważyłem - dziękuję, i dlatego nie daję 1/5. 2. Nie ma informacji nt gwarancji. Więc jak rozumiem na podstawie fragmentu z regulaminu: § 8 Gwarancja 1. Towary sprzedawane przez Sprzedawcę mogą być objęte gwarancją udzieloną przez producenta Towaru bądź dystrybutora. 2. W wypadku Towarów objętych gwarancją, informacja dotycząca istnienia i treści gwarancji jest każdorazowo prezentowana na Stronie Internetowej Sklepu. mogę tylko się domyślić, że dałem sobie wcisnąć, przez własną nieuwagę, na pozornej "wyprzedaży", produkt uznany za przeterminowany, który nie podlega już gwarancji (!?). Takie zakupy skłaniają mnie do większej podejrzliwości w przyszłości, i to mi się bardzo nie podoba ale dziękuję. Szkoda, bo ten but wydaje się być naprawdę bardzo dobrym produktem.

Opinie nt. sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR

14 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za miłą recenzję i przyznanie nam 5 gwiazdek. Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z naszych produktów i usług. W Demar 24 staramy się zapewnić naszym klientom obuwie najwyższej jakości w doskonałych cenach. Doceniamy Państwa wsparcie i z niecierpliwością czekamy na ponowną obsługę w przyszłości!
13 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie opinii o Demar24. Doceniamy Państwa opinie i cieszymy się, że ogólnie mieli Państwo pozytywne doświadczenia. Dążymy do zapewnienia wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta i wspaniale jest wiedzieć, że osiągnęliśmy to z Państwem. Wszystkie opinie klientów traktujemy poważnie i dziękujemy za ich przekazanie.
13 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Bardzo dziękujemy za Państwa recenzję! Cieszymy się, że miała Pani 5/5 doświadczenia z nami i naszym priorytetem jest zapewnienie klientom jak najlepszych doświadczeń z Demar24. Nieustannie dążymy do zapewnienia wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta dla wszystkich naszych klientów. Jeszcze raz dziękujemy!
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa miłą recenzję Demar24. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z zakupu. Dążymy do zapewnienia naszym klientom najwyższej jakości obuwia i usług, i cieszymy się, że mogliśmy spełnić Państwa oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami!
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Cieszymy się, że zakupy u nas sprawiły Panu przyjemność. Państwa opinie są dla nas bezcenne, ponieważ staramy się zapewnić naszym klientom produkty i usługi najwyższej jakości. Dziękujemy, że są Państwo naszymi cennymi klientami.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy bardzo za pozostawienie nam tak pozytywnej recenzji. Cieszymy się, że Państwa dostawa i produkt były satysfakcjonujące. Państwa pochwały są bardzo cenne i zachęcają nas do dalszego dążenia do zadowolenia klientów. Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Bardzo dziękujemy za Państwa niesamowitą recenzję! Jesteśmy zaszczyceni, że miał Pan z nami tak wspaniałe doświadczenia. Staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i wspaniale jest słyszeć, że uważa Pan, że udało nam się to osiągnąć. Doceniamy Państwa wsparcie!
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! Cieszymy się, że spodobało się Panu doświadczenie z Demar24. Dążymy do zapewnienia najwyższej jakości produktów i obsługi klienta i cieszymy się, że uznał Pan to za satysfakcjonujące. Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam opinii.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję! Doceniamy Pani opinię i cieszymy się, że miała Pani wspaniałe doświadczenia z naszą dostawą, produktem i obsługą klienta. Jesteśmy dumni z oferowania naszym klientom doskonałych produktów i usług i dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był zadowolony. Dziękujemy, że jest Pani lojalnym klientem!
6 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa opinię i rozważenie Demar24. Doceniamy, że poświęcił Pan czas na napisanie recenzji dotyczącej swojej wizyty. Cieszymy się, że miał Pan pozytywne doświadczenia z nami i cenimy sobie Pana opinię. Zawsze szukamy sposobów na poprawę obsługi klienta i zaspokojenie potrzeb naszych klientów, dlatego doceniamy Państwa wkład. Jeszcze raz dziękujemy za wybranie Demar24!
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa miłą recenzję! Cieszymy się, że miał Pan z nami wspaniałe doświadczenia i doceniamy Pana opinię. W Demar24 zawsze staramy się zapewnić Państwu buty najwyższej jakości i doskonałą obsługę klienta. Cieszymy się, że mogliśmy to dla Państwa zrobić. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa wsparcie!
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa 5-gwiazdkową recenzję! Naprawdę doceniamy Państwa wsparcie i opinie. W Demar24 staramy się zapewnić naszym klientom produkty najwyższej jakości i doskonałą obsługę klienta. Cieszymy się, że podobało się Państwu nasze doświadczenie i czekamy na ponowną obsługę w przyszłości!
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa recenzję! Cieszymy się, że zakupy u nas były dla Państwa przyjemnym doświadczeniem. Jesteśmy dumni z doskonałej obsługi naszych klientów i cieszymy się, że mogliśmy przekroczyć Państwa oczekiwania. W Demar24 staramy się zapewnić wszystkim naszym klientom najlepszą możliwą obsługę. Dziękujemy, że zechciała Pani podzielić się z nami swoją opinią.
US
Urszula S.
Stare Babice
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię na temat Demar24. Cieszymy się, że miała Pani z nami tak wspaniałe doświadczenia! Dążymy do zapewnienia wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta i wspaniale jest widzieć, że Państwa doświadczenie to odzwierciedla. Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoją opinią.

Kalosze YANG black 38

Producent opisuje kalosze YANG jako również dla dorosłych jako szerokie i wygodne co jest nieprawdą. Zasugerowałam się opisem producenta przy zakupie co naraziło mnie tylko na koszty DPD oraz kaloszy , które są do kosza. Wady ukryte nie dały się odczuć przy przymiarce . Kalosze w ogóle nie mają wyprofilowanej cholewki do łydki co spowodowało bardzo rozległy i bolesny odcisk na łydce zaledwie po godzinnym spacerze przepraszam już po kilku rokach spacer zamienił się w utykanie . Szerokość w stopie też jest nie adekwatna do opisu , sa to kalosze na młodzieżową bardzo wąską stopę i nogę. Materiał jest sztywny i twardy obcierający , w ogóle nie układający się do nogi. Nie polecam kaloszy tak jak poleca to producent.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Szanowny Kliencie, Dziękujemy za podzielenie się Państwa opinią na temat butów YOUNG. W Demar24 cenimy wszystkie opinie klientów i bierzemy je pod uwagę przy opracowywaniu naszych produktów. Staramy się dostarczać wygodne i stylowe produkty, które spełniają potrzeby wszystkich klientów. Przepraszamy, jeśli buty nie spełniły Państwa oczekiwań. Pragniemy dodać, iż opis produktu nie wskazuje, iż jest to model na szeroką stopę jedynie podajemy, że "kalosze są odpowiednie zarówno dla dorosłych, jak i dla młodzieży ze względu na szeroką rozmiarówkę", ponieważ dostępne są od rozmiaru 36 do 42. Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się cennymi opiniami i mamy nadzieję, że to doświadczenie nie zniechęciło Państwa do zakupów u nas w przyszłości. Z poważaniem, Demar24

Totalnie różne rozmiary

Zamówione kilka modeli. Chodaki rozmiar 45 pasują idealnie, klapki w tym samym rozmiarze wyglądają na dwa rozmiary za duże a wg tabeli rozmiarów różnica między nimi to 3 mm. Brak możliwości wymiany jedyna możliwość to zwrot za 10 zł i ponowne zamówienie czyli kolejna opłata za przesyłkę. Pani na infolinii stwierdziła że te klapki z pianki jeszcze się rozbiją więc będą jeszcze większe
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Drogi Kliencie, Dziękujemy za Pana opinię. Przykro nam, że nie udało się Panu dopasować klapak. Mamy jednak nadzieję, iż nadal będzie Pan dokonywał zakupów w naszym sklepie. Z poważaniem, Zespół obsługi klienta
Nie otrzymałem z obuwie faktury o którą prosiłem.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy, że znalazł Pan czas, aby zostawić nam tę recenzję. Uprzejmie informujemy, iż fakturę otrzymał Pan mailem w załączniku w dniu 11.04.2024 o godzinie 19:02, temat wiadomości: Dokument sprzedaży do zamówienia 96450873 (wiadomość mogła trafić do spamu). Pozdrawiamy zespół Demar24

Sklep godny polecenia

Po otrzymaniu informacji o dostępności produktu bezproblemowo zamówiłem, producent szybko wysłał paczkę, która doszła szybciej niż przewidywałem. Towar jak najbardziej zgodny, solidnie wykonany, bez zarzutów. Polecam
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa opinię! Jesteśmy bardzo zadowoleni, że produkt spełnił Państwa oczekiwania i że byli Państwo usatysfakcjonowani świadczoną przez nas usługą. Naszym celem jest zawsze dostarczanie produktu wysokiej jakości w odpowiednim czasie, więc ta recenzja jest dla nas zachęcająca. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa - cenimy sobie Państwa patronat!
Buty Demar znam od 12 lat z firmy Lotos Kolej mam o nich jak najlepsze zdanie. Niestety jakiś czas temu firma daje nam buty innej firmy. Dlatego kupiłem sobie sam to co mi najbardziej odpowiada.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa nieustającą lojalność wobec Demar24 na przestrzeni lat. Cieszymy się, że mają Państwo dobre zdanie o naszych produktach i doceniamy, że poświęcili Państwo czas, aby podzielić się z nami swoją opinią. W Demar24 staramy się dostarczać produkty spełniające najwyższe standardy jakości i wykonania, dlatego Państwa opinie są dla nas ważne. Jeszcze raz dziękuję, że podzielił się Pan swoimi doświadczeniami.
Wkładki bardzo dobre fajne polecam , dałbym pięć gwiazdek ale nie daje ponieważ firma demar nie odpisuje na e-maile.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa recenzję i polecenie nas. Doceniamy Pana opinię i przykro nam, że miał Pan trudności z uzyskaniem od nas odpowiedzi. W Demar24 staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę klienta - zawsze jesteśmy otwarci na cenne opinie naszych klientów. Wszystkie zapytania prosimy kierować na maila: sklep@demar24.pl lub pod nr telefonu 34 329 10 00