Certyfikat dla mydwoje.pl

14.05.2014 r.
13.05.2018 r.

Opinie o mydwoje.pl

4.29/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 530 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 1 663 opinii.

super

Nie mam komentarza

Uważam że serwis jest prowadzony na wysokim poziomie. Co prawda nie znalazłam jeszcze miłości ale to ie znaczy, że inni tez nie będą mieli szczęścia.

Podoba mi się możliwość zachowania anonimowości, ale mało nowych ciekawych profili, może za mało starań, reklamy, pozyskiwania nowych zainteresowanych, ale na odpowiednim poziomie :), skoncentrowałabym się na osobach o poważnym podejściu do poszukiwań :)

Jestem bardzo zadowolona z kontaktu choc by tylko z Biurem profilu MyDwoje w chwili obecnej jestem za krotko , by komentowac inne szczegóły ...
Serdecznie Pozdrawiam . Maria

Szczerze polecam ten serwis. Test dopasowania osobowości jest naprawdę przydatny i pozwala w dogodny sposób poznawać osoby o zgodnym z naszym usposobieniem. Naprawdę wartościowy portal. Jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy w polskim Internecie.

Dzień dobry Chciałam na początku podziękować za stworzenie portalu o takiej właśnie formule. To, co można by poprawić, dotyczy profilu osobowości. Lepiej byłoby podać zgodność poszczególnych wartości u dwóch osób niż ujawniać jaki wynik każdy osiągnął na skali (np. wrażliwość: 35). W obecnej formie można negatywnie nastawić ludzi do siebie, a nie o to przecież chodzi. Pozdrawiam Zespół Mydwoje

mydwoje.pl odpowiada: 23.04.2017 r.
Dziękujemy za uwagi. Zgodność osobowości partnerów wyrażona procentowo pozwala spojrzeć poglądowo na całą listę kandydatów. Prosimy z rezerwą traktować zdarzającą się rzadko niską zgodność. Świadczy ona o niespójnym wypełnieniu testu przez jednego z partnerów. Polecamy każdą ze skal analizować oddzielnie i nie zapomnieć o bardzo ważnej zgodności życiowych wartości, które także prezentujemy.

Tak Oleńkę poznałem na tym portalu oboje byliśmy z niego zadowoleni. To cudowna kobieta której w życiu bym nie poznał bowiem mieszka w innym województwie. O ile Ola będzie chciała opisać historie naszej znajomości chętnie ja opowiemy. Pozdrawiam Robert

Nie mam możliwości oglądania zdjęć panów, nie wiem dlaczego

mydwoje.pl odpowiada: 22.04.2017 r.
Szanowna Pani, w MyDwoje.pl można przeglądać fotografie tylko tych osób, które udostępniły swoje zdjęcia dla wszystkich, lub z którymi nawiązała Pani korespondencję i panowie Ci otworzyli swoje zdjęcia specjalnie dla Pani. Decyzja o widoczności i załączeniu zdjęć do profilu należy indywidualnie do każdego Użytkownika np. Pani zdecydowała się nie umieszczać swojej fotografii.

Fajnie, ze codziennie sa nowe oferty panow. Szkoda jednak, iz czesto sa to rozwodnicy a ja jestem panna i szukam kawalera. Czesto sa tez oferty panow kilka lat mlodszych ode mnie, lepiej byloby w podobnym wieku. Poza tym jestem zadowolona z tego portalu i raczej wszystko mi sie podoba. Wazne jest tez to, iz korzystanie z tego portalu jest latwe.

Serwis oceniam jako bardzo dobry.

Nie jest,to dla mnie zrozumiałe,dlaczego otrzymuję często informacje o nowych profilach i zwykle są ,to osoby w przedziale wiekowym 48-55 lat.Ja się określiłam jakiego poszukuję partnera.Skoro ma być osobą w wieku 58-66-70 lat,wysoki,niepalący.Na tym portalu nic się nie dzieje,wciąż te same osoby.Na próbę nawiązania korespondencji;nie można liczyć, brak jest nawet grzecznościowej odpowiedzi.Tu "0"
Niedostateczny

mydwoje.pl odpowiada: 20.04.2017 r.
Szanowna Pani, wprowadzony i zapisany przez Panią na stałe filtr ofert ma istotny wpływ na ilość otrzymywanych anonsów spełniających dokładnie Pani oczekiwania, również dotyczące wieku partnerów. Doradzamy stosowanie filtru doraźnie. Prosimy aktywnie korzystać z abonamentu i zapraszać panów do kontaktu. Przypominamy, że zaproszenie umożliwia odpowiedź. Od Pani także zależy aktywność innych.

Witam serdecznie. Kasuję profil, gdyż dzięki Państwa działalności znalazłam Kogoś wyjątkowego. Bardzo serdecznie dziękuję. Aleksandra

Duży plus za zamazane zdjęcia i możliwość odsłaniania ich komu się chce. Minus za brak możliwości odznaczenia niektórych pozycji w wizytówce np. raz zaznaczając swój stosunek do tańca albo ulubioną porę roku nie można już cofnąć do tego aby w tym polu była pusta pozycja. W wielu innych przypadkach tak się da np. zainteresowania albo ",moim zdaniem wyglądam".

portal łatwy w obsłudze, duża dbałość o klienta, graficznie ciekawy, interesujące artykuły, dodatkowe propozycje typu imprezy, wyjazdy dla simgli, brak ukrytych opłat

Ocena dobra jest wyróżnieniem . Ogólnie jest bardzo dobrze, poza drobnostkami takimi jak ; 1-brak imion w wizytówce, 2-sekcja " partner dla ciebie" ni jak nie przystaje do indywidualnego wyboru. Poza tym O.K. Czytelny plan , niezawodny, łatwy system poruszania się w serwisie .

Kobieta sześćdziesięcioletnia ma szanse niewielkie. Albo za stara albo za energiczna. Liczba proponowanych profili małą. Większość mężczyzn w swoich profilach to prawie ideały. Szukają młodszych, atrakcyjnych ( nie wspomnę, ze zainteresowani są wymiarami w biodrach, biuście i talii ). Niektórym brak zwykłej kultury. Zaczynają pisać po czym milkną a wypadałoby napisać chociaż .....Do widzenia.
Dostateczny

mydwoje.pl odpowiada: 12.04.2017 r.
Szanowna Pani, odrzuciła Pani ponad 900 ofert spełniających Pani kryteria oraz polecanych. Ponadto w Pani kryteriach partner powinien być wyznania innego niż popularne w Polsce. Trudność nie dotyczy wieku, a tego kryterium, które znaczenie ogranicza Pani liczbę kandydatów. Rozumiemy, jak ważne jest wyznanie, ale ewentualny kandydat należy do zdecydowanej mniejszości w naszym kraju.

Niestety, mój pierwszy aktywny kontakt za Państwa pośrednictwem okazał,sie oszustem. Dopiero po mojej interwencji zwróciliście sie Państwo do Polish Harmony i dostałam maila z ostrzeżeniem. Nawiazując relacje czułam sie bezpiecznie, bo reklamujecie sie jako portal, który zamieszcza sprawdzone profile. Rozumiem, ze nie wszystkich można sprawdzić, ale skoro po interwencji bylo można?
Dostateczny

mydwoje.pl odpowiada: 09.04.2017 r.
Szanowna Pani, zarówno w MyDwoje.pl jak i w PolishHarmony.de każdy profil jest sprawdzany przez Moderatorów. Po zgłoszeniu niepokojącej Panią sytuacji, zawiadomienie zostało pilnie rozpatrzone, zweryfikowaliśmy ponownie Użytkownika i jego profil został natychmiast usunięty, a Użytkowniczki mające z nim kontakt ostrzeżone. Bezpieczeństwo Użytkowników w Serwisie jest sprawą dla nas priorytetową.

Rozumiem zwiększone (byłem już kiedyś w tym portalu) utrudnienia w komunikowaniu się osób, które są bierne i nie chcą płacić abonamentu, a "oglądają się" na innych, ale... nie rozumiem dlaczego nie wyklucza się osób zachowujących się tak ordynarnie, jak osławiona lekarka (?) z Kielc - wobec mnie, o czym już pisałem do redakcji; do dziś nie wiem, czym sobie na to zasłużyłem...? To uderza w MD
Dostateczny

mydwoje.pl odpowiada: 08.04.2017 r.
Szanowny Panie, zgłoszona przez Pana sytuacja została rozpatrzona i strony sporu poinformowane o podjętych działaniach. Każde nieregulaminowe zachowanie i nadużycie ma swoje konsekwencje i zawsze tego przestrzegamy w trosce o komfort singli poznających się przez Serwis.

Abonament na My Dwoje daje dużo większe możliwości poznania osoby która będzie bardziej odpowiada nam charakterem. Serdecznie polecam i trzymam kciuki żeby każdy znalazł miłość na całe życie.

Bardzo dużo ofert użytkowników MD

Jestem tu za krótko. Podoba mi się opcja odczytywania wiadomości na poczcie prywatnej

Dobry portal dla singli.

Portal umożliwia dość obszerną charakterystykę osoby, ważne jednak, by nie fałszować informacji o sobie i nie wprowadzać w błąd poszukujących tu na serio miłości osób.

To bardzo fajny i ciekawy sposób na poszukiwania drugiej połówki,lub choć osoby do wspólnych wojaży, spacerów, ... spędzania wolnego czasu. Niestety daje ogromne możliwości kamuflażu, ale od czegoś trzeba zacząć, i być może szybko skończyć.
Korzystanie wymaga sporej aktywności.
Dziękuje.
Pozdrawiam cały zespół.

Przejrzysta i przyjazna forma serwisu. Bardzo przydatna ocena zgodnosci partnerskiej.

Nie mogę narzekać, jest ok.

Powodem mojej prośby o usunięcie konta jest rzeczywiście poznanie - nareszcie - Tej Właściwej Osoby :-) , i to właśnie za pośrednictwem Serwisu MyDwoje . Myślę , że w przyszłości chciałabym pochwalić się tym faktem oficjalnie . Właśnie na Taką Osobę czekałam . Jestem szczęśliwa ,i mam nadzieję że moje uczucie będzie odwzajemnione.

Solidny, zaufany portal. Nie doświadczyłam żadnych problemów ani nieprzyjemności. Test doboru partnerskiego to ciekawy pomysł, ale skuteczności nie mogę póki co potwierdzić.
Wielu użytkowników do "wyboru", większość z nich wydaje się mieć szczere i poważne zamiary.
Kontakt z biurem klienta bezproblemowy i zawsze na poziomie.

Serwis MyDwoje uważam za najlepszy wśród tego typu serwisów. Przede wszystkim czuję się tu pewnie, dzięki czemu skupiam się na poszukiwaniu partnerki. Odnoszę także wrażenie, że jest tu mniej osób przypadkowych lub takich, dla których to tylko rozrywka. Cenię sobie również informatory i poradniki dla singli. W serwisie widać profesjonalizm i faktyczną chęć pomocy singlom takim jak ja.

Dobry Wieczór Państwu,
Korzystam z Państwa usług od niedawna i nie mam zbyt dużo czasu by korzystać codziennie, ale cieszę się, że do Was dołączyłam, gdyż da się zauważyć, że staracie się dbać o klientów. Jestem zadowolona ze sposobu w jaki zarządzacie portalem. Jest porządek, harmonia, dobre rady i propozycje.
Pozdrawiam,
Małgorzata

Odpowiadała mi forma płatności,nie jakieś naciąganie typu (podaj nr.karty ,i.t.p) może jeszcze powinno być (Prześlij karte oraz PIN),No i jest dużo ofert.

Podoba mi się analiza zgodności osobowości i kryteriów, uważam, że jest szczegółowa i dająca wiele informacji. Poza tym funkcjonowanie całego systemu portalu jest łatwe i wygodne. Nie mam do niczego zastrzeżeń.

Serwis godny zaufania.

Uważam,że zasługuje na 5 ale ja nie potrafię w pełni korzystać z różnych konfiguracji serwisu.Można powiedzieć łączy ludzi,którzy prześli po krawędzi życia,pomimo różnych oczekiwań między ludźmi.

Duzo ofert, duzo szczegolow o kandydatach

Bez komentarza
Dostateczny

Przyjazny portal, dość dobrze pomyślany, na poważnie.

Dzięki Wam znalazłem chyba swoją drugą połowę jabłka.
W związku z tym proszę z dniem dzisiejszym o zdjęcie mego profilu z portalu My Dwoje.
Jeszcze raz dziękuję.

Z wyrazami szacunku Stanisław.

polecam

mydwoje.pl opinie klientów

mydwoje.pl

Ogłoszenia matrymonialne polskie i zagraniczne

mydwoje.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 14.05.2014 r.

mydwoje.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 14.05.2014 r. MyDwoje.pl to internetowe biuro matrymonialne. Głównym założeniem serwisu jest profesjonalne doradztwo w zakresie dopasowania partnerów na podstawie zgodności osobowości i życiowych wartości w oparciu o psychologiczny Test Doboru Partnerskiego przygotowany przez terapeutę małżeńskiego, Andrzeja Rutowskiego. Serwis wyróżnia dbałość o wiarygodność prezentowanych ofert i wysoka jakość obsługi użytkowników. Przez 8 lat funkcjonowania MyDwoje.pl zarejestrowało się na nim ponad 600 tysięcy użytkowników. Dzięki MyDwoje wspólne życie rozpoczęło kilkaset par.

Domaniewska 37, lok. 2.43

02-672 Warszawa
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:010955530
Katarzyna Bieber
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena portalu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z mydwoje.pl.