Certyfikat dla mydwoje.pl

14.05.2014 r.
13.05.2018 r.

Opinie o mydwoje.pl

4.30/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 424 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 1 897 opinii.

Nie znalazłem tej jedynej, ale serwis jest ok.

Wszystko działa jak należy.

Serwis '' mydwoje'' jest rewelacyjny, pod względem jasnych reguł i prawa do wyboru, tylko moim zdaniem, facetom tutaj poprzewracało się w głowach, myślą, że jak już tu się zarejestrowali i zapłacili pare złoty to należy im się księżniczka z Maroka lub piękna i wysoka modelka prosto z wybiegu. Mają bardzo wygórowane wymagania, sami męscy showiniści, którzy w rzeczywistości byli porzuceni.

Świetne

Witam
Serwis oceniam pozytywnie.
Brakuje mi tylko w cenniku oferty aby w ramach jednego abonamentu można było szukać partnerki do skutku.
Czyli abonament na czas nieokreślony.
U Państwa jest tylko oferta max rocznego abonamentu. Jeśli otrzymam od Państwa ofertę niestandardową abonamentu na czas nieokreślony - czyli do czasu znalezienia partnerki to chętnie bym taką usługę wykupił. Pozdrawiam

mydwoje.pl odpowiada: 06.12.2017 r.
Dziękujemy za zainteresowanie naszą opieką stałą aż do szczęśliwego Happy Endu. Na pocztę e-mail przesłaliśmy Panu ofertę indywidualną na dłuższy okres niż standardowe propozycje.

Serwis pozwala na realną możliwość poznania Partnera, poprzez przedstawianie tylko i wyłącznie aktywnych profili a w przypadku wysłania prośby o odpowiedź, przy braku odpowiedzi automatycznie eliminuje dalszy kontakt.Brak zainteresowania pozwala szukać dalej.

Użytkownicy płci przeciwnej do których wysyłane są listy w celu wzajemnego poznania, w ogóle nie odpisują. Na chwilę obecną brak jakichkolwiek widoków na zawarcie nowej znajomości.
Mierny

mydwoje.pl odpowiada: 03.12.2017 r.
Szanowna Pani, posiadając abonament dotąd nawiązała Pani jedynie 4 kontakty. Prosimy o aktywne nawiązywanie nowych znajomości. Jest wiele ofert panów spełniających Pani kryteria, do których Panie jeszcze nie napisała. Prosimy się nie zniechęcać i aktywnie szukać oraz reagować na nowe pojawiające się oferty.

Zbyt mało ofert do wyboru
Dostateczny

mydwoje.pl odpowiada: 03.12.2017 r.
Szanowny Panie, w chwili obecnej w swoim profilu ma Pan 20 ofert ściśle spełniających wszystkie Pana kryteria, a ponadto 1383 oferty polecane oraz 12 dopasowanych ofert regionalnych. Doradzamy korzystanie z posiadanego abonamentu i większą własną aktywność w przeglądaniu ofert i nawiązywaniu nowych znajomości.

Serwis jest fajny. Aczkolwiek na początku miałam problem aby odnaleźć się w obsłudze panelu stąd 4 a nie 5 gwiazdek.

Jestem zadowolona z Waszego portalu, dziekuję za wszystkie informacje mailowe,które mi przesyłaliscie, będe polecała Wasz portal swoim znajomym.

Odpowiednio działające filtry, powiadomienia etc.

profile zawierają szczegółowe informacje o kandydatach, dobrze ,ze jest podana wielkość dopasowania, strony są przejrzyste,czytelne, łatwe w obsłudze.Jedyny minus / nie ze strony portalu a kandydatów/ ,że pomimo posiadania przez niektórych certyfikatu wiarygodności kandydaci nie podają prawdy w podstawowej kwestii jak miejsce zamieszkania.

Dziękujemy Wam za pracę Waszą i porządne miejsce do poznawania porządnych ludzi :)
87 podobieństwa i cała pompejanka (dużo modlitwy) :) i poznaliśmy się :)
Póki co pozdrawiamy :) I życzymy innym powodzenia :)

Martwe profile i partnerki w ogóle niezainteresowane kontaktem i związkiem pomimo licznych prób (nienatarczywych). Bardzo mało nowych osób Zdecydowanie odradzam. Zmarnowane pieniądze
Niedostateczny

mydwoje.pl odpowiada: 29.11.2017 r.
Prosimy o więcej informacji na adres biuro@mydwoje.pl, jeżeli jakiś profil budzi Pana wątpliwości. Serwis jest przeznaczony wyłącznie dla osób aktywnie poszukujących stałego partnera. Przedstawiamy tylko aktualne oferty osób, które logowały się w serwisie w ciągu ostatniego miesiąca. Widzimy, że nawiązał Pan już kilka kontaktów - warto dać sobie szansę i wytrwale poznawać nowe osoby.

Dobry dobór

Nie wiem, gdzie się podziały emotikony z różnymi pozdrowieniami (słoneczko, uśmiech itp)
. Gdy byłam aktywna przed dwoma laty takie właśnie były. I było to pomocne w pierwszych kontaktach .Tak poza tym Portal jest w porządku
Pozdrawiam, T.Czerny

mydwoje.pl odpowiada: 27.11.2017 r.
Szanowna Pani, dziękujemy za opinię. Pozdrowienia graficzne zostały zastąpione spersonalizowanym FLIRTEM pomocnym w niebanalnym nawiązywaniu pierwszych kontaktów między Użytkownikami. W wiadomościach oczywiście nadal można dodawać emotikony. Jeżeli po dłuższej nieobecności w serwisie ma Pani więcej pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu mailowego lub telefonicznego z pracownikami biura MD.

Bardzo dobry serwis. Może jest mniej użytkowników niż w tym najbardziej znanym, ale można lepiej dobrać potencjalnego partnera. Polecam

Dziekuje za bardzo profesjonalna pomoc. Bardzo szybkie odpowiedzi na powstaly problem, zakonczone pozytywnie...

OK Ocena na 100:/:

Serwis pozytywne wyróżnia się na tle innych np. sympatia i tym podobne, gdzie obowiązują pospolite reguły oraz pospolite zachowania. Wbrew pozorom dobrym pomysłem jest relatywnie wyższa opłata za abonament, co sprawia, że w serwisie można spotkać poważnych ludzi i tym samym odsiewa lekkoduchów. Warto pracować nad jakością i wysokimi standardami oraz wymyślać nowe rozwiązania w tym kierunku.

Bardzo mi pomógł was portal, poznałem dwie kobiety, które są dla mnie interesujące, no pewnie okaże się za jakiś czas, która będzie tą jedyną.

Portal oceniam bardzo pozytywnie, w zasadzie jedyna uwaga jaką mam to wciąż jeszcze niezbyt bogata baza zarejestrowanych osób ale mam nadzieję, że to się szybko będzie zmieniać na lepsze.

Jestem z Wami zbyt krótko aby oceniać, jednak na dzień dzisiejszy jestem bardzo zadowolony i cieszy mnie to, że zdecydowałem się na uczestnictwo w Waszym portalu.

Mogę polecić serwis moim znajomym i poleciłem :) Myślę, że każdy mógłby tu znaleźć odpowiadającą mu sobie osobę. Ze strony technicznej i obsługowej portal też zasługuje na wysoką ocenę.

Jestem bardzo zadowolony ze serwisu. Pszedewszystkim ze som odkrywane
(czarne owieczki) i nastempnie jestesmy informowani. Cena tez niejest za droga-

Od strony technicznej serwis działa doskonale i jest bardzo dobrym narzędziem do poznania drugiej osoby. Cała reszta zależy od użytkowników - od ich dojrzałości, intencji, odpowiedzialności i wielu innych cech. A z tym nie jest najlepiej, niestety. Mężczyźni są pełni kompleksów i właściwie nie wiadomo, po co zgłaszają swoje oferty. Zdarza się, że system wykasowuje adresy mailowe, co wydłuża poznan

mydwoje.pl odpowiada: 19.11.2017 r.
Serwis MyDwoje nigdy nie udostępnia prywatnych adresów e-mail użytkowników ani innych danych osobowych. Podczas rejestracji każda osoba otrzymuje swoją Nazwę Użytkownika, która umożliwia jej identyfikację. Kontakt między użytkownikami odbywa się przez wewnętrzną Pocztę i Czat i pocztę użytkowników z zachowaniem anonimowości.

Bardzo duży wybór partnerów i bardzo dobre mechanizmy dopasowania, szczerze polecam zainteresowanym.

dzien dobry:)jestem bardzo zadowolony my dwoje spelnia jak narazie moje oczekiwania.tak trzymac:)pozdrawiam

Poznałem piękna dziewczynę z która niedługo się umówię

Są różne oferty, jest w czym przeglądać. Charakterystyki jeśli są, są dobrze określone pod względem pytań. Oferty są aktualizowane na bieżąco.

Ogólnie portal bardzo dobry. Komunikaty są jasne, duża wygoda obsługi (możliwość odpowiadania na wiadomości prosto ze swojej skrzynki pocztowej). Nie podoba mi się tylko, że czasami polecane mi są oferty rażąco sprzeczne z moimi oczekiwaniami - np. osób palących, dużo młodszych/starszych, albo z odległego miasta.

mydwoje.pl odpowiada: 12.11.2017 r.
Szanowna Pani, oferty polecane są prezentowane ze względu na wysoki procent zgodności Państwa osobowości i wiele z nich spełnia także większość wyznaczonych przez Panią kryteriów. Mając abonament może Pani filtrować te oferty np. wg wyznaczonego kryterium wykształcenia. Ponadto możne je Pani sortować właśnie "wg moich kryteriów”.

Very nice

Uważam że tak naprawdę czegoś brakuje w temacie jakby(podpowiedzi do potencjalnych osób mających tutaj konto by zdefiniować lub określić cel znajomości i jakby sugerując napisanie swoich oczekiwań,ale nie "koncert życzeń") może wymyślić tzw: zakładki jako kluby.podzielone zainteresowaniami,poglądami,cechami charakteru,wiarygodnością deklaracji jakie składamy w swoich opisach-temat otwarty).
???.

mydwoje.pl odpowiada: 12.11.2017 r.
Szanowny Panie, nasz serwis jest internetowym biurem matrymonialnym. Single poszukują tu miłości i życiowego partnera. Cel znajomości jest matrymonialny. Jeżeli poznał Pan osobę, która jest dla Pana niewiarygodna, prosimy o kontakt z biurem.

Na plus kwestionariusz osobowości każdego profilu, dzięki któremu można sprawdzić poziom zgodności osobowości. Do poprawy polecane oferty, które często nie są dopasowane do tego, kogo szukam

Wszystko przebieglo prawidlowo. Co oznacza wartosc 10 000PLN?

mydwoje.pl odpowiada: 11.11.2017 r.
Dziękujemy za pozytywną opinię. Kwota o której Pani pisze dotyczy wartości gwarancji, którą otrzymuje Pani kupując w naszym certyfikowanym przez Trusted Shops serwisie, na wypadek, gdyby nasz serwis nie wywiązał się z ustaleń umowy

Musze przyznac ze podoba mi sie wasz portal matrymonialny poniewaz jest sprecyzowany odnosnie do cech i wartosci danej osoby w czym latwiej jest znalezc odpowiedniego partnera .

Bardzo rozbudowany portal, profesjonalnie prowadzony, oferty aktualne, ktoś naprawdę przykłada się do sprawy.

Witam, bardzo chciałabym podziękować za ogłoszenie na Państwa portalu. Dzięki Wam poznałam miłość mojego życia. Jestem bardzo szczęśliwa i bardzo dziękuję za współpracę.
Pozdrawiam Halina

Plusy: serwis dostępny i kompatybilny na wszyskich urządzeniach, brak automatycznego przedłużania abonamentu. Minusy: wyszukiwarka ofert nie zawsze działa według wyznaczonych kryteriów, narzuca parametry najpopularniejsze dla serwisu

mydwoje.pl odpowiada: 06.11.2017 r.
Dziękujemy za pozytywną opinię. Anonse ściśle odpowiadające Pani kryteriom wyszukiwania znajdują się wyłącznie w zakładce Oferty z wyszukiwania. Wszystkie dostępne oferty można dowolnie sortować korzystając z funkcji i filtrować. Dostępne jest sortowanie według 9 parametrów. Dodatkowo może Pani ustawić filtry, gdy ofert jest za dużo. Zachęcamy Panią do korzystania z tych przydatnych funkcji.

Portal MyDwoje to martwy portal, ogólnie brak reakcji na wysłane wiadomości. Całkowity brak zainteresowania innych użytkowników moim profilem. Trudno pojąć dla kogo portal został stworzony i czemu ma służyć, w każdym razie bardzo mnie rozczarował.
Niedostateczny

mydwoje.pl odpowiada: 02.11.2017 r.
Zainicjowała Pani niewiele kontaktów z użytkownikami. Zachęcamy Panią do większej aktywności w nawiązywaniu kontaktów, pisania własnych wiadomości oraz odsłonięcia zdjęcia dla osób z którymi się Pani kontaktuje. Prosimy pamiętać, że Pani powodzenie zależy także od Pani aktywnej postawy.

mydwoje.pl opinie klientów

mydwoje.pl

Ogłoszenia matrymonialne polskie i zagraniczne

mydwoje.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 14.05.2014 r.

mydwoje.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 14.05.2014 r. MyDwoje.pl to internetowe biuro matrymonialne. Głównym założeniem serwisu jest profesjonalne doradztwo w zakresie dopasowania partnerów na podstawie zgodności osobowości i życiowych wartości w oparciu o psychologiczny Test Doboru Partnerskiego przygotowany przez terapeutę małżeńskiego, Andrzeja Rutowskiego. Serwis wyróżnia dbałość o wiarygodność prezentowanych ofert i wysoka jakość obsługi użytkowników. Przez 8 lat funkcjonowania MyDwoje.pl zarejestrowało się na nim ponad 600 tysięcy użytkowników. Dzięki MyDwoje wspólne życie rozpoczęło kilkaset par.

Domaniewska 37, lok. 2.43

02-672 Warszawa
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:010955530
Katarzyna Bieber
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena portalu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z mydwoje.pl.