Certyfikat dla mydwoje.pl

14.05.2014 r.
13.05.2018 r.

Opinie o mydwoje.pl

4.29/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 542 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 1 627 opinii.

Duzo ofert, duzo szczegolow o kandydatach

Bez komentarza
Dostateczny

Przyjazny portal, dość dobrze pomyślany, na poważnie.

Dzięki Wam znalazłem chyba swoją drugą połowę jabłka.
W związku z tym proszę z dniem dzisiejszym o zdjęcie mego profilu z portalu My Dwoje.
Jeszcze raz dziękuję.

Z wyrazami szacunku Stanisław.

polecam

Portal mydwoje.pl uważam za pomocny w poszukiwaniu partnera życiowego. Doprawdy jeszcze nie poznałam swojej drugiej połowy, ale myślę, że to kwestia czasu.

Super.Naprawdę warto tu być jeśli jest się samotnym.Cuda się zdarzają .

Myślę, że obowiązkowym powinno być zamieszczanie zdjęć przez użytkowników portalu. Nie możemy się oszukiwać, że wygląd nie ma znaczenia przy wyborze bliskiej osoby.

Dzien dobry - jestem zadowolona z Panstwa uslug do tej pory.Ciesze sie, ze sa chronione moje dane i , ze moje zdjecia sa ujawniane tylko osobom do ktorych wysylam informacje o zapoznaniu sie.Mam nadzieje,ze za Panstwa posrednictwem uda mi sie znalezc pokrewna dusze,przyjaciela a moze cos wiecej. Dziekuje Panstwu za wszystkie mile oferty i czekam na wiecej. Serde. Pozdrawiam Anna

Zaskakująco dobry, pełna dbałość o potrzeby . Bardzo przejrzysta i ciekawa forma . Brawo

Serwis jest naprawdę bardzo profesjonalnie prowadzony.

Mało interesujących propozycji..
Dostateczny

Wrażenia bardzo pozytywne. Dokładny test, dużo informacji o potencjalnej partnerce.

Ocena dobra z uwagi na obsługę klienta,szybkość odpowiedzi na maile
Natomiast jeżeli chodzi o bazę to jest ona bardzo uboga,większość ofert to stare oferty nawet sprzed kilku lat
Byłam w Państwa serwisie już wcześniej i miałam takie same odczucia
teraz postanowiłam znowu się zarejestrować i znowu się rozczarowałam.
Może będą Państwo nie zadowoleni z tych słów, ale może skłonią do zmian
Pozdr

mydwoje.pl odpowiada: 18.03.2017 r.
Szanowna Pani, w Serwisie codziennie rejestruje się 200-400 nowych singli. Obecnie w profilu ma Pani 2128 ofert aktualnych i dopasowanych do siebie, w tym 233 oferty dokładnie spełniające wszystkie Pani kryteria. To zrozumiałe, że niektóre osoby dłużej poszukują odpowiedniej partnerki, dlatego zna Pani niektóre oferty. Są to jednak anonse aktualne, co można poznać po dacie ostatniego logowania.

Serwis jasny i przejrzysty. Nie miałem problemu z obsługą.

Przyczyną skasowania profilu jest fakt, że poznałam tu kogoś sensownego :-))))) zatem jego utrzymywanie na razie nie jest potrzebne :-)

Dobrze zaprojektowany portal randkowy

Portal godny polecenia. Dużo możliwości poznania drugiej osoby/ nowych ludzi.

:)....czytelny....o dziwo skuteczny

Bardzo dobry serwis

Owszem jestem zadowolona i daje 5

Portal jest oki, to ludzie nie zawsze są uczciwi. Jestem tutaj po raz drugi z nadzieją, żę może tym razem .......
M.

Działalność serwisu mydwoje.pl uważam za bardzo dobry . Podobają mi się propozycje jakie dostaję od Was ponieważ w pierwszej kolejności zwracam na nie uwagę dlatego, że są dopasowane do mojej osobowości. Nie tracę czasu na przeszukiwanie wszystkich ofert. Cenię sobie uwagi jakie dostaję w poszukiwaniu partnera gdyż samej było by mi trudno poruszać się po tym portalu .Bardzo serdecznie pozdrawiam

Swietny portal

Dobry serwis, przejrzysty interfejs, cena też w porządku. Mały minus za dosyć mało ofert.

mydwoje.pl odpowiada: 13.03.2017 r.
Szanowny Panie, dziękujemy za pozytywną opinię. Uprzejmie informujemy, że w chwili obecnej w swoim profilu ma Pan 72 oferty dokładnie spełniające wszystkie Pana kryteria oraz 260 ofert polecanych przez serwis, dopasowanych do Pana oczekiwań i życiowych wartości. Ze względu na posiadany abonament zachęcamy Pana do większej własnej aktywności w nawiązywaniu nowych kontaktów.

Pozdrawiam Redakcję, świetna strona. daje nadzieję na lepsze jutro, pozdrawiam gorąco

Nie miałem nigdy problemu z zalogowaniem się na MD

Bardzo dobry serwis. Profile dobrze charakteryzują osoby. Możliwość odblokowania zdjęć wyłącznie dla wybranych osób.

abc

Mierna ocena bo mierny efekt mojej bytności na portalu. Moim największym zastrzeżeniem jest to iż bez opłaty nie mogę odczytać wiadomości otrzymanych.
Mierny

mydwoje.pl odpowiada: 10.03.2017 r.
Szanowna Pani, widzimy, że nawiązała Pani z powodzeniem kilka kontaktów. Zachęcamy do większej aktywności. Posiada Pani abonament a z nim może Pani zapraszać do kontaktu. Przypominamy, że w opcji darmowej można nie tylko odczytać wiadomości, ale również, posiadając zdjęcie, odpowiadać na zaproszenia do kontaktu i korespondować.

Dobry portal i oby Kobiety były śmielsze.

Bardzo profesjonalny , rzeczowy i naprawdę nie można porównywać go do innych i moim zdaniem gorszych portali randkowych

Gratulacje za mój profil psychiczno - osobowościowy ... dokładnie taka jestem Miłego popołudnia Krystyna

Portal oceniam jako dobry, rzetelny i mnie osobiście satysfakcjonujący.

Brakuje codziennych propozycji ofert (jak w edarling)
nie rozumiem też, jak to możliwe, że przez 3 miesiące Pan Kordek nie znalazł czasu, aby umówić się na sesję i omówić profil. To mało rzetelne i nie najlepiej świadczy o sewrisie
Miłym akcentem jest informacja o stanie cywilnym, której brakuje na ed oraz certyfikat wierzytelności

mydwoje.pl odpowiada: 07.03.2017 r.
Sprawę kontaktu z naszym coachem wyjaśniliśmy z Panią kilka dni temu. Prosimy o dalszy kontakt w tej sprawie bezpośrednio z naszym biurem. W celu zwiększenia liczby ofert, proponujemy ponowne rozpatrzenie Pani kryteriów, np. wybrane znaki zodiaku znacząco ograniczają ich ilość. W Serwisie codziennie rejestrują się setki osób, więc większość naszych użytkowników na liczbę nowych ofert nie narzeka.

Jestem zadowolony z portalu.

Dobry.
Dostateczny

Kochani już w roku 2015 pisałem do was o usunięcie mojego profilu , gdyż za waszym pośrednictwem znalazłem tą jedyną z którą zawarłem związek małżeński w 2015 roku ,za co serdecznie wam dziękuje i oczywiście polecam was innym . Proszę aby wyłączono mój profil

Uczciwe warunki, wspaniała informacja, jasne zasady.

Sądzę że portal jest dla osób wymagających i wiedzących czego chcą.

mydwoje.pl opinie klientów

mydwoje.pl

Ogłoszenia matrymonialne polskie i zagraniczne

mydwoje.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 14.05.2014 r.

mydwoje.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 14.05.2014 r. MyDwoje.pl to internetowe biuro matrymonialne. Głównym założeniem serwisu jest profesjonalne doradztwo w zakresie dopasowania partnerów na podstawie zgodności osobowości i życiowych wartości w oparciu o psychologiczny Test Doboru Partnerskiego przygotowany przez terapeutę małżeńskiego, Andrzeja Rutowskiego. Serwis wyróżnia dbałość o wiarygodność prezentowanych ofert i wysoka jakość obsługi użytkowników. Przez 8 lat funkcjonowania MyDwoje.pl zarejestrowało się na nim ponad 600 tysięcy użytkowników. Dzięki MyDwoje wspólne życie rozpoczęło kilkaset par.

Domaniewska 37, lok. 2.43

02-672 Warszawa
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:010955530
Katarzyna Bieber
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena portalu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z mydwoje.pl.