Certyfikat dla mydwoje.pl

14.05.2014 r.
13.05.2017 r.

Opinie o mydwoje.pl

4.32/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 529 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 1 513 opinii.

wszystko jest jak na razie OK.

Odpowiada moim oczekiwanią

Portal MyDwoje dobiera ludzi na podstawie wzajemnych podobieństw i wartości. Przy zakładaniu profilu odpowiada się na wiele pytań, które pomagają algorytmowi dobrać odpowiednich kandydatów. Nie brzmi to może zbyt romantycznie ale jest dużą pomocą w poznaniu osoby, która będzie nam odpowiadać.
Korzystałam w przeszłości z innych portali tego typu i serwis MyDwoje jest, w mojej opinii, najlepszy.

dobra strona .łatwa obsługa za mało imprez lokalnych

Ilość zgodności w teście dopasowania często rzeczywiście się sprawdza . Szkoda tylko ,że większość osób nie odpowiada nawet na wysłany uśmiech...

mydwoje.pl odpowiada: 15.01.2017 r.
Dziękujemy za miłą opinię. Doradzamy korzystanie z możliwości jakie daje abonament i wysyłanie zaproszeń do kontaktu, wtedy panowie nawet bez abonamentu będą mogli odpisać na wiadomość. Wysłanie pozdrowień graficznych, np. słoneczka, nie umożliwia wysłania wiadomości. Pozdrawiamy!

Jak na tak mały staż to jest mile zaskoczona stosunkiem serwisu do użytkowników. Mam nadzieję, że w dalszym ciągu będę zaskakiwana nowymi propozycjami ze strony portalu.

Polecam.
Wszystko zgodnie z oczekiwaniami, na wysokim poziomie.

Uważam że pieniądze które wydalam są stracone.
Absolutnie nie jest to serwis randkowy gdzie można z kimś porozmawiać a co dopiero umówić się na spotkanie.
Nikomu nie polecę
Niedostateczny

mydwoje.pl odpowiada: 11.01.2017 r.
Szanowna Pani, widzimy, że nawiązała Pani kilka kontaktów oraz nie podjęła Pani korespondencji z niektórymi zapraszającymi. Pani Profil jest często odwiedzany przez panów. Zachęcamy do podjęcia inicjatywy i wysyłania indywidualnych wiadomości - warto skorzystać z możliwości zapraszania przez swój abonament. Prosimy także o kontakt z biurem w celu wyjaśnienia problemów, które Pani napotkała.

Nie spodziewałem się tak dobrze funkcjonującego serwisu. Łatwo jest się poruszać po ich stronie i nie ma problemu z intuicyjną obsługą. Mam nadzieję, że dalsze korzystanie z ich pomocy nadal będzie mi służyć.Komunikacja z poznanymi osobami jest łatwa i przyjemna. Polecam.

oceniam dobrze

Formuła Portalu jest ciekawa i umożliwiająca poznanie kogoś.Nie spotkałam się też z niemoralnymi propozycjami ze strony panów.Kontakt z administratorem bez zarzutu.Problem stanowi b.mała aktywność zebranych tam osób.Zainteresowani są,ale jakoby ich nie było.Wysłane wiadomości często pozostają bez odpowiedzi,bo adresat nawet nie zamierza do nich zajrzeć-konta widmo?Może inni mają więcej szczęścia.
Dostateczny

mydwoje.pl odpowiada: 10.01.2017 r.
Dziękujemy za przesłanie pozytywnej opinii o serwisie. Zachęcamy do wysyłania indywidualnych wiadomości, regularnej wymiany swoich zdjęć i uatrakcyjnienia Profilu, aby zwrócić na siebie większą uwagę użytkowników. Pani Profil jest często odwiedzany przez panów. Posiadając abonament może Pani zapraszać panów do kontaktu. Będą mogli odpowiedzieć na wiadomości nawet nie posiadając opłaconej usługi.

Portal jest bardzo wiarygodny. Wizytówka bardzo pomaga w uzyskaniu niezbędnych informacji o drugiej połówce. Pierwszy test osobowościowy pozwala zastanowić się nad samym sobą i nad tym kogo szukamy i czego oczekujemy.
W dość prosty sposób można znaleźć oferty. Jedyny mankament to brak widocznych profilowych zdjęć - trzeba je udostępnić konkretnej osobie.

Sprawnie działający serwis, możliwość ustawienia własnych preferencji, szybko pojawiające się powiadomienia, bezpieczne transakcje.

nieaktualni randkowicze
Mierny

mydwoje.pl odpowiada: 07.01.2017 r.
Na listach ofert znajdują się wyłącznie osoby, które logowały się do systemu w ciągu ostatniego miesiąca. Są to aktualne oferty Użytkowników aktywnie korzystających z usług serwisu. Z niektórymi z nich nawiązała Pani znajomość. Zachęcamy do przejęcia większej inicjatywy w nawiązywaniu kontaktów. Profil zyskałby też na atrakcyjności po zamieszczeniu zdjęcia. Zapraszamy do kontaktu z biurem.

jak na razie jestem zadowolona

Witam. Niestety nie udało mi się jeszcze poznać odpowiedniego Partnera. Przyczyn zapewne jest kilka, ale jeśli mam wydać opinię na temat Państwa Portalu to jest ona bardzo dobra Portal jest bardzo przychylny dla osób poszukujących swojej wymarzonej osoby, konkretny, wiarygodny. Ma ładną, kolorową i przejrzystą szatę graficzną. Zachęca do aktywności. Portal MyDwoje jest moim najlepszym Portalem :)

Bardzo dobrzev skonstruowany portal, najlepszy z jakim kontakt

Dosyć dobry serwis. Trochę mało nowych propocycji.
Nie dokonywałam zakupów.

serwis jest bezpieczny dzięki testom doboru partnerskiego kryteriom instnieje duża szansa na trafienie na właściwą osobę

Jestem zadowolona.

Serwis jedyny w swoim rodzaju, który dba o swoich klientów i wciąż się rozwija.

solidny portal, uzytkownicy w wiekszosci na poziomie.

Witam serdecznie.
Państwa portal jest dopracowany bardzo starannie, począwszy od wizytówek po dopasowania osób korzystających z Państwa usług oraz sporej ilości bardzo interesujących artykułów które regularnie przesyłacie. Serdecznie pozdrawiam cały zespół Serwisu MyDwoje.

Z pośród wielu innych portali MyDwoje wyróżnia się bardzo dobrą stroną dopasowania psychologicznego partnerów. Również oceny dopasowań wydają się oddawać stan rzeczywisty. Pewną wadą jest koszt uczestnictwa, ale ma to też dobre strony z uwagi na wyeliminowanie fikcyjnych osób. Może zestawienie zdjęć interesujących profili, ułatwiłoby szybszy ich wybór. Kolejną kwestią jest ilość ofert, trochę mała

mydwoje.pl odpowiada: 29.12.2016 r.
Szanowny Panie, dziękujemy za opinię. Informujemy uprzejmie, że w swoim profilu, w obu zakładkach z ofertami ma Pan w chwili obecnej ponad 2 tysiące ofert. W celu zestawienia interesujących ofert polecamy usuwanie ofert z list i oglądanie ich w widoku kafelkowym.

Serwis bardzo dobrze skonstruowany, ale niestety posiadający podstawową wadę w postaci bardzo małej ilości kontaktów.
Dostateczny

mydwoje.pl odpowiada: 29.12.2016 r.
Szanowna Pani, w chwili obecnej w Pani profilu, w obu zakładkach z ofertami jest 2140 ofert dopasowanych do Pani, w tym 22 oferty dokładnie spełniające wszystkie Pani oczekiwania. Zachęcamy, by korzystając z abonamentu aktywnie nawiązywać kontakty z interesującymi osobami. Dobrym początkiem znajomości może być kartka noworoczna dla singla, która także działa jak zaproszenie do kontaktu.

Nie lubię kiedy wyświetlają się oferty wykraczające poza wpisany obszar określony w kilometrach lub spoza wpisanej miejscowości. Podoba mi się natomiast analiza psychologiczna.

Prawdopodobnie najlepszy serwis,dla ludzi,ktorzy szukaja stalego zwiazku.doskonaly serwis,czytelna strona.Polecam

Serwis oceniam pozytywnie, dużo ciekawych ofert

Serwis działa ok, dba o użytkowników. Jestem zadowolona. Pozdrawiam.

Test doboru partnerskiego i info z niego jest przydatny. Szczególnie ważny jest stan cywilny, zawód, wykształcenie, religia i preferencje szukanego partnera. System propozycji bardzo mi odpowiada a także sposób rozłożenia ikon na stronie My Dwoje. Odpowiadają mi też ikony podglądu i łatwość korzystania ze wszystkich dostępnych funkcji.Jestem zadowolona z możliwości zasłaniania i odkrywania zdjęć.

Certyfikat i weryfikacja są bardzo pomocne i potrzebne.
Ufam temu portalowi, mimo, że na razie miło nie znalazłam...jednak ...na wszystko potrzeba czasu

Działa łatwo, dobrze i szybko

Jestem zadowolona z serwisu. Natomiast wyszukiwanie powinno być ulepszone, ponieważ nie ma możliwości przeglądania wszystkich dostępnych profili na polishharmony.

Niestety nie jestem zadowolona. Zastanawiam się czy tam wogóle są jacyś panowie.
Mierny

mydwoje.pl odpowiada: 23.12.2016 r.
Dziękujemy za opinię. Obecnie tylko w Pani grupie wiekowej 36- 45 lat posiadamy 1800 aktualnych ofert panów. https://www.mydwoje.pl/Ogloszenia-matrymonialne-mezczyzn-36-45-lat. Zapraszamy do aktywnego korzystania z Pani abonamentu i wysyłania zaproszeń do interesujących Panią panów. Świetnym początkiem znajomości może być mila kartka świąteczna dla singla, która także działa jak zaproszenie do ko

na 100 jestem zadowolona

Nie mam zastrzezen Serwis suoer

Portal bardzo dobry i skuteczny, świetnie dopasowuje osobowosci.można poznać wartościowego partnera i zakochać się bez pamięci. Sporządzane dzienne raporty są pomocne ułatwiają poszukiwania osobktore się tobą interesują. Portal polecam swoim koleżankom ludzie któżyją loguje się na My Dwoje mająozliwosc wypełniania bardzo dobrze ulosowego testetyczna który pokazuje ich oczekiwania wobec drugiej

Portal prowadzony bardzo profesjonalnie. Dużo ciekawych ofert. Profesjonalna opieka administratora. Polecam.

Hm, " czy jesteś zadowolony z zakupów?" w przypadku MyDwoje wydaje się dziwne. Nie jestem zadowolona gdyż nic nie mogę "kupić", a serio brakuje mi możliwości zaznaczenia profilu już obejrzanego. Brak takiej funkcjonalności i cyferki w nazwach utrudniają poszukiwania , wiele razy oglądam ten sam profil, co dziwi zapewne właściciela. System mało przyjazny dla użytkownika z uwagi na blade kolory..
Dostateczny

mydwoje.pl odpowiada: 18.12.2016 r.
Szanowna Pani, dziękujemy za uwagi. W MyDwoje kupują Państwo usługę matrymonialną. W celu ułatwienia zarządzania ofertami polecamy zaznaczanie nowych ofert jako ulubione (wtedy widzi Pani przy nich czerwone serce). Oferty dla Pani nieciekawe może Pani kasować z list. Jest też możliwość sprawdzania listy ofert Ostatnio przeglądane. Zachęcamy do korzystania z tych opcji i życzymy udanych spotkań.

wszystko ok ale mało ludzi i większość z nich nieaktywna

mydwoje.pl odpowiada: 17.12.2016 r.
Szanowny Panie, jest Pan z nami zaledwie od 5 dni, to dość krótki czas, by dokładnie zapoznać się z serwisem. W swoim profilu widzi Pan 600 dopasowanych ofert, w tym 37 dokładnie spełniających wszystkie Pana kryteria. Jak dotąd przejrzał Pan tylko 5 ofert. Zachęcamy, by przeglądał Pan zaproponowane oferty i korzystając z otrzymanego abonamentu, aktywne nawiązywał nowe znajomości.

mydwoje.pl opinie klientów

mydwoje.pl

Ogłoszenia matrymonialne polskie i zagraniczne

mydwoje.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 14.05.2014 r.

mydwoje.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 14.05.2014 r. MyDwoje.pl to internetowe biuro matrymonialne. Głównym założeniem serwisu jest profesjonalne doradztwo w zakresie dopasowania partnerów na podstawie zgodności osobowości i życiowych wartości w oparciu o psychologiczny Test Doboru Partnerskiego przygotowany przez terapeutę małżeńskiego, Andrzeja Rutowskiego. Serwis wyróżnia dbałość o wiarygodność prezentowanych ofert i wysoka jakość obsługi użytkowników. Przez 8 lat funkcjonowania MyDwoje.pl zarejestrowało się na nim ponad 600 tysięcy użytkowników. Dzięki MyDwoje wspólne życie rozpoczęło kilkaset par.

Słonki 24

02-814 Warszawa
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:010955530
Katarzyna Bieber
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena portalu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z mydwoje.pl.