Certyfikat dla mydwoje.pl

14.05.2014 r.
13.05.2017 r.

Opinie o mydwoje.pl

4.30/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 525 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 1 561 opinii.

Witam dobrze że można ocenić portal mydwoje.pl jednym słowem beeeznadziejny dziękuję i pozdrawiam.
Niedostateczny

mydwoje.pl odpowiada: 19.02.2017 r.
Szanowna Pani, nasz serwis zawsze otwarty jest na krytyczne i konstruktywne opinie, które pomagają nam spełniać oczekiwania naszych Użytkowników. Prosimy o kontakt na adres biuro@mydwoje.pl i przedstawienie swoich konkretnych uwag, a chętnie pomożemy w rozwiązaniu ewentualnych problemów.

jesteście najlepszym portalem jaki spotkałam miacie dobre oferty i dopasowania

witam Państwa ...
portal MD oceniam nie na 5ke a na szóstkę z PLUSEM..

tu poznałem swoją połówkę - swoją kochana osobę,

dziękuję Państwu za pomoc - za waszym pośrednictwem - osiągnąłem cl życia ///
dziękuję Mitis Triandafillu

PS. BARDZO MAM PROSBĘ - chciałbym trwale usunąć swoje konto z MD - nie potrafię tego uczynic , nie znam procedury.

Portal mydwoje.pl jest lepszy niż sobie wyobrażałem. Powiadomienia, propozycje i w ogóle współpraca z klientem jest bardzo przyjazna i daje poczucie poważnego traktowania swej roli.

póki co się rozglądam, ale jest OK :)

Mam pozytywne doświadczenia. Nie mam uwag do działania portalu.
Poza tym nie miałam czasu aby skorzystać z całej oferty. Inną sprawą jest kwestia osobowości i motywacji osób które się rejestrują . Ale na to portal oczywiście wpływu mieć nie może

Podoba mi się,że są ' ramy' do opracowania własnego profilu przez co oferty są porównywalne, oraz to,że niezalogowani nie mają dostępu do zdjęć.

Serwis oceniam pozytywnie nie mam żadnych zastrzeżeń do poruszania się w nim. Szata graficzna jest prosta i przejrzysta. Poza tym mam dobre spostrzeżenia w stosunku do pań. Polecam wszystkim singlom i nie tylko.

W zasadzie portal przypadł mi do gustu.
Niestety brakuje mu trochę dopracowania technicznego.
W wyszukanych ofertach pojawiają się kilkakrotnie te same ogłoszenia.
Dość znacznie utrudnia to przeglądanie i wprowadza niepotrzebny bałagan.
Ilość wyszukanych ofert jest przez to mocno zawyżona.
Druga sprawa to zbyt mała ilość dostępnych parametrów wyszukiwania.
Trzeba to rozszerzyć.

mydwoje.pl odpowiada: 14.02.2017 r.
Powtarzalność ofert, o którym Pani wspomina, dotyczy różnych list. Ta sama oferta może być wynikiem wyszukiwania wg Pani kryteriów a jednocześnie być Pani przez nas polecana ze względu na wyjątkowo wysoką zgodność osobowości. Preferencje dotyczące ofert może Pani określić w kryteriach wyszukiwania. Prosimy o kontakt na adres biuro@mydwoje.pl, jakie inne parametry wyszukiwania uważa Pani za ważne?

Serwis czytelny, rzetelny, sporo uczestników. Polecam

portal może dobry dla ludzi z wielkich miast.
poza tym bardzo dużo nieodpowiedzialnych mężczyzn się ogłasza typu "chcą związku żony miłości - a później nie chcą zwijają się"
Mierny

mydwoje.pl odpowiada: 14.02.2017 r.
Aktywnie poszukuje Pani z nami miłości dopiero od dwóch tygodni. Dostrzegamy, że sama szybko kończy Pani nawiązane znajomości.Prosimy przemyśleć swój sposób kontaktowania i dlaczego panowie szybko tracą Pani zainteresowanie?Może warto też dać sobie i nam więcej czasu oraz wykazać się większą aktywnością czynnie zapraszając panów do kontaktu.Radzimy także poszerzyć poszukiwania na całe województwo

Proponowane oferty nie zawsze są zgodne z tym co pisze się w formularzu.

mydwoje.pl odpowiada: 12.02.2017 r.
Szanowna Pani, oprócz ofert ściśle spełniających wszystkie Pani kryteria otrzymuje Pani także oferty częściowo spełniające kryteria, ale o wysokiej zgodności osobowości i życiowych oczekiwań i wartości. Od Pani decyzji zależy, czy nawiąże Pani z tymi panami kontakt.

Wiarygodny. Brak fikcyjnych kont jak na innych portalach. Jest nr tel., abonament nie przedłuża się automatycznie sam. Wszystko jest jasne, przejrzyste, budzące zaufanie. Do tego stopnia że już poleciłem ten serwis koledze.

Portal bardzo dobry, ale mała liczba proponowanych osób spelniajkrzysiekhcyla@gmail.com

mydwoje.pl odpowiada: 12.02.2017 r.
Szanowny Panie, w obu zakładkach: Oferty z wyszukiwania oraz Oferty polecane w chwili obecnej ma Pan ponad 610 ofert dopasowanych do Pańskich oczekiwań. Doradzamy aktywne korzystanie z otrzymanego abonamentu gratis, przeglądanie proponowanych ofert i samodzielne zapraszanie Pań do kontaktu. Prosimy o wykasowanie adresu email z komentarza.

Serwis mydwoje.pl jest to miejsce w którym warto być Przejrzysty, intuicyjny i w miarę klarownie stworzona jest cała koncepcja. Codziennie otrzymujemy powiadomienie odnośnie profilu czy ktoś do nas napisał, jakie są nowe oferty panów z wybranego obszaru.

Bardzo cenie sobie dyskrecję i Portal to zapewnia. Podoba mi się to, że administratorzy filtrują zdjęcia i zawartość profilu. Są dostępni oraz szybko odpowiadają na pytania.

Prawie spełnia wszystkie wymogi.

pomimo tego ze nie znalazlam jeszcze partnera
polecam portal wszystkim moim znjomym,ktorzy szukaja swojej drugiej polowki
za profesjonalizm,za aktywnosc ,kreatywnosc i mozliwosci z jaka MYDWOJE mnie zaskakuje codziennie,polecam :)

Nieprzekonujące jest to zamazywanie zdjęć.
Test początkowy to istny horror.
Dostateczny

mydwoje.pl odpowiada: 07.02.2017 r.
Zdjęcia zamazane Użytkownicy sami otwierają dla wybranych osób, funkcja ta zapewnia komfort osobom chroniącym swoją prywatność. Wiele z tych osób nie spotka Pan na portalach, które nie świadczą ochrony wizerunku. Nasz psychologiczny Test zajmuje Państwu ok 30 minut. Jest to dobrze zainwestowany czas, dzięki temu oferty matrymonialne są lepiej dopasowane, a szanse na szczęśliwą relację – większe.

Fachowy koplementarny portal.Brawo

Jestem zadowolona z serwisu "My dwoje". Profesjonalna i miła obsługa. A ilość ofert imponująca. Pozdrawiam, Laura.

Super Portal

Aktualne oferty, przejrzysty układ profilu.

Oceniam na 4,5 ze względu na sumę nienachalnych powiadomień, przejrzystość powiadomień i możliwość: bezpośredniego wejścia na stronę nadawcy wiadomości, indywidualnego ustawienia oferty i ograniczenia niechcianych kontaktów. Trafny test osobowości, dużo promocji i artykułów. Wada- brak możliwości ( lub nieprzejrzysty system)wyszukiwania np.wg.wieku,wykształcenia,kraju lub miejscowości zamieszkania

mydwoje.pl odpowiada: 05.02.2017 r.
Dziękujemy za miłą opinię i wymienienie wielu zalet MyDwoje. Zapraszamy do wykorzystywania filtrów przy wyszukiwaniu anonsów, m.in. dotyczących miejsca zamieszkania. Dużą pomocą będzie właściwe określenie kryteriów wyszukiwania - wówczas w zakładce Oferty z wyszukiwania otrzyma Pani oferty dostosowane m.in. pod względem wieku, wykształcenia, kraju lub miejscowości zamieszkania.

informacje przekazywane na bieżąco

Stanowczo za drogi, nie podoba mi się, że ludzie nie mają imion. Cena powoduje brak chętnych, więc mało osób korzystających, przy najpopularniejszej sympatii, czy sympatii plus cena olbrzymia.
Dostateczny

mydwoje.pl odpowiada: 03.02.2017 r.
Wiele ofert posiada imiona można je dobrowolnie dodawać w Wizytówce. Co dzień rejestruje się w MyDwoje ponad 400 osób. Starannie weryfikujemy oferty, wszyscy użytkownicy wypełniają test partnerski i jesteśmy do Państwa dyspozycji. MyDwoje cieszy się dużą skutecznością kojarzenia par na poważnie. Jest Pani z nami od ponad roku, domyślamy się, że sama dostrzega Pani różnice jakości między serwisami.

Nie mam uwag do waszej dzialalnosci tzn.nie mam negatywnych,wiadomosci sa przejrzyste,dzialacie szybko i profesjonalnie,reszta zalezy od klientow, na to nie macie wplywu.

Chciałbym pochwalić Państwa rewelacyjny test, jest on bardzo obszerny i konkretny, wynik był niesamowity, trafny i bogaty.

Mało przejżysty,nie otrzymuję ofert z najbliższej oolicy
Dostateczny

mydwoje.pl odpowiada: 03.02.2017 r.
Obecnie ma Pani na swojej liście 11 ofert z okolicy, spełniających wszystkie Pani kryteria i ponad 60 z dużą zgodnością testu partnerskiego. Zapraszamy do wykorzystywania filtrów przy wyszukiwaniu anonsów a jeżeli napotyka Pani na jakieś kłopoty z obsługą swojego konta, zapraszamy do kontaktu z biurem.

Na poczatku myslalam ze Wasz portal jest taki niedostepny obwarowany regulaminem .Ale po jakims czasie dostrzegam wiele plusow i wrecz troske ze strony zespolu My dwoje by owocnie wepolpracowac z uczestnikiem Waszego portalu.A zabezpieczenia regulaminowe, ktore obowiazuja uwazam za sluszne .Dziekuje Pozdrawiam.

Oceniłam działanie portalu na 4 ponieważ, mimo, że zaznaczyłam zdecydowanie że interesują mnie tylko oferty od mężczyzn z wykształceniem wyższym lub licencjatem proponowano mi osoby z wykształceniem zawodowym np kierowca,mechanik samochodowy itd ,z całym szacunkiem dla tych panów,czy ktoś patrzy na aparycję i wygląd proponowanych kontaktów ,jeśli kobieta jest zadbana szuka zadbanego mężczyzny :-)

mydwoje.pl odpowiada: 31.01.2017 r.
Dziękujemy za opinię. W chwili obecnej ma Pani 34 oferty ściśle spełniające Pani kryteria - również odnośnie wykształcenia. Ich liczbę mocno ogranicza Pani kryterium - znak zodiaku. Pisząc o ofertach odbiegających od kryteriów ma Pani na myśli listę ofert Polecanych, gdzie panowie mają wysoką zgodność osobowości z Panią, ale mogą mieć np.wykształcenie 1 poziom niższe od preferowanego.

Jest pełna kultura i brak chamstwa jak na innych portalach

Mam wrażenie że jest bardzo mało aktywnych użytkowników

mydwoje.pl odpowiada: 31.01.2017 r.
Dziękujemy za opinię. W chwili obecnej otrzymała Pani 66 ofert, ściśle spełniających wyznaczone przez Panią kryteria, kilka pozdrowień i zaproszeń do kontaktu. Do tej pory to właśnie panowie się starali o Pani odpowiedzi. Doradzamy, by również Pani wykazała się aktywnością, korzystając z gratisowego abonamentu zapraszała do kontaktu - warto pomóc własnemu szczęściu.

Są mężczyźni mało zainteresowani,nie znalazłam żadnego mężczyzny,żeby nawiązać kontakt,pozdrawiam

mydwoje.pl odpowiada: 31.01.2017 r.
Dziękuejmy.Widzimy, że z powodzeniem nawiązała Pani kilkanaście kontaktów w ciągu 1 miesiąca oraz dostała 10 kolejnych pozdrowień od zainteresowanych Panów.W tak krótkim czasie trudno nawiązać prawdziwie głęboką relację.Warto dać sobie,panom i nam szansę oraz wykazać się cierpliwością i pozytywnym nastawieniem.Wiele szczęśliwych par z MyDwoje dowodzi,że właśnie tu znalezienie miłości jest możliwe

Portal polecam, ze względu na test psychologiczny zwiększający szansę na znalezienie idealnego partnera i przejrzystość. Ocena 4 ze względu na brak strony dopasowanej pod kątem mobilnym lub aplikacji na smartfony :)

mydwoje.pl odpowiada: 30.01.2017 r.
Dziękujemy za miłą opinię, strona MyDwoje jest wykonana w technologii responsywnej i przystosowuje się do urządzeń, z których Państwo korzystają. Cały czas pracujemy nad zwiększeniem jej wygody użytkowania.

Jestem zadowolony z posiadania dostępu do tej witryny.Oferuje dużo możliwości.Jest przejrzysta i łatwa w obsłudze.Jestem krótko ich klientem więc dopiero czas pokaże, jak naprawdę będę mógł ich ocenić. Na razie polecam.

Nie znalazłam niestety swojej połówki ...może jeszcze nie ten czas ale pozostanę na waszym portalu ponieważ jestem na bieżąco informowana o tym co się dzieje ....pozdrawiam i zyczę sukcesów
Dostateczny

Z myślą o facetach są to osoby : nieuczciwe, szukające jednorazowej przygody...
Mierny

mydwoje.pl odpowiada: 27.01.2017 r.
Szanowna Pani, korzysta Pani z Serwisu zaledwie od 2017-01-15 i nawiązała Pani jedynie kilka kontaktów. W tak krótkim czasie trudno kogoś poznać i ocenić jego uczciwość i zamiary. Jeśli faktycznie któryś z Użytkowników wzbudził uzasadnione podejrzenia, prosimy o kontakt z biurem - biuro@mydwoje.pl. Chętnie wyjaśnimy sytuację.

Ze strony My Dwoje wszystko funkcjonuje bardzo dobrze.

Fantastyczny portal

mydwoje.pl opinie klientów

mydwoje.pl

Ogłoszenia matrymonialne polskie i zagraniczne

mydwoje.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 14.05.2014 r.

mydwoje.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 14.05.2014 r. MyDwoje.pl to internetowe biuro matrymonialne. Głównym założeniem serwisu jest profesjonalne doradztwo w zakresie dopasowania partnerów na podstawie zgodności osobowości i życiowych wartości w oparciu o psychologiczny Test Doboru Partnerskiego przygotowany przez terapeutę małżeńskiego, Andrzeja Rutowskiego. Serwis wyróżnia dbałość o wiarygodność prezentowanych ofert i wysoka jakość obsługi użytkowników. Przez 8 lat funkcjonowania MyDwoje.pl zarejestrowało się na nim ponad 600 tysięcy użytkowników. Dzięki MyDwoje wspólne życie rozpoczęło kilkaset par.

Domaniewska 37, lok. 2.43

02-672 Warszawa
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:010955530
Katarzyna Bieber
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena portalu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z mydwoje.pl.