Certyfikat dla mydwoje.pl

14.05.2014 r.
13.05.2018 r.

Opinie o mydwoje.pl

4.30/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 449 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 1 840 opinii.

Uważam ,że serwis działa sprawnie wszystko jest bardzo czytelne, jasne łatwe w obsłudze . bardzo dobry przegląd profili. Nic dodac nic ująć . Osobiście jestem bardzo zadowolony

Większość prób nawiązania kontaktu spotyka się z odpowiedziami.

Dopiero uczę się serwisu i odkrywam jego funkcjonalności, ale jest kilka rzeczy, które mi się podobają np. możliwość dopasowania, to jest super.

Serwis zrobiony świetnie, ale jest niestety bardzo mało profili.

mydwoje.pl odpowiada: 16.10.2017 r.
Szanowna Pani, w chwili obecnej w Pani profilu prezentujemy 18 ofert z wyszukiwania ściśle spełniających wszystkie Pani kryteria, ponadto 907 profili polecanych o bardzo wysokiej zgodności osobowości, a także 95 dopasowanych ofert regionalnych. Zachęcamy do korzystania z otrzymanego abonamentu i aktywnego nawiązywania nowych znajomości.

dziękuję napewno nie tylko w swoim imieniu że ostrzegacie przed oszustami.

Solidny i profesjonalnie zrobiony portal. Bardzo fajna i czytelna szata graficzna. Oferty są weryfikowane. Test doboru partnerskiego pozwala lepiej dopasować partnerów wg osobowości i wartości życiowych. Polecam.

Bardzo ciekawe osoby korzystają z tego serwisu.
Dużo funkcji wyszukiwania i sortowania.
Naprawdę dużo miejsca na opisy dowolne gdzie indywidualnie można się określić.

Porównując z innymi tego typu portalami ciekawie wygląda test dopasowania, strona jest przejrzysta. Gwiazdkę odejmuję za przedstawianie ofert osób nieaktywnych od długiego czasu i pomimo ustawionego filtra pokazuję osoby poza zakresem moich zainteresowań.

mydwoje.pl odpowiada: 10.10.2017 r.
Przedstawiamy wyłącznie oferty osób, które logowały się w ciągu ostatnich 30 dni. Posiada Pan 66 ofert spełniających wszystkie Pana kryteria. Kryteria wyszukiwania może Pan zmieniać i w nich ustawiać swoje główne preferencje. Filtr posiada dodatkowe możliwości ograniczenia ofert wg statusu zdjęć, online, odległości. Jeżeli nie udało nam się odpowiedzieć na Pana wątpliwość, prosimy o kontakt.

Ciekawe oferty, testy umożliwiające poznanie osób spełniających kryteria

Portal mydwoje.pl jest bardzo profesjonalny i jednym z najlepszych na rynku

Jesteście Wspaniali dziękuję

Łatwość znalezienia konkretnego profilu. Ciekawe artykuły pomagające zrozumieć siebie i partnera.

Witam.Milo bylo przez 3 m-ce zagladac do poczty . Szkoda ,,ze nie znalazlam przyjaciela,, ale coz moze to jeszcze nie nadszedl ten czasBede probowac dalej.

W porównaniu z innymi portalami daje najwięcej informacji o kandydatkach.

Dobra, intuicyjna strona internetowa, łatwa w obsłudze nawet dla "starszego" pokolenia. Być może miałem szczęście, ale spotkałem się tylko z kulturalnym odzewem, chociaż na razie nie znalazłem jeszcze tej jedynej:)

Dziękuję za profesjonalne prowadzenie jakże sympatycznego portalu, którego mam okazję być użytkowniczką.
Z wyrazami szacunku Lidia

Serwis dobry,tylko mogła by być trochę niższa cena.

mydwoje.pl odpowiada: 02.10.2017 r.
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cena abonamentu pokrywa dostęp do usług portalu matrymonialnego najwyższej jakości. Dzięki opłacie otrzymują Państwo dostęp do serwisu wolnego od reklam i wysokiej skuteczności kojarzenia poważnych związków.

Ciekawe osoby,można nawiązać tutaj interesującą znajomość.

Zbyt dużo nieaktywnych profili

mydwoje.pl odpowiada: 01.10.2017 r.
Szanowna Pani, prezentujemy wyłącznie aktualne oferty osób aktywnie poszukujących życiowego partnera, które logowały się do serwisu w ciągu ostatnich 30 dni. Oferty osób, które nie logują się do serwisu regularnie nie pojawiają się na listach. Oczywiście przypominamy także o nowych wiadomościach od Użytkowników i prosimy o odpowiadanie na nie.

Proponuję by osoby, które są online miały np. małe zielone kółeczko, by od razu było widać ,że są w tym momencie dostępne.By wiadomości, które wysyłam miały oznaczenie,że zostały przeczytane lub nie.Aby była opcja,że tylko te osoby mogą mnie odwiedzać i pisać , w jakiej grupie wiekowej ja szukam partnera.

mydwoje.pl odpowiada: 30.09.2017 r.
Szanowna Pani, funkcje , o których Pani wspomina są już w Serwisie dostępne od dawna: ikona przypominająca niebieską kropkę z opisem online informuje, że Użytkownik jest zalogowany w Serwisie. Podobnie otwarta koperta wiadomości informuje, że Użytkownik przeczytał Pani wiadomość. Sugerujemy zapoznanie się z sekcją POMOC.

Mało jest osób na tym portalu a stawka dość duża do opłacenia.
Mierny

mydwoje.pl odpowiada: 30.09.2017 r.
Dziękujemy za opinię. Obecnie ma Pan 212 ofert ściśle spełniających wyznaczone przez Pana kryteria, ponadto proponujemy Panu oferty regionalne oraz polecane. Prosimy pamiętać, że nie ilość ofert decyduje o odnalezieniu miłości, ale to czy wykaże się Pan inicjatywą i da Pan sobie szansę na poznanie pań, które są dopasowane do Pana oczekiwań.

Wszytko ok.

Wiarygodny portal , zaufany, szybka pomoc w razie pytań , osoby zarejestrowane oraz ich anonsy matrymonialne dobrze dobierane do wymagań.POLECAM

Sam serwis dobrze skonstruowany, dobrze funkcjonujący ale mały wybór ofert, propozycję niedostosowane do oczekiwań
Dostateczny

mydwoje.pl odpowiada: 24.09.2017 r.
Szanowna Pani, w chwili obecnej w Pani profilu znajduje się 65 ofert ściśle spełniających wszystkie wyznaczone przez Panią kryteria, ponadto 1125 ofert polecanych o wysokiej zgodności osobowości oraz ponad 90 ofert regionalnych. Doradzamy sortowanie ofert np. wg moich kryteriów oraz korzystanie z zakupionego abonamentu, aby aktywnie zapraszać interesujących panów do kontaktu.

Strona dobra i łatwa w obsłudze. Niestety nikogo nie poznałam w serwisie

Ogólnie o portalu pisze się,że jest darmowy ale jak chcę zobaczyć kogoś kto chce mnie poznać to muszę mieć wykupione premium to jak można pisać, że to darmowy portal
Dostateczny

mydwoje.pl odpowiada: 21.09.2017 r.
Dziękujemy za opinię. Użytkownicy posiadający zdjęcie, niezależnie od abonamentu, mogą nawiązywać znajomości, np. wysyłając pozdrowienia graficzne oraz odpowiadać na zaproszenia do kontaktu. Uczestnicząc w promocjach i konkursach mogą Państwo dość łatwo zdobyć darmowy abonament.

"My Dwoje" wydaje sie być ciekawie skonstruowanym serwisem z psychologicznym podjściem do profili a także z certyfikatem wirygodności profilu, co także nie pozostaje bez znaczenia dla oceny wiarygodności profili. Jak najbardziej przyznaję 5 gwiazdek.

Wszystko mi się podoba, nie rozumiem tylko dlaczego kobiety które się tu znajdują nie pokazują swojego zdjęcia przecież to nic złego

mydwoje.pl odpowiada: 20.09.2017 r.
Dziękujemy za pozytywną opinię. Użytkownicy (kobiety i mężczyźni) mogą samodzielnie decydować o widoczności swoich zdjęć. Posiadając abonament może Pan poprosić użytkowniczkę, którą jest Pan zainteresowany, o indywidualne otwarcie zdjęcia właśnie dla Pana.

Witam, chcę bardzo serdecznie podziękować Państwu za mój pobyt na tej stronce niewątpliwie sympatycznej ponieważ znalazłam osobę, z którą jest mi wyjątkowo super. Dziękuję jeszcze raz i proszę o usunięcie mojego profilu. Pozdrawiam.

Jestem zadowolona z obsługi i bardzo dobrze oceniam Państwa Serwis. Doceniam również to, iż szybko otrzymuję odpowiedzi na postawione przeze mnie pytania.

Pozdrawiam

Ela

Zdjecia osob powinny byc jawne, przynajmniej jedno jako obowiazkowe.

mydwoje.pl odpowiada: 18.09.2017 r.
W serwisie MyDwoje.pl Użytkownicy samodzielnie podejmują decyzję o widoczności swoich zdjęć dla wszystkich zalogowanych osób lub tylko dla tych osób, z którymi korespondują. Jeżeli Użytkownik ma zamknięte zdjęcie, można poprosić go o indywidualne otwarcie zdjęcia tylko dla Pani.

Jak do tej pory jest wszystko w porządku, jestem zadowolony... Pozdrawiam Artur.

Trudno oceniać, gdy nigdy się z takiego portalu nie korzystało, jednak w dobie takiego tempa życia jak dzisiaj nie wiem czy dla niektórych to jedyna droga by kogoś odnaleźć. Dlatego oceniam właśnie tak.

Jednak, za mały wybór kandydatek.

mydwoje.pl odpowiada: 15.09.2017 r.
Dziękujemy za opinię. Jest Pan naszym Użytkownikiem dopiero od dwóch tygodni. Obecnie posiada Pan 164 oferty ściśle spełniające Pana kryteria oraz 1525 ofert polecanych. Widzimy także, że zawarł Pan już ponad 20 znajomości. Może warto niektóre z pań poznać bliżej?

Strona bardzo dobra, kontakt z osobami bardzo dobry, obsługa klienta bardzo dobra. Brak zastrzeżeń

Ogólnie w porządku, dopasowań nie ma zbyt wiele, ale przynajmniej jak już są to w miarę konkretne. Jedynie cena trochę za wysoka, gdyby była dwa razy niższa to uważam, że byłaby to odpowiednia cena za ten portal.

mydwoje.pl odpowiada: 14.09.2017 r.
Dziękujemy za pozytywną ocenę. W cenie abonamentu otrzymują Państwo dostęp do najwyższej jakości usługi matrymonialnej online. Jak Pan zauważył serwis oferuje indywidualne dopasowane oferty. Dzięki Państwa abonamentom możemy stale rozbudowywać system i zwiększać liczbę dostępnych atrakcyjnych ofert.

Daje radę, poznałem kilka pań, jest dobrze

Bardzo dobrze przemyślany portal, pozwala na zapoznanie się ze sporą ilością informacji na temat proponowanych osób przy zachowaniu dyskrecji.

BARDZO DOBRY

Korzystam z aszego portalu nie pierwszy raz, tak słabo jeszcze nie było, niestety polecić portalu nie mogę
Niedostateczny

mydwoje.pl odpowiada: 08.09.2017 r.
Dziękujemy za opinię. Widzimy, że nawiązała Pani kilkanaście kontaktów, a dodatkowo ośmiu panów przesłało Pani pozdrowienia. Jeśli ma Pani problemy z korzystaniem z profilu, prosimy o kontakt z naszym biurem. Chętnie pomożemy.

mydwoje.pl opinie klientów

mydwoje.pl

Ogłoszenia matrymonialne polskie i zagraniczne

mydwoje.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 14.05.2014 r.

mydwoje.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 14.05.2014 r. MyDwoje.pl to internetowe biuro matrymonialne. Głównym założeniem serwisu jest profesjonalne doradztwo w zakresie dopasowania partnerów na podstawie zgodności osobowości i życiowych wartości w oparciu o psychologiczny Test Doboru Partnerskiego przygotowany przez terapeutę małżeńskiego, Andrzeja Rutowskiego. Serwis wyróżnia dbałość o wiarygodność prezentowanych ofert i wysoka jakość obsługi użytkowników. Przez 8 lat funkcjonowania MyDwoje.pl zarejestrowało się na nim ponad 600 tysięcy użytkowników. Dzięki MyDwoje wspólne życie rozpoczęło kilkaset par.

Domaniewska 37, lok. 2.43

02-672 Warszawa
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:010955530
Katarzyna Bieber
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena portalu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z mydwoje.pl.