Certyfikat dla mydwoje.pl

14.05.2014 r.
13.05.2018 r.

Opinie o mydwoje.pl

4.30/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 477 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 1 782 opinii.

Sam serwis jest bardzo dobry, szybko reakcja administracji na jakiekolwiek problemy. Szkoda tylko ze większość kont pań tutaj zakładanych jest zapewne po to aby były (przynajmniej w moim rejonie), tak jak w większości innych podobnych serwisach.

czasami weryfikacji umykają zdjęcia... np. zdjęciem profilowym i jedynym jest zdjęcie pary koni :) ... ale to że ludzie niestety kłamią to nie wina portalu.

mydwoje.pl odpowiada: 20.08.2017 r.
Dziękujemy za opinię. Starannie weryfikujemy zdjęcia. Zdjęcie zwierząt jest prawdopodobnie zdjęciem dodatkowym, a nie głównym, które może obrazować hobby i zainteresowania Użytkownika i nie musi przedstawiać jego osoby. W razie pytań, prosimy o bezpośredni kontakt z biurem.

fajny portal, osoby tu będące podchodzą do propozycji zawarcia znajomości nad wyraz poważnie. Codzienny przegląd odwiedzin jest świetnym pomysłem , brawo Przydało by się ( nie znalazłem ) by była opcja wyszukiwania kobiet o np : o szczuplej budowie ciała, jako priorytet... reszta ok, pozdrawiam Mar.

mydwoje.pl odpowiada: 20.08.2017 r.
Szanowny Panie, dziękujemy za pozytywną opinię. Podpowiadamy, że może Pan we wszystkich zakładkach sortować oferty „wg moich kryteriów". W Ofertach polecanych oraz regionalnych może Pan stosować również filtr ofert: „sylwetka wg kryteriów". – dopasowane oferty wg sylwetki pojawią się wówczas na początku list ofert.

Portal spełniający moje wymagania. Szczegółowy test, który użytkownicy wypełniają podczas rejestracji, pozwala lepiej poznać siebie i dopasować osobę o podobnych wartościach.

Brak możliwości zablokowania innego użytkowania celem odwiedzania profilu.
Troszkę mało ofert, a poza tym fajny portal.

super portal

Wiele ofert. Za mało zdjęć i treści o sobie. nieco jak randka w ciemno.

mydwoje.pl odpowiada: 16.08.2017 r.
Zdjęcia można dodać w każdym czasie, gorąco do tego zachęcamy Użytkowników, gdyż oferty z fotografią są dużo częściej odwiedzane. We wzajemnej korespondencji przez serwis zachęcamy do zadawania pytań i głębszego poznania się.

W porównaniu do innych tego typu portali ten wzbudza zaufanie

Korzystałem z wielu portali tego typu. Jednak tak profesjonalny portal, czyli zgodność osobowości, bardzo rozbudowany test charakterologiczny, wiarygodność partnerów, to nie spotkałem.
Dzięki Państwa pracy ufam, że i ja znajdę drugą połowę.
Gratuluję bo portal idealny :-)

Witam kochana Redakcjo" MyDwoje". Powodem usunięcia z MyDwoje jest miłość poznana na MyDwoje. (...) Bardzo zadowolona jestem z portalu to bardzo dobrze i profesjonalnie prowadzony portal. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję. Szczęśliwa i zakochana Bożena.

Serwis oferuje profile z połowy Polski, mimo wyraźnie zaznaczonego jednego województwa. Osoby parowane w większości zupełnie nie trafiają w poszukiwany profil, jak i ja w ich. Żałuję pieniędzy wydanych na abonament.
Mierny

mydwoje.pl odpowiada: 12.08.2017 r.
Szanowny Panie, jeśli zależy Panu na tym, by oferty ściśle spełniały Pana kryteria i były z dość bliskiej okolicy, proponujemy odwiedzanie listy z wyszukiwania i sortowania ofert regionalnych wg odległości. Wówczas najbardziej interesujące Pana anonse znajdą się na początku list ofert.

Portal jest podobny w budowie jak każdy tego typu jednak nie mam nic do zarzucenia. Polecam szczerze.

Najważniejsze rzeczą dla mnie są certyfikaty, to daje jakiś spokój, że się ma do czynienia z uczciwymi ludźmi.
Ponadto serwis jest jasny , czytelny, daje wystarczające możliwości przeglądania ofert. Podoba mi się system powiadomień. Na razie nie mam pomysłu co by tu usprawnić, jestem dość krótko na Państwa portalu.

Nie zawsze wszystkie opcje sa zrozumiale dla osoby swiezo zarejestrowanej. Ogolnie b. dobrze oceniam portal. Mie ma tu osob o dziwnych intencjach co jedt b. cenne.

Intuicyjna nawigacja, łatwo się korzysta...co do skuteczności- trudno jeszcze powiedzieć;-)

Bardzo dziękuję.
Jesteście Państwo bardzo solidną firmą, która jest wzorem dla innych.

Iwona

Wg mnie najlepszy serwis towarzyski, nie ma tu kont "nieprawdziwych" i masz pewność że rozmawiasz z osobą realną

Konto kontem a oprócz tego ciekawe artykuły towarzyszące dotyczące psychologii, komunikacji, punktów widzenia każdej płci

Otrzymuję wiele poleconych ofert niezgodnych z moimi kryteriami wyszukiwania. Są one dla mnie całkowicie bezużyteczne. Jeśli w kryteriach piszę: panna, bez dzieci,która chce mieć dzieci,katoliczka, a w ofertach są: rozwiedzione,posiadające dzieci,nie chcące mieć dzieci,to te oferty mnie kompletnie nie interesują, a sprawiają wrażenie "nabijania" tylko liczby polecanych ofert
pozdrawiam- M8BD3178
Mierny

mydwoje.pl odpowiada: 08.08.2017 r.
Szanowny Panie, otrzymał Pan ponad 130 ofert ściśle spełniające Pana kryteria. Ponad 1700 ofert oferujemy Panu ze względu na wysokie dopasowanie charakterologiczne. Aby łatwiej było Panu przeglądać oferty pasujące do Pana oczekiwań doradzamy korzystanie z opcji Sortuj wg: moich kryteriów, wówczas najbardziej interesujące Pana anonse znajdą się na początku list ofert.

Dobrze działający portal.

Serwis oceniam bardzo pozytywnie - korzystałam kiedyś z innego serwisu i tam żeby nawet zobaczyć zdjęcia Panów i to tylko przez nich podsycanych trzeba było odrazu abonament wykupić . Serwis Mydwoje działa szybko i sprawnie i ma dużo zachęcających promocji

Pragnę bardzo podziękować redakcji MD za wszelką okazaną pomoc . Jestem bardzo zadowolona z obsługi i życzliwości Państwa.

Dobre codzienne powiadomienia. Brak możliwości samodzielnego wyboru partnera.

mydwoje.pl odpowiada: 05.08.2017 r.
Szanowna Pani, dziękujemy za przesłaną opinię. Informujemy, że oferty na liście prezentowane są wg indywidualnych ustawień, których sama Pani dokonuje ustawiając Kryteria wyszukiwania.

Ciekawy portal do wymiany kontaktów i oferujący szansę spotkania wielu różnych osób. Jeżeli chodzi o podsyłane oferty to często są nietrafione (np. bardzo odległe województwo, inne oczekiwania, itp.). Oceniam jako dostateczny.
Dostateczny

mydwoje.pl odpowiada: 02.08.2017 r.
Szanowna Pani, z powodu wyznaczonych przez Panią bardzo wąskich kryteriów wyszukiwania prezentujemy Pani również oferty spełniające część tych kryteriów. Aby łatwiej odnaleźć dopasowane oferty doradzamy ich sortowanie np. wg moich kryteriów. Ograniczenie powoduje też zapisany przez Panią na stałe filtr ofert z tylko 1 miasta. Oferty z Pani województwa znajdują się w zakładce Oferty regionalne.

Dzięki waszemu Profilowi poznałem piękną i mądrą kobietę. Myślimy o przyszłości razem, bardzo się kochamy. Bardzo Wam Dziękuję.

elegancko, portal z prawdziwego zdarzenia.
co dziwne osoby na portalu bardzo kulturalne.
miło się koresponduje i spędza czas.
Polecam za całą pewnością
Mitis

Samo działanie serwisu - organizację, obsługę oceniam dobrze. Jeśli chodzi o dobór partnerski to zauważyłam duźo przypadkowości - kompletny brak filtrowania według wyznaczonych kryteriów. Spływały do mnie oferty i kontaktował się ze mną osoby całkowicie nie mieszczące się w moich kryteriach (wykształcenie podstawowe lub wiek pow. 60 i więcej). Oferty bez zdjęć Brak indywidualnego podejścia.
Dostateczny

mydwoje.pl odpowiada: 01.08.2017 r.
Dziękujemy za opinię. Oferty, które dokładnie spełniają Pani kryteria odnajdzie Pani w zakładce Oferty z wyszukiwania. Może Pani je filtrować, choćby zaznaczając tylko te, które mają zdjęcie. Profile bez zdjęć mogą być później uzupełnione. Nie ograniczamy także możliwości kontaktu osobom, które nie spełniają wszystkich Pani kryteriów. Miłości trzeba dać szansę.

Uważam, że na portal nie powinno wpuszczać się osób, która nie chcą ujawnić swojego zdjęcia choćby w formie zamazamej. Takie zdjęcie nawet zamazana dla innych osób ale dostępne dla obsługi portalu do sprawdzenia daje większe szanse na to, na partal nie trafi zwykły oszust czego nie można wykluczyć.

mydwoje.pl odpowiada: 31.07.2017 r.
Szanowny Panie, dziękujemy za opinię. Bezpieczeństwo Użytkowników jest naszym priorytetem, więc wielokrotnie i systematycznie weryfikujemy profile Użytkowników stosując wiele metod sprawdzania. Osoby bez zdjęć zawsze mogą je później dodać, dzięki tej zasadzie nie wykluczamy naprawdę ciekawych ofert. Zawsze zachęcamy Użytkowników do dołączenia swojej fotografii, wskazując na korzyści jej posiadania

Szczegółowy profil dopasowania ( b.ważne ). Bardzo dobra komunikacja tj. powiadomienia o wszystkim, co dzieje się na koncie.

Bardzo dobrze prowadzony serwis od strony formalnej i duże możliwości, aby poznawać kogoś zachowując długo anonimowość, wolałabym trochę inną zawartość pytań w wizytówce.

Reklamujecie się Państwo, że doskonale dobieracie użytkowników. Niestety, ciągle polecacie osoby z innych miast, mimo, że wyraźnie zaznaczyłam, że jestem zainteresowana wyłącznie osobami z mojego miejsca zamieszkania i w określonym przeze mnie wieku. Taki dobór partnerów to żaden dobór.
Mierny

mydwoje.pl odpowiada: 28.07.2017 r.
Wyznaczyła Pani bardzo surowe kryteria doboru partnera, obecnie nie ma anonsów spełniających wszystkie Pani oczekiwania, dlatego na liście pojawiają się oferty spełniające większość kryteriów oraz dobrane według testu partnerskiego. W Pani grupie wiekowej poszukiwania trwają zwykle około roku, a Pani jest z nami zaledwie 2 tygodnie. Prosimy o cierpliwość i aktywność, np dodanie swoich zdjęć.

Serwis oceniam dobrze pod względem jakości strony, szybkiej weryfikacji strony, kontaktu z klientem. nic bym nie zmieniła, oprócz jednej rzeczy. Uważam, że serwis jest drogi, zwłaszcza, że liczba nowych profili nie jest zbyt duża.

mydwoje.pl odpowiada: 27.07.2017 r.
Szanowna Pani, dziękujemy za uwagi. Tylko dzisiaj na Pani profilu pojawiło się 10 nowych dopasowanych ofert spełniających Pani oczekiwania a codziennie w MyDwoje rejestruje się ponad 300 nowych Użytkowników. Aby łatwiej odnaleźć nowe oferty doradzamy sortowanie ich wg daty kojarzenia. Profesjonalne usługi matrymonialne są kosztowne i w tym przypadku Pani abonament jest inwestycją w Pani przyszłość

Państwa portal oceniam bardzo pozytywnie, szczególnie z uwagi na intuicyjność i wysoką sprawność jego funkcji. Rozumiem, że wartość zbieżności rysopisów partnerskich jest świetnym pomysłem marketingowym, ale osobiście zawęziłabym przy ich wyliczaniu ilość parametrów oddających rzeczywistą spójność oczekiwań i światopoglądu by uwiarygodnić to wyliczenie :) w 86do katolika nie pasuje ateista...

Mam wrażenie,że portal jest uśpione ,trudne i skomplikowane poruszanie się po nim....szkoda wydanych pieniedzy
Niedostateczny

mydwoje.pl odpowiada: 27.07.2017 r.
Szanowna Pani, uprzejmie dziękujemy za opinię. W chwili obecnej w Pani profilu prezentujemy w sumie ponad 900 dopasowanych ofert. Zachęcamy, aby korzystając z posiadanego abonamentu aktywnie zapraszała Pani interesujących panów do kontaktu. Prosimy także dać sobie i nam trochę czasu. Pośpiech nie służy uczuciom, a jest Pani z nami zaledwie dwa miesiące.

Dziękuję Państwu za ten Portal, chociaż uczciwie przyznam, że rejestrując się nie wierzyłam, że za Waszym pośrednictwem uda mi się kogoś odpowiedniego poznać. Miło, tak mile w końcowym efekcie mylić się.

Portal wyróżnia solidny test osobowościowy oraz dopasowanie osób. Podoba mi się możliwość filtrowania wyników wyszukiwania wg osobowości, zainteresowań, kryteriów oraz bardzo rozbudowane wizytówki dla zalogowanych osób, które pozwalają lepiej poznać daną osobę. Są też porady specjalistów i różne sugestie na poznanie nowych osób. Polecam :)

Całkiem funkcjonalne rozwiązania (najlepsze chyba ukrywanie nieaktywnych profili), w miarę łatwa do opanowania obsługa i dość czytelny wygląd. Trochę mało możliwości sortowania i oznakowywania czy segregowania profili.
Chyba trochę mniej użytkowników szukających "poważnego" związku niż w zapowiedziach, ale trudno to zweryfikować i umieścić w jakikolwiek sposób w samych profilach.

Proszę o zlikwidowanie mojego konta, ponieważ rzeczywiście poznałam dzięki MyDwoje partnera, a w niedalekiej przyszłości..męża. Muszę przyznać, że Wasz portal jest portalem, który spełnił w 100 procentach swoją rolę. Szukałam ..i znalazłam.

Nie mam porównania z innymi podobnymi portalami ale My dwoje wydaje sie bezpieczne, nieskomplikowane, wygodne w korzystaniu. zadziwiła mnie trafność i szczerość testu doboru partnerskiego. Życzę czerpania powodzenia w poszukiwaniach :-)

Dziękuję, że przez Wasz portal poznałem miłość swojego życia jestem w końcu szczęśliwy. Życzę powodzenia w dalszej działalności. Łukasz

mydwoje.pl opinie klientów

mydwoje.pl

Ogłoszenia matrymonialne polskie i zagraniczne

mydwoje.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 14.05.2014 r.

mydwoje.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 14.05.2014 r. MyDwoje.pl to internetowe biuro matrymonialne. Głównym założeniem serwisu jest profesjonalne doradztwo w zakresie dopasowania partnerów na podstawie zgodności osobowości i życiowych wartości w oparciu o psychologiczny Test Doboru Partnerskiego przygotowany przez terapeutę małżeńskiego, Andrzeja Rutowskiego. Serwis wyróżnia dbałość o wiarygodność prezentowanych ofert i wysoka jakość obsługi użytkowników. Przez 8 lat funkcjonowania MyDwoje.pl zarejestrowało się na nim ponad 600 tysięcy użytkowników. Dzięki MyDwoje wspólne życie rozpoczęło kilkaset par.

Domaniewska 37, lok. 2.43

02-672 Warszawa
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:010955530
Katarzyna Bieber
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena portalu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z mydwoje.pl.