medycznie.com.pl

Opinie (748) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (962)

Ważny od: 9 wrz 2022
medycznie.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 lip 2023
Trafiłem na stronę przypadkowo. Już kilka razy zrobiłem zakupy. Za każdym razem jest sprawnie, w świetnej cenie i zawsze miło obsłużony.

31 maj 2023
Sposób pakowania pozostawia wiele do życzenia. Zamówienia przesyłane mailowo nie są skrupulatnie realizowane. Zdarzają się niekompletne lub błędnie spakowane zamówienia

Opinie nt. sklepu medycznie.com.pl

28 lis 2023
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za wspaniałą recenzję, naprawdę to doceniamy! Miło nam słyszeć, że podobały Ci się Twoje doświadczenia z nami. Staramy się zapewnić najlepszą obsługę klienta i cieszymy się, że mogliśmy Cię uszczęśliwić. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam opinii - to wiele dla nas znaczy!
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mieli jak najlepsze doświadczenia z nami. Cenimy Twój patronat i doceniamy Twoją opinię. To dla nas wiele znaczy, że podobają Ci się nasze usługi i że są one wysokiej jakości. Jesteśmy dumni z tego, że nasi klienci czują się doceniani i cieszymy się, że możemy kontynuować tę tradycję w przyszłości!
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Doceniamy, że poświęciłeś czas, aby podzielić się swoimi miłymi słowami i cieszymy się, że mogliśmy sprawić, że Twoje doświadczenie było pozytywne. W naszej firmie zawsze staramy się zapewnić najlepszą obsługę klienta i produkty wysokiej jakości, dlatego bardzo cieszymy się, że podobały Ci się Twoje doświadczenia. Z niecierpliwością czekamy na ponowne obsłużenie Cię w przyszłości!
24 lis 2023
24 lis 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją wspaniałą recenzję! Doceniamy, że poświęciłeś czas, aby przekazać nam swoją opinię i cieszymy się, że podobało Ci się u nas. W MEDYCZNIE.COM.PL staramy się tworzyć jak najlepsze doświadczenia klientów, więc wspaniale jest wiedzieć, że zrobiliśmy to dla Ciebie. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa!
23 lis 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją miłą recenzję! Naprawdę doceniamy Twoje wsparcie i cieszymy się, że masz wspaniałe doświadczenia z naszą firmą. Dążymy do zapewnienia doskonałej obsługi klienta i wysokiej jakości produktów i wspaniale jest słyszeć, że udało nam się to osiągnąć. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie tej recenzji - naprawdę to doceniamy.
22 lis 2023
23 lis 2023
Dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Miło nam słyszeć, że nasz produkt przekroczył Twoje oczekiwania. Naszą misją jest dostarczanie wysokiej jakości produktów i zapewnianie satysfakcji klientów, dlatego cieszymy się, że mogliśmy to dla Ciebie zrobić. Cenimy Twoją opinię i mamy nadzieję, że będziesz mieć z nami wspaniałe doświadczenia w przyszłości!
21 lis 2023
22 lis 2023
Bardzo dziękujemy za świetną recenzję! Cieszymy się, że miałeś przyjemne doświadczenie i doceniamy Twoją opinię. W naszej firmie staramy się oferować najlepsze usługi i produkty wysokiej jakości, aby zapewnić naszym klientom pozytywne i niezapomniane wrażenia. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy nadal przekraczać Twoje oczekiwania.
15 lis 2023
20 lis 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Naprawdę to doceniamy. Staramy się dostarczać naszym klientom produkty i usługi najwyższej jakości, a czytając Twoją recenzję wiemy, że właśnie to robimy! W MEDYCZNIE.COM.PL wierzymy w budowanie silnych relacji z naszymi klientami i zapewnianie im wyjątkowych doświadczeń. Jeszcze raz dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować.
20 lis 2023
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji! Cieszymy się, że masz ogólnie pozytywne doświadczenia z naszą firmą. Naszą misją jest zapewnienie najlepszej możliwej obsługi i cieszymy się, że uważasz, że Twoje doświadczenie było satysfakcjonujące. Szczerze doceniamy Twoją opinię i czekamy na pomoc w przyszłości.
10 lis 2023
20 lis 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Naprawdę doceniamy Twoją opinię i cieszymy się, że miałeś z nami ogólnie świetne doświadczenia. W MEDYCZNIE.COM.PL dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najwyższy możliwy standard usług, a także dołożyć wszelkich starań, aby zapewnić ich satysfakcję. Dążymy do stworzenia wyjątkowego i przyjemnego doświadczenia dla każdej osoby, która z nami współpracuje. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa i czekamy na dalszą obsługę w przyszłości!
8 lis 2023
20 lis 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Naprawdę doceniamy, że poświęciłeś czas, aby zostawić swoją opinię. Cieszymy się, że ogólnie dobrze oceniasz nasz produkt i usługi. Wierzymy, że wyjątkowa obsługa klienta i produkty wysokiej jakości są niezbędnymi elementami każdego udanego biznesu i jesteśmy zobowiązani do dążenia do doskonałości we wszystkim, co robimy. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie!
3 lis 2023
20 lis 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami! Cieszymy się, że miałeś z nami wspaniałe ogólne doświadczenie. Naszym celem jest zapewnienie wyjątkowej obsługi klienta i cieszymy się, że mogliśmy to zrobić dla Ciebie. Staramy się, aby każdy klient czuł się wyjątkowy i zadbany, i doceniamy Twoją opinię na temat tego, jak to zrobiliśmy. Jeszcze raz dziękujemy, że nas wybrałeś!
27 paź 2023
30 paź 2023
Wielkie dzięki za wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że masz z nami świetne doświadczenia! W MEDYCZNIE.COM.PL wierzymy w zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta i produktów, aby upewnić się, że każdy klient jest zadowolony. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na przekazanie opinii - bardzo to doceniamy. Życzymy miłego dnia!
RR
30 paź 2023
Dziękujemy za wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że miałeś z nami niesamowite doświadczenie. Ciężko pracujemy, aby zapewnić naszym klientom produkty i usługi najwyższej jakości i cieszymy się, że Ci się to opłaciło. Rozumiemy, że każdy klient ma inne potrzeby, więc będziemy nadal dążyć do tego, aby wszyscy byli zadowoleni. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie!
25 paź 2023
30 paź 2023
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami! Cieszymy się, że miałeś wspaniałe doświadczenie i doceniamy Twoją pozytywną opinię. Staramy się zapewnić najlepszą obsługę klienta i produkty wysokiej jakości. Mamy nadzieję, że będziesz kontynuować zakupy u nas w przyszłości!