medycznie.com.pl

Opinie (748) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (962)

Ważny od: 9 wrz 2022
medycznie.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 lip 2023
Trafiłem na stronę przypadkowo. Już kilka razy zrobiłem zakupy. Za każdym razem jest sprawnie, w świetnej cenie i zawsze miło obsłużony.

31 maj 2023
Sposób pakowania pozostawia wiele do życzenia. Zamówienia przesyłane mailowo nie są skrupulatnie realizowane. Zdarzają się niekompletne lub błędnie spakowane zamówienia

Opinie nt. sklepu medycznie.com.pl

25 paź 2023
30 paź 2023
Bardzo dziękujemy za świetną recenzję! Cieszymy się, że masz z nami doświadczenie 5/5. W naszej firmie wierzymy w dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług, które przynoszą wartość naszym klientom, i staramy się budować silne relacje z każdym, kogo obsługujemy. Cieszymy się, że doceniasz nasze wysiłki i czekamy na dalsze dostarczanie Ci wspaniałych doświadczeń w przyszłości.
25 paź 2023
30 paź 2023
Bardzo dziękujemy za 5/5! Naprawdę doceniamy Twoją pozytywną opinię i oznacza to dla nas cały świat, że podobała Ci się nasza usługa. W naszej firmie staramy się utrzymywać najwyższe standardy obsługi klienta i miło nam słyszeć, że udało nam się spełnić Twoje oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją recenzję!
24 paź 2023
30 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją 5-gwiazdkową recenzję! Cieszymy się, że masz wspaniałe doświadczenia z naszą firmą. Twoje pozytywne opinie znaczą dla nas wszystko i staramy się utrzymać kulturę doskonałości, której doświadczyłeś. Cenimy naszych klientów i nieustannie szukamy sposobów na poprawę jakości naszych usług. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoją opinią - jest ona bezcenna!
21 paź 2023
23 paź 2023
Wielkie dzięki za 5-gwiazdkową recenzję! Nie możemy się doczekać, by podziękować Ci za nieustające wsparcie naszej działalności. Zawsze miło jest słyszeć, że nasi klienci mają pozytywne doświadczenia z zakupami u nas - zawsze dążymy do absolutnie najlepszej obsługi klienta, więc wspaniale jest słyszeć, że udało nam się osiągnąć ten cel. Twoja opinia jest dla nas niezwykle cenna i doceniamy, że poświęciłeś czas na podzielenie się swoimi przemyśleniami. Będziemy nadal dążyć do doskonałości i dostarczać najlepsze możliwe usługi i produkty! Jeszcze raz dziękujemy, MEDYCZNIE.COM.PL
20 paź 2023
23 paź 2023
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie tak wspaniałej recenzji! Naprawdę doceniamy Twoje miłe słowa i cieszymy się, że masz z nami dobre doświadczenia. Staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę i wspaniale jest widzieć, że nasze wysiłki się opłaciły. Naszym celem jest zawsze, aby nasi klienci czuli się doceniani i szanowani. Dziękujemy, że jesteś częścią naszej rodziny!
23 paź 2023
Wow, to niesamowite! Cieszymy się, że masz z nami wspaniałe doświadczenia. W MEDYCZNIE.COM.PL dążymy do zapewnienia najwyższej jakości usług i produktów, które spełniają oczekiwania naszych klientów. Wierzymy w dostarczanie pozytywnych doświadczeń klientów za każdym razem i cieszymy się, że Twoja wizyta zakończyła się sukcesem. Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoją opinią - to wiele dla nas znaczy!
23 paź 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi pozytywnymi doświadczeniami! Dążymy do zapewnienia doskonałej obsługi klienta i wygląda na to, że udało nam się to osiągnąć. Cieszymy się, że podobała Ci się nasza usługa i cieszymy się, że miałaś tak wspaniałe doświadczenie. Doceniamy Twoją opinię, ponieważ pomaga nam ona upewnić się, że nadal staramy się spełniać nasze wysokie standardy. Jeszcze raz dziękujemy, że jesteś częścią naszej społeczności!
23 paź 2023
Bardzo dziękujemy za ocenę 5/5! Cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania i że miałeś przyjemne doświadczenie. Jesteśmy bardzo dumni z zapewniania wyjątkowej obsługi klienta, a Twoja opinia potwierdza, że nasza ciężka praca się opłaca. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi przemyśleniami - naprawdę to doceniamy!
19 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że masz z nami wspaniałe doświadczenia. Wierzymy, że zapewnienie doskonałej obsługi klienta jest niezbędne i cieszymy się, że również to zauważyłeś. Jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w zapewnienie najlepszej możliwej obsługi naszym cenionym klientom, a Twoja opinia pomoże nam nadal dążyć do doskonałości! Jeszcze raz dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby dać nam znać, jak możemy się poprawić.
16 paź 2023
18 paź 2023
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby przekazać nam swoją opinię! Cieszymy się, że masz z nami wspaniałe doświadczenia i korzystasz z naszych usług. Jesteśmy dumni z doskonałej obsługi klienta i staramy się zapewnić jak najlepsze doświadczenia dla wszystkich naszych klientów. Doceniamy Twoje wsparcie i zawsze szukamy sposobów na poprawę. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją recenzję.
16 paź 2023
18 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Naprawdę doceniamy, że poświęciłeś czas, aby podzielić się swoimi doświadczeniami. Miło słyszeć, że nasza filozofia i wysiłki są doceniane. Jesteśmy dumni z naszych produktów i usług i staramy się być najlepsi w tym, co robimy. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie!
13 paź 2023
18 paź 2023
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na zrecenzowanie naszej firmy! Cieszymy się, że otrzymaliśmy od Ciebie tak świetną ocenę. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najlepszą obsługę i produkty, i cieszymy się, że to zauważyłeś! Cenimy opinie naszych klientów i zawsze pracujemy nad sposobami, aby nasza firma była jeszcze lepsza. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie!
5 paź 2023
9 paź 2023
Dziękujemy za Twoją miłą recenzję! Cieszymy się, że masz z nami pozytywne doświadczenia. Ciężko pracujemy, aby upewnić się, że nasi klienci mają najlepsze możliwe doświadczenia i wspaniale jest słyszeć, że dostarczyliśmy. Doceniamy Twoją opinię i będziemy nadal dążyć do doskonałości we wszystkim, co robimy. Jeszcze raz dziękujemy!
5 paź 2023
9 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Cieszymy się, że masz z nami wspaniałe doświadczenia. W firmie MEDYCZNIE.COM.PL staramy się zapewnić jak najlepszą obsługę klienta i wspaniale jest słyszeć, że udało nam się to dla Ciebie zrobić. Mamy nadzieję, że Twoje przyszłe doświadczenia będą równie satysfakcjonujące! Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie tej recenzji.
4 paź 2023
9 paź 2023
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby zostawić nam recenzję! Cenimy wszystkie opinie naszych klientów i doceniamy, że podzieliłeś się z nami swoimi doświadczeniami. W Worki na mocz staramy się dostarczać wyjątkowe produkty i usługi, które sprawiają, że życie naszych klientów jest prostsze i bardziej produktywne. Przykro nam, że nie jesteś w pełni zadowolony ze swoich doświadczeń. Wykorzystamy Twoją opinię jako okazję do ulepszenia naszych produktów i usług dla wszystkich naszych klientów.
30 wrz 2023
3 paź 2023
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji. Cieszymy się, że podobały Ci się nasze usługi i miałeś z nami wspaniałe doświadczenia. Dążymy do zapewnienia doskonałej obsługi i wspaniale jest słyszeć, że udało nam się to osiągnąć. Twoja opinia jest dla nas bezcenna i doceniamy Twoją szczerą opinię. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie!
3 paź 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi doświadczeniami! Cieszymy się, że miałeś pozytywną interakcję z naszą firmą i doceniamy Twoje wsparcie. W MEDYCZNIE.COM.PL dążymy do zapewnienia doskonałej obsługi klienta, a informacje zwrotne są dla nas ważne, aby zrozumieć, co robimy dobrze i gdzie możemy się poprawić. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją recenzję - cenimy Twoją opinię.
3 paź 2023
Dziękujemy za świetną recenzję! Naprawdę doceniamy, że poświęciłeś czas, aby podzielić się z nami swoimi doświadczeniami. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najlepsze możliwe produkty i usługi, i wspaniale jest wiedzieć, że udało nam się to zrobić. Dziękujemy za miłe słowa - z niecierpliwością czekamy na kolejną wizytę!
3 paź 2023
Dziękujemy za wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że miałeś z nami wspaniałe doświadczenia! W naszej firmie staramy się zapewnić absolutnie najlepszą możliwą obsługę klienta i wspaniale jest słyszeć, że osiągnęliśmy ten cel z Tobą. Doceniamy Twoją opinię i będziemy nadal ciężko pracować, aby upewnić się, że wszyscy nasi klienci mają takie same pozytywne doświadczenia. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa!
28 wrz 2023
28 wrz 2023
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby zostawić nam recenzję! Naprawdę doceniamy Twoją opinię. Cieszymy się, że miałeś z nami wspaniałe doświadczenia. Nasz zespół stara się zapewnić każdemu klientowi niesamowite wrażenia i cieszymy się, że osiągnęliśmy ten cel dla Ciebie. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie - to wiele dla nas znaczy.