medycznie.com.pl

Opinie (750) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (965)

Ważny od: 9 wrz 2022
medycznie.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 lip 2023
Trafiłem na stronę przypadkowo. Już kilka razy zrobiłem zakupy. Za każdym razem jest sprawnie, w świetnej cenie i zawsze miło obsłużony.

31 maj 2023
Sposób pakowania pozostawia wiele do życzenia. Zamówienia przesyłane mailowo nie są skrupulatnie realizowane. Zdarzają się niekompletne lub błędnie spakowane zamówienia

Opinie nt. sklepu medycznie.com.pl

Szybka dostawa płatność bez problemu. Polecam
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękuję bardzo za pozytywne opinie! Naprawdę to doceniamy. W naszej firmie rozumiemy, jak ważna dla naszych klientów jest szybka dostawa i bezpieczne płatności, i staramy się, aby te doświadczenia były jak najbardziej płynne. Cieszymy się, że masz dobre doświadczenia z nami i mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie!
30 mar 2024
Szybka dostawa zamówienia w przystępnej cenie.
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy za pozytywną recenzję! Zawsze z dumą oferujemy naszym klientom szybką dostawę w doskonałej cenie. Naszym celem jest upewnienie się, że nasi klienci zawsze mają najlepsze możliwe doświadczenia z nami, od zamówienia do dostawy. Doceniamy Twój biznes i wsparcie!
Świetna obsługa, szybko i sprawnie, polecam
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękuję za miłe słowa! Cieszymy się, że nasza usługa była szybka i skuteczna. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę klienta i wspaniale jest wiedzieć, że robimy to dobrze. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji!
Bardzo pozytywnie. Pełen profesjonalizm..
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za twoją recenzję! Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi słysząc, że uważasz nasze usługi za profesjonalne. W naszej firmie jesteśmy dumni z zapewniania doskonałej obsługi klienta i cieszymy się, że znalazło to odzwierciedlenie w Twoim doświadczeniu. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na przekazanie nam opinii - doceniamy to!
SZYBKA WYSYŁKA TOWAR ZGODNY Z OPISEM
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Ciężko pracujemy, aby zapewnić naszym klientom szybką dostawę dokładnie tego, co zamówili, i cieszymy się, że masz z nami tak wspaniałe doświadczenia! W MEDYCZNIE.COM.PL staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i produkty wysokiej jakości. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie opinii!

super

towar zgodny z opisem + szybka wysyłka
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że produkt jest zgodny z opisem i że nasza wysyłka była szybka. Wierzymy w dostarczanie doskonałej obsługi klienta we wszystkich naszych produktach i usługach i doceniamy Twoją opinię, która pomaga nam to osiągnąć!
Szybka ,sprawna wysyłka, wszystko ok!
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy za twoją opinię! Cieszę się, że masz dobre doświadczenia z naszą wysyłką. Niezwykle ważne jest dla nas, aby nasi klienci mieli pozytywne doświadczenia z nami od początku do końca. Jesteśmy dumni z tego, że wszystko przebiega tak sprawnie, jak to tylko możliwe. Dziękujemy za twoje wsparcie!

Nic...

... nie trzeba zmieniać, jest OK 😁😁😁
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękuję bardzo za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji! Cieszymy się, że uważasz nasze usługi za "w porządku". Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia i doceniamy Twoją opinię. Dziękujemy, że jesteś częścią naszej społeczności!
24 mar 2024
Terminowość, solidność opakowania
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękuję bardzo za wspomnienie o naszej punktualności i solidności naszych opakowań. Naprawdę doceniamy twoje opinie, ponieważ pomagają nam one upewnić się, że zapewniamy naszym klientom jak najlepsze wrażenia. W MEDYCZNIE.COM.PL dokładamy wszelkich starań, aby każde zamówienie było realizowane zgodnie ze ścisłymi standardami, a Twoje słowa są tego dowodem. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją recenzję!

Paczka dotarła szybko i sprawnie jakość towaru też w pełni spełnia oczekiwania

Paczka dotarła szybko i sprawnie
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękuję za miłe słowa! Cieszymy się, że otrzymałeś przedmiot szybko i sprawnie. W Paczce staramy się zapewnić szybką i skuteczną obsługę, która spełnia potrzeby naszych klientów. Doceniamy Twoją opinię i cieszymy się, że zasłużyliśmy na Twoje zadowolenie.
wybór produktów w dobrych cenach.
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy za miłe słowa na temat naszego wyboru produktów i cen. Jesteśmy dumni z oferowania wysokiej jakości produktów w świetnych cenach, więc cieszymy się, że to zauważyłeś! Naszą filozofią jest zapewnienie najlepszej możliwej wartości przy jednoczesnym oferowaniu wyjątkowych doświadczeń dla naszych klientów. Jeszcze raz dziękujemy za wasze wsparcie i opinie!
Wszystko ok. Serdecznie polecam.
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że podobało Ci się u nas i doceniamy miłe słowa. Staramy się dostarczać naszym klientom doskonałe produkty i usługi i zawsze jest to bardzo zachęcające, gdy słyszymy, że nam się to udało. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na naszą recenzję - wszystkie opinie traktujemy poważnie!

zamówienie zrealizowane szybko

zamówienie zrealizowane szybko
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną opinię! Naprawdę to doceniamy! W naszej firmie staramy się zapewnić naszym klientom szybką obsługę i cieszymy się, że udało nam się to osiągnąć. Jeszcze raz dziękujemy za wasze wsparcie!
środek na gojenie ran rewelacja
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dzięki za świetną recenzję! Cieszymy się, że nasz produkt do leczenia ran okazał się dla Ciebie wielkim sukcesem. Naszym celem jest upewnienie się, że każdy ma dostęp do najwyższej jakości produktów opieki zdrowotnej i jesteśmy dumni wiedząc, że osiągnęliśmy to z Tobą! Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa.
6 kwi 2024
Szybko i sprawnie, tak trzymac
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dzięki za miłe słowa! Cieszymy się, że doceniasz szybkość i wydajność naszej pracy. Staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę i zawsze staramy się, aby Twoje doświadczenie było jak najbardziej płynne. Doceniamy, że poświęciłeś czas na pozostawienie swojej opinii - pomoże nam to w dalszym ulepszaniu naszych usług dla innych klientów!
6 kwi 2024

Wszystko w porządku. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dzięki za świetną recenzję! Naprawdę doceniamy Twoją opinię i cieszymy się, że masz z nami dobre doświadczenia. W naszej firmie staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę i cieszymy się, że poczułeś to podczas wizyty. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa - mamy nadzieję, że wkrótce znów będziemy mogli Ci służyć!

Szybka realizacja zamoeienia

Szybka realizacją zamówienia
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji! Cieszymy się, że Twoje zamówienie zostało szybko zrealizowane - to zawsze nasz cel w MEDYCZNIE.COM.PL i wspaniale jest wiedzieć, że udało nam się go osiągnąć. Staramy się zapewnić naszym klientom najwyższy poziom usług, dlatego doceniamy Twoją opinię!
Zawsze szybko i sprawnie.
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Wielkie dzięki za twoją świetną recenzję! Doceniamy, że poświęciłeś czas na podzielenie się swoimi doświadczeniami. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom szybką i sprawną obsługę i miło jest słyszeć, że udało nam się to osiągnąć. Jeszcze raz dziękujemy za twoją opinię, to wiele dla nas znaczy!
Super bezpieczne zakupy
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że zakupy u nas były dla Ciebie bezpieczne i pozytywne. W naszym sklepie dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci czuli się bezpiecznie podczas zakupów u nas. Doceniamy twoje miłe słowa i zawsze szukamy sposobów na poprawę naszej obsługi klienta. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji!
Szybko sprawnie. Polecam
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za twoją recenzję! Jesteśmy bardzo dumni z naszych szybkich i wydajnych usług. Wierzymy w zapewnienie naszym klientom najlepszych możliwych doświadczeń, dlatego doceniamy, że poświęciłeś czas, aby podzielić się z nami swoimi pozytywnymi opiniami. Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia wkrótce!