medycznie.com.pl

Opinie (724) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (930)

Ważny od: 9 wrz 2022
medycznie.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 lip 2023
Trafiłem na stronę przypadkowo. Już kilka razy zrobiłem zakupy. Za każdym razem jest sprawnie, w świetnej cenie i zawsze miło obsłużony.

31 maj 2023
Sposób pakowania pozostawia wiele do życzenia. Zamówienia przesyłane mailowo nie są skrupulatnie realizowane. Zdarzają się niekompletne lub błędnie spakowane zamówienia

Opinie nt. sklepu medycznie.com.pl

14 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją 5-gwiazdkową ocenę! Cieszymy się, że masz z nami wspaniałe doświadczenia. Staramy się zapewnić naszym klientom wyjątkową obsługę i cieszymy się, że mogliśmy sprawić, że Twoje doświadczenie było pozytywne. Z niecierpliwością czekamy na ponowne spotkanie z Tobą wkrótce!
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na zrecenzowanie naszej firmy! Cieszymy się, że podobały Ci się Twoje doświadczenia z nami i doceniamy Twoje miłe słowa. Staramy się dostarczać najwyższej klasy produkty i doskonałą obsługę klienta i cieszymy się, że nasze wysiłki zostały zauważone. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię - jest ona dla nas bezcenna!
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji i ocenę 5/5 - to niesamowite! W MEDYCZNIE.COM.PL staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia i wygląda na to, że w Twoim przypadku nam się to udało. Naprawdę doceniamy twoje wsparcie i mamy nadzieję, że wkrótce wrócisz. Jeszcze raz dziękujemy za twoją szczerą opinię!
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy za 5-gwiazdkową recenzję! W MEDYCZNIE.COM.PL jesteśmy zaszczyceni, że poświęciłeś czas, aby podzielić się swoimi przemyśleniami. Staramy się tworzyć niesamowite doświadczenia i miło nam słyszeć, że nam się to udało. Jeśli jest coś jeszcze, co możemy dla Ciebie zrobić, daj nam znać! Dzięki.
Nadal nie wiadomo co z moim zamówieniem
Błyskawiczna przesyłka, strona przejrzysta i intuicyjna, składanie zamówienia to czysta przyjemność, kontakt z firmą wzorowy. Polecam z czystym sumieniem.
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Wspaniale jest słyszeć, że masz z nami wspaniałe doświadczenia. W MEDYCZNIE.COM.PL] jesteśmy dumni z szybkiej dostawy, łatwej w nawigacji strony internetowej i doskonałej obsługi klienta. Doceniamy Twoje wsparcie i jesteśmy zaszczyceni, że jesteś jednym z naszych klientów. Jeszcze raz dzięki!
10 mar 2024
Szybka i sprawna obsługa zamówienia. Towar zamówiony około godziny 14:00 był dostarczony następnego dnia. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za twoją recenzję! Naprawdę to doceniamy. Cieszymy się, że tak szybko i sprawnie złożyłeś u nas zamówienie. To jest dokładnie to, do czego dążymy w naszej firmie - zapewnienie łatwego i bezproblemowego procesu zamawiania, więc cieszymy się, że udało nam się to dla Ciebie osiągnąć! Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa.