flowperfumes.com- Logo - Opinie

flowperfumes.com

Opinie (3470) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3476)

Ważny od: 2 cze 2023
flowperfumes.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Moja opinia o 5 zapachach: nr 90 - Gucci Flora - piękny ale mało trwały zapach, w przypadku mojej żony po ok 30 minutach już nie było go czuć. nr 30 - Chloe Eau de Perfum - zapach trwały i piękny, czuć go długo na skórze nr 173 - Sauvage Dior Elixir - prawdziwa męska petarda! Bardzo zbliżony zapach do oryginału, czuć go na skórze cały dzień! myślę, że ten zapach będę zamawiał często:) nr 175 - Paco Rabanne 1 Milion Elixir - zapach świetny, na nadgarstku czuć prawie cały dzień. nr 134 - Bad Boy - Zapach, który bardzo podobał mi się w sklepie, natomiast tutaj nie jestem przekonany. Żeby uczciwie go ocenić, muszę przejechać się jeszcze raz do sklepu i porównać. podsumowując - dla mnie nr 175 jest prawdziwą petardą. W przyszłych zamówieniach sprawdzę Fahrenheit i Boss i Scandal (Który jeszcze mam w oryginale - będzie fajne porównanie)

18 lis 2023
Z 5 zapachów 2 przyszły pomylone, ale tutaj plus dla firmy od razu zaproponowali zwrot pieniędzy lub inne rozwiązanie do wyboru, natomiast same zapachy no nie ma co ukrywać-za ceną idzie jakość. Są to kiepskie podróby. Przez pierwsze kilkanaście sekund jest wrażenie, że są w miarę podobne do oryginału, ale to wrażenie bardzo szybko mija :(

Opinie nt. sklepu flowperfumes.com

30 kwi 2024
Obsługa klienta jest bardzo pomocna, zawsze mogę liczyć na ich wsparcie przy wyborze odpowiedniego produktu
26 kwi 2024

Bleu

Pachnie podobnie do oryginału, zapach utrzymuje się wystarczająco długo. Jak za tą cenę to po prostu warto.
24 kwi 2024
Flow Perfumes oferuje interesujące zapachy niche, które trudno znaleźć gdzie indziej. Idealne dla koneserów
Flow to piękne zapachy!!przede wszystkim bardzo trwałe.Wszyscy pytają-czym tak pachnę?Oczywiście polecam...
Jestem pod ogromnym wrażeniem różnorodności i jakości zapachów Flow Perfumes. Każdy znajdzie coś dla siebie
24 kwi 2024
Zamówienia są zawsze realizowane z dbałością o szczegóły, co jest bardzo ważne przy zakupie perfum online.
23 kwi 2024
Miałem problem z płatnością, ale obsługa klienta szybko mi pomogła. Bardzo kompetentni i przyjaźni ludzie.
Flow Perfumes to mistrzowie w tworzeniu unikalnych, trwałych zapachów, które zostają z Tobą na cały dzień.
Regularne promocje i oferty specjalne sprawiają, że zakupy w Flow Perfumes są jeszcze bardziej atrakcyjne
3 maj 2024
Zapach 147, piękny, intensywny, zdecydowanie męski. Na minus trwałość, w tej kwestii sugeruje popracować.
24 kwi 2024
Obsługa klienta zawsze służy pomocą i potrafi doradzić, co jest wielkim plusem dla osób niezdecydowanych.
23 kwi 2024
Obsługa klienta jest na najwyższym poziomie. Szybko odpowiadają na pytania i oferują pomocne rozwiązania.
Od kiedy odkryłam nr 203, nie mogę się bez niego obejść. To perfumy, które definiują mnie jak żadne inne.
Z każdym nowym zapachem od Flow Perfumes jestem coraz bardziej zaskoczona. Ich kreatywność nie zna granic
30 kwi 2024
Zakupy w tym sklepie to zawsze pozytywne doświadczenie, polecam każdemu poszukiwaczowi idealnych perfum.
30 kwi 2024
Perfumy z Flow Perfumes mają niezwykle intensywne i złożone zapachy, które długo trzymają się na skórze.
26 kwi 2024
Perfumy z Flow Perfumes są idealnym rozwiązaniem dla osób szukających nietuzinkowych i trwałych zapachów
Zakochałam się w zapachu nr192 od pierwszego powąchania. Jest tak wyjątkowy, że stał się moją wizytówką.
Perfumy te zyskały dużą popularność, co jest zrozumiałe, biorąc pod uwagę ich jakość i przystępną cenę.
30 kwi 2024
Jeśli ktoś zna lepszy sposób na wydawanie pieniędzy i czucie się fantastycznie, niech milczy na zawsze!