wallmuralia.pl- Logo - Opinie

wallmuralia.pl

Opinie (44) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (104)

Ważny od: 10 wrz 2020
wallmuralia.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu wallmuralia.pl

18 lut 2024
Bardzo ładny obraz.Po prostu Profesionalne wykonanie 100%.
Odpowiedź ze sklepu wallmuralia.pl
Witam, Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z naszego produktu! Twój pozytywny feedback jest dla nas najlepszą nagrodą! Pozdrawiamy, Zespół Wallmuralia
17 lut 2024

Perfekcja

Wszystko jest na najwyższym poziomie
RP
Robert P.
Poznań
Wszystko oki. Szybko insprawnie
Odpowiedź ze sklepu wallmuralia.pl
Witamy, Dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszego produktu! Twój pozytywny feedback jest dla nas najlepszą nagrodą. Pozdrawiamy, Zespół Wallmuralia
Odpowiedź ze sklepu wallmuralia.pl
Witamy, Państwa pozytywna opinia jest dla nas najlepszą nagrodą! Dziękujemy za wyrażenie swojej satysfakcji. Pozdrawiamy, Zespół Wallmuralia
25 lut 2024
Odpowiedź ze sklepu wallmuralia.pl
Witamy, Serdecznie dziękujemy za opinię. To dla nas ogromna motywacja do dalszej pracy! Pozdrawiamy, Zespół Wallmuralia
3 lut 2024
6 lut 2024
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Wallmuralia

Obraz na szkle hartowanym

Sam obraz jak i wykonanie jest super! Bardzo realistyczny i świetnie wygląda na ścianie. Kontakt z firmą bezproblemowy. Towar dobrze zapakowany. Jedyny minus to ze instalacja jest problematyczna jeżeli nie masz miejsca aby obraz wsunąć. A tego na stronie nie widziałem ze było napisane obraz się wsuwa w uchwyty. Nie mniej sobie poradziłem. Polecam sklep. Sam nurkuję i ten klimat pod wodą bardzo mi sie podoba. Pozdrawiam
6 lut 2024
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Bardzo się cieszymy, że możemy być częścią Państwa projektu. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Wallmuralia
Wszystko zgodne z opisem produkt dobrze zabezpieczony przyszedł w całości jestem mega zadowolona
31 sty 2024
20 sty 2024
26 sty 2024
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Bardzo się cieszymy, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Wallmuralia
27 cze 2023
Zamówiony zegar dotarł do mnie szybciej, niż sprzedawca deklaruje. Wskazówki przyszły osobno zapakowane wraz z instrukcją, lecz jako że jestem wzrokowcem napisałem do sklepu i wysłali mi filmik jak je zamontować. Bez problemu dałem radę. Zegar był prezentem, osoba obdarowana jest zachwycona. Dziękuję.
27 cze 2023
Dzień dobry. Dziękujemy za pozytywną opinię! Zapraszamy do ponownych zakupów w naszym sklepie. Pozdrawiamy, Zespół Wallmuralia.pl
27 cze 2023
Zamówiony obraz na płótnie spełnia moje oczekiwania - dostałam dokładnie to, co zamówiłam. Paczka dokładnie i bezpiecznie zapakowana, dotarła bez uszkodzeń. Obsługa klienta bez zarzutu, odpowiedzieli na każde moje pytanie. Na pewno skorzystam z oferty sklepu ponownie!
27 cze 2023
Dzień dobry. Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że otrzymany obraz spełnił Pani oczekiwania. Pozdrawiamy, Zespół Wallmuralia.pl
27 cze 2023
Zamówiłam naklejkę na lodówkę. Jakość wydruku jest na prawdę super! Moje nudne do tego czasu wnętrze kuchni nabrało zupełnie nowego stylu. Bardzo dziękuję obsłudze sklepu za doradzenie w kwestii materiału. Polecam ten sklep!
27 cze 2023
Dzień dobry. Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że otrzymana naklejka oraz obsługa klienta spełniła Pani oczekiwania. Pozdrawiamy, Zespół Wallmuralia.pl
6 paź 2023
Super jakość. Produkty zgodne z opisem. Szybka wysyłka. Polecam.
16 paź 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że sprostaliśmy Państwa oczekiwaniom. W razie pytań zachęcamy do kontaktu! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Wallmuralia
2 lis 2023
10 lis 2023
Witam, Dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że możemy być częścią Twojego projektu! Pozdrawiamy, Zespół Wallmuralia
25 sie 2023
8 wrz 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że produkt spełnił oczekiwania! Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Wallmuralia
9 gru 2023
Odpowiedź ze sklepu wallmuralia.pl
Witamy, Dziękujemy za Twój entuzjastyczny komentarz! To dla nas ogromna radość, gdy widzimy, że nasze produkty przynoszą radość klientom. Pozdrawiamy, Zespół Wallmuralia
18 lis 2023
23 lis 2023
Witam, Dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania! Pozdrawiamy, Zespół Wallmuralia