SuperTech.pl- Logo - Opinie

SuperTech.pl

Opinie (550) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (810)

Ważny od: 13 cze 2022
SuperTech.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

6 paź 2023
szybka obsługa, dobre pakowanie, atrakcyjna cena co do sprzetu to się okaże, dopiero co zaczęłam używać minus to brak darmowej dostawy

11 wrz 2023
Kupiłem odkurzacz do firmy za ~4,4 tys. Po zakupie zadzwoniono z informacją, że moje zamówienie nie może zostać zrealizowane z powodu jakiegoś błędu technicznego. W zamian zaproponowano mi (w tej samej cenie) wysyłkę słabszego modelu o niższej wartości rynkowej (~3 tys). Uważam, że to była bardzo nieuczciwa zagrywka ze strony sklepu. Sam oczywiście odmówiłem, ale przykładowy emeryt pewnie by się zgodził dla świętego spokoju. Na szczęście po tygodniu doczekałem się zwrotu pieniędzy. Nie wrócę i nie polecam.

Opinie nt. sklepu SuperTech.pl

24 mar 2024
17 mar 2024
9 mar 2024
10 mar 2024
Dziękujemy za wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że miałeś z nami 5-gwiazdkowe doświadczenie. Staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę i cieszymy się, że mogliśmy spełnić Twoje oczekiwania. Twoja opinia jest dla nas bezcenna i pomaga nam w dążeniu do doskonałości. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi przemyśleniami!
LD
Leszek D.
Koszalin
10 mar 2024
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że masz z nami wspaniałe doświadczenia.

Fatalna obsuga.

wszystko , przede wszystkim nie wprowadzać klientów w błąd zamieszczając w swojej ofercie produkty z zaniżonymi cenami , tylko po to żeby zwrócić uwagę na swój sklep , następnie anulując zamówienie . i proszę mi nie wmamiać, że to wyjątkowa sytuacja , pacz czytaj opinie innych użytkowników.
10 mar 2024
Dziękujemy za twoją szczerą opinię. Cenimy opinię naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były zawsze aktualne i uczciwe. Doceniamy twoją cierpliwość, ponieważ nadal ulepszamy nasze usługi. Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby przekazać nam swoje cenne spostrzeżenia!
10 mar 2024
Zamówienie opłacone a następnego dnia anulowano! Nie polecam tego sprzedawcy!
10 mar 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Cenimy wszystkie opinie klientów i przykro nam, że nie masz najlepszych doświadczeń. W naszej firmie staramy się zapewnić bezkonkurencyjną obsługę klienta i satysfakcję, dlatego ważne jest dla nas, aby usłyszeć, gdy coś nie idzie zgodnie z planem. Doceniamy twoją szczerą opinię i wykorzystamy ją do ulepszenia naszych procesów w przyszłości. Jeszcze raz dziękuję!