swiatlolux.pl - sklep z energooszędnym oświetleniem do domu i biura

Opinie (139) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (259)

Ważny od: 16 lip 2021
swiatlolux.pl - sklep z energooszędnym oświetleniem do domu i biura spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

27 maj 2023
Jestem bardzo zadowolona z zakupu klosików do żyrandola. Są bardzo dobrze zrobione, pięknie wyglądają. Dobra wiadomość, że bardzo tanie.

3 lip 2023
Zamówiliśmy latarkę Ledlenser MT10. Na stronie sklepu Światłolux podana była informacja, że w wysyłanym zestawie znajduje się ładowarka. Niestety ładowarka nie została przysłana. Osoba, z którą rozmawialiśmy zaciekle twierdziła, że kabel USB do ładowania, który był w zestawie, to ładowarka. Ładowarka nie została dosłana. Na dowód posiadam zrzut strony oraz nagranie rozmowy.

Opinie nt. sklepu swiatlolux.pl - sklep z energooszędnym oświetleniem do domu i biura

10 sie 2023
Na plus towar dobrze zabezpieczony folią bąbelkową. Paczka dotarła szybko i bez problemu. Miły kontakt z obsługą sklepu. Do tego do zamówienia za 2 tys. wskoczył rabat 16%. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu swiatlolux.pl - sklep z energooszędnym oświetleniem do domu i biura
31 sie 2023
Nie byłam przekonana do zakupu tych taśm, ale miło mnie zaskoczyły!! szczególnie mi się przydaje w nocy jak czegoś potrzebuje z szafy, a nie chce budzić każdego głównym światłem!
19 paź 2023
W poprzednim mieszkaniu mieliśmy biały model tych opraw i fajowo się sprawdzały. Urządzając nowe zmieniamy trochę aranżację, więc czarna wersja to strzał w dziesiątkę. Polecamy!
31 sie 2023
Mega praktyczna latarka, mieści się na spokojnie przy kluczach i jednocześnie nie przeszkadza. Jedyny minus jest taki, że nieprzypięta nigdzie, może się gdzieś zapodziać ;))
10 sie 2023
Zamówiona lampka na biurko dotarła zgodnie z terminem. Dobrze zabezpieczona, bez niespodzianek po otwarciu paczki. Daje mocne światło i wygląda bardzo solidnie. Polecam.
17 sie 2023
Kupiliśmy lampy zewnętrzne, kolor obudowy delikatnie się różnił od tego na zdjęciu, ale to ok, bo na żywo wygląda jeszcze lepiej! Fajnie oświetlają ścieżkę i ganek.
17 sie 2023
Najlepszy sklep z oświetleniem!! Mamy stąd praktycznie wszystkie lampy w domu. Miła i fachowa obsługa. Dostawa w terminie, lampy dobrze zabezpieczone w transporcie.
31 sie 2023
panel jest świetny, najlepiej grzeje się przy nim z książką w ręku :)) jedyny minus, że jest bardzo ciepły jak się go dotknie, ale nie parzy także bez obaw :)
10 sie 2023
Latarka zgodna z opisem, ma super osiągi. Nocą dobrze oświetla szlaki. odebrałem ją w dniu złożenia zamówienia, obsługa na miejscu bardzo profesjonalna
31 sie 2023
obie córki są zachwycone efektem, sami aż zastanawiamy się czy nie sprawić sobie takiego prezentu do sypialni :) świetna opcja zmiany koloru światła
16 lis 2023
Dla mnie okej 👍 Przyjemne światło o ciepłym odcieniu, no i super, że w wielopaku, bo dobrze jest mieć w razie wypadku pod ręką jakąś żarówkę :)
14 wrz 2023
Wysyłka natychmiastowa, jednak lampa nie do końca spełnia moje oczekiwania , bo nie do końca podoba mi się na zywo wzór. Poza tym jakość okej:)
16 lis 2023
Funkcjonalność extra!!! Sam wygląd lampki średnio mi się podoba, jednak jest minimalistyczna dosyć, więc też nie przeszkadza w żaden sposób
22 wrz 2023
Byłam średnio nastawiona, lecz po montażu i ok. 2 tygodniach użytkowania jestem miło zaskoczona :) Bardzo funkcjonalne rozwiązanie do domu.
25 sie 2023
Piękny efekt po zamontowaniu żarówki. Dobrze zapakowana w karton, nie miało się nic złego z nią prawa stać także in plus. Dostawa szybka🥰

Super sklep

Paczka dotarła w stanie nienaruszonym. Jedynie był problem z dogadaniem sie z kurierem ale te pretensje to raczej do firmy kurierskiej ;)
25 sie 2023
Lampa na prezent przyszła za dwa dni, szybciej niż przewidywano, więc mogłam na spokojnie ją ladnie zapakować. Wszystko zgodne z opisem.
25 sie 2023
EFEKT WOW! Dobrze, że wzięliśmy zgodnie z radą architekta kilka lamp tego samego typu, bo stworzyły piękny nastrój w naszej knajpce. :)
10 sie 2023
Jestem wielką fanką! Styl i jakość lamp - mistrzostwo, obsługa pierwsza klasa ❤️ Pani Ewa bardzo dobrze mi doradziła z lampą do salonu
7 wrz 2023
Potrzebowałam czegoś minimalistycznego co dobrze będzie wspolgrac z moimi dosyc szykownymi zarówkami i to jest strzał w dziesiątke!!!