swiatlolux.pl - sklep z energooszędnym oświetleniem do domu i biura

Opinie (139) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (259)

Ważny od: 16 lip 2021
swiatlolux.pl - sklep z energooszędnym oświetleniem do domu i biura spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

27 maj 2023
Jestem bardzo zadowolona z zakupu klosików do żyrandola. Są bardzo dobrze zrobione, pięknie wyglądają. Dobra wiadomość, że bardzo tanie.

3 lip 2023
Zamówiliśmy latarkę Ledlenser MT10. Na stronie sklepu Światłolux podana była informacja, że w wysyłanym zestawie znajduje się ładowarka. Niestety ładowarka nie została przysłana. Osoba, z którą rozmawialiśmy zaciekle twierdziła, że kabel USB do ładowania, który był w zestawie, to ładowarka. Ładowarka nie została dosłana. Na dowód posiadam zrzut strony oraz nagranie rozmowy.

Opinie nt. sklepu swiatlolux.pl - sklep z energooszędnym oświetleniem do domu i biura

28 wrz 2023
Porządny kinkiet, wykonany z metalu. Długi czas dostawy, ale poinformowano mnie, że w przypadku tego produktu... chwilkę to zajmie.
14 wrz 2023
dobry kontakt ze sklepem, bo niechcący zamówiłam złą barwe swiatla i wszystko zostało szybko i sprawnie rozwiązane także duży plus 👍
31 sie 2023
wszystko na czas, szybka dostawa i kontakt ze sklepem, a sama lampka mi się sprawdza do czytania, dzięki temu, że można ją regulować
14 wrz 2023
Biegam codziennie wieczorem, więc potrzebowałam lekkiej latarki, która zapewni mi bezpieczeństwo i widoczność. Jestem zadowolona :D
17 sie 2023
Lampa przepięknie się prezentuje i daje ładne światło. Odebraliśmy ją osobiście, pan z recepcji pomógł ze znalezieniem sklepu. :)
19 paź 2023
Zajmujemy się montażem oświetlenia w budynkach komercyjnych i ten model jest naszym częstym wyborem. Klienci są zadowoleni.
10 sie 2023
Kupiłem lampę na biurko Italux. Jest mega stabilna i można ją regulować. Dostawa szybka, kontakt z obsługą miły i rzeczowy.
Odpowiedź ze sklepu swiatlolux.pl - sklep z energooszędnym oświetleniem do domu i biura
25 sie 2023
Jesteśmy zadowoleni z zakupów, wszystko ok z dostawą i zamówieniem, lampy po wymianie lepiej pasują do wystroju baru :))
10 sie 2023
Zamawiałam lampę Abigali Goblet Smoky. Dotarła na czas, w środku paczki wypełnienie folią bąbelkową , wszystko ok.
14 wrz 2023
mam mase zielonych roślinek, więc szukałam funkcjonalnych dodatków do salonu, żeby współgrały z nimi i znalazłam!!
25 sie 2023
Polecam, kupiłem w sklepie na wołoskiej latarkę i akumulatorki. Jestem bardzo zadowolony z produktów oraz obsługi.
25 sie 2023
Klienci i pracownicy zachwyceni efektem!! Zgodnie z radą powiesiliśmy 3 lampy obok siebie i ślicznie wyglądają.
22 wrz 2023
doskonałe światło na boisko szkolne - daje jasne i nieoślepiające światło, kontakt ze specjalistami wzorowy 👍
31 sie 2023
dzieci oszalały na wakacjach podczas rodzinnych podchodów! i oczywiście są zachwycone kolorowymi wzorkami :)
17 sie 2023
Bardzo sympatyczna obsługa, lampa mimo że kryształowa to dotarła do mnie bez jednej ryski czy zadrapania😁
7 wrz 2023
Solidna latarka, świetnie sprawdza się w moim warsztacie. bardzo mocne światło i trwała obudowa. Polecam
17 sie 2023
Zamówiłam żyrandol Kaja Tobik i ekstra wygląda w dużym pokoju, bardzo oryginalny w loftowym stylu 😍😍
9 maj 2023

Sklep godny zaufanua

Wszystko, zgodnie z zamówieniem, szybko i profesjonalnie.
7 sie 2023
Szybki termin realizacji. Oby i w przyszłości tak było!
14 lip 2023
Wszystko w jak najlepszym porządku.