swiatlolux.pl - sklep z energooszędnym oświetleniem do domu i biura

Opinie (139) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (259)

Ważny od: 16 lip 2021
swiatlolux.pl - sklep z energooszędnym oświetleniem do domu i biura spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

27 maj 2023
Jestem bardzo zadowolona z zakupu klosików do żyrandola. Są bardzo dobrze zrobione, pięknie wyglądają. Dobra wiadomość, że bardzo tanie.

3 lip 2023
Zamówiliśmy latarkę Ledlenser MT10. Na stronie sklepu Światłolux podana była informacja, że w wysyłanym zestawie znajduje się ładowarka. Niestety ładowarka nie została przysłana. Osoba, z którą rozmawialiśmy zaciekle twierdziła, że kabel USB do ładowania, który był w zestawie, to ładowarka. Ładowarka nie została dosłana. Na dowód posiadam zrzut strony oraz nagranie rozmowy.

Opinie nt. sklepu swiatlolux.pl - sklep z energooszędnym oświetleniem do domu i biura

CB
9 sie 2023
Uprzejma obsługa i szybka dostawa
Odpowiedź ze sklepu swiatlolux.pl - sklep z energooszędnym oświetleniem do domu i biura
10 sie 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię :)
20 cze 2023
Sprawna wysyłka
10 sie 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię :)
22 wrz 2023
Jasne światło, dobra bateria i bardzo wygodna rączka do przenoszenia. Jestem zadowolony i polecam..
31 sie 2023
U nas fajnie wygląda nad wyspą kuchenną i działa na razie bez zarzutów. Duży plus za szybką dostawę
14 wrz 2023
Ten kolor jest niesamowity!!! Kształt też fajnie podkreśla minimalistyczny charakter mojego salonu
12 paź 2023
glamour wykończenie tego plafonu fantastycznie podkreśla styl mojej sypialni, bardzo dobra jakość
14 wrz 2023
stawiam obok fotela zamiast jesienią/zimą, biore książkę i moge tak siedzieć długie godziny :)))
19 paź 2023
Dobra alternatywa dla grzejnika, szczególnie na jesień do ogrzania się na fotelu z ksiązką;)
14 wrz 2023
funkcjonalny i dający dobre światło na dużych obiektach! Kontakt ze sklepem też bez zarzutów
7 wrz 2023
uwielbiam świetliste klimatyczne detale wiec ta lampa swietnie pasuje do moich preferencji;)
31 sie 2023
Zgodnie z rekomendacją i zapewnieniami o jakości - lampa pięknie prezentuje się nad barem :)
12 paź 2023
totalnie w moim stylu i wprost idealnie komponuje się z kinkietami z tej serii. Efekt wow!
22 wrz 2023
Fantastyczna zabawa kolorami, szczególnie polecam osobom, które mają dzieci ;) Dużo frajdy
12 paź 2023
kontakt ze sklepek ok, wysylka ok, plafon też porządnie zapakowany i taki jak na zdjęciu
5 paź 2023
Orientalna lampa. Kupiliśmy do indyjskiej restauracji. Wpisuje się zaskakująco dobrze :)
22 wrz 2023
idealna do pracy zdalnej, regulacja intensywności światła to duży plus, szybka wysyłka
25 sie 2023
Robię zakupy w tym sklepie już chyba czwarty raz. Szybka dostawa. Wszystko w porządku.
25 sie 2023
Jestem zadowolony z oświetlenia domu, wygląda naprawdę dobrze i efekt mnie zaskoczył
19 paź 2023
Kolor na żywo średnio mi się podoba, ale to kwestia gustu, bo wykonanie bardzo spoko
22 wrz 2023
Jestem zaskoczony, jak mała latarka może dawać tak jasne światło. Bardzo praktyczna!