babymore.pl- Logo - Opinie

babymore.pl

Opinie (73) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (410)

Ważny od: 29 sty 2021
babymore.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

25 lis 2023
Polecam z całego serca, miałam obawy bo wcześniej nie znałam strony , przemiły kontakt , zamówienie wysłane bardzo szybko, cena mega 🤩 Wszytko bez zarzutu💜

22 lis 2023
towar jest wybrakowany. Lampka słabo świeci, czasami nawet sama gaśnie.

Opinie nt. sklepu babymore.pl

Cudowny sklep, cudowna obsługa i piękne zakupy :) W każdej paczce znajduję śliczny gratis za co ogromnie dziękuję :)
20 sty 2024
Bardzo ładne pudełeczko na ząbki, pamiątka na lata :) pięknie wykonany produkt, stylowo zapakowany Dziękuję :-)
3 lut 2024
Paczka z zakupem została wysłana prawie natychmiast, szybko dotarła na wskazany adres :)
3 lut 2024
Ekspresowa przesyłka, starannie zapakowana paczka i wysoka jakość produktu 😍
9 lut 2024
Polecam jak zawsze, szybka wysyłka i bez żadnych problemów .
Pełny profesjonalizm 👍
25 lis 2023
Robię zakupy przez Internet i są to produkty głównie dla dzieci. Jeszcze w życiu nie widziałam tak pięknie zapakowanych rzeczy!
AW
Aga W.
Najlepszy sklep na świecie. Ekspresowa wysyłka i fantastycznie zapakowane zakupy. Otwierać takie paczki to sama przyjemność.
21 lis 2023
Serdecznie polecam, nie mam żadnych zastrzeżeń ani do procesu zamawiania, ani wysyłki. Produkty zgodne z opisem.
26 lip 2023

Wspaniała obsługa klienta !

Sprawna realizacja zamówienia, zamówienie spakowane z ogromną dbałością i dobry kontakt. Polecam serdecznie :)
17 lip 2023

Sklep na szóstkę 🥰

Pięknie zapakowana przesyłka, nadana bardzo szybko, kontakt ze sprzedawcą bez problemu. Wszystko na szóstkę 😊
27 maj 2023
Bardzo ładnie zapakowane lalki w kolorowy papier. Nie trzeba było nawet przepakowywać by dać na prezent.
28 lis 2023

Extra szybka dostawa

Extra szybką dostawa, jakość dostarczonych produktów na najwyższym poziomie, jestem bardzo zadowolona!
Zamówienie zostało szybko zrealizowane, produkt pięknie opakowany.Firma jest godna polecenia
10 sie 2023
pięknie zapakowana myszka w oryginalny papier maileg-od razu mam gotowe na prezent:)
28 lip 2023
Asortyment wpasowany w moje potrzeby, przemiła obsługa, super rabaty.
Szybko, sprawnie…bezpośredni i super kontakt ze sprzedającym.
9 sie 2023
Szybka realizacja zamówienia, wszystko odpowiednio zapakowane
17 wrz 2023
Polecam szybka i sprawna wysyłka. A produkt zgodny z opisem