clue.waw.pl- Logo - Opinie

clue.waw.plOpinie

ważny od: 2.12.2021
data aktualizacji: 16.08.2022
Sklep clue.waw.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie clue.waw.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 2.12.2021
data aktualizacji: 16.08.2022

Opinie nt. sklepu clue.waw.pl

Kupilam czapeczke po przecenie nie wiedzac nawet jak wyglada bo wybralam inny kolor niz na zdjeciu. Czapeczka jest piekna , starannie wykonana , umiejetnie zapakowana i dostarczona szybko. Ciesze sie ,ze poznalam ten sklep i zaluje czemu nie wczesniej. Jestem oczarowana i wroce.

Jestem trochę rozczarowana. Myślałam,że kapelusz jest nieco z grubszego i sztywniejszego materiału.

Opinie nt. sklepu clue.waw.pl

Obsługa i szybkość dostawy na najwyższym poziomie. Zastrzeżenia mam tylko co do wyrobu. Beret, który kupiłam, jest za duży (nawet za wielki). Poza tym jest bardzo ładnie i solidnie wykonany. Szkoda, że wszystkie tego rodzaju towary (berety, czapki) są w jednym rozmiarze.
Czapki szyte na miarę światowej mody. Są piękne, starannie wykonane. Każdy detal jest przemyślany i fantastycznie zdobi czapkę.Wysoka jakość materiału.Czapki idealnie leżą na głowie i prezentują się ekstrawagancko..Szybka dostawa.Polecam !!!
Super szybka dostawa, nie spodziewałam się, a tu czapki już otrzymałam jeszcze przed świętami. Czapki są świetne, bardzo mi się podobają, dobrej jakości, po prostu są super. Mam już 5 nakryć głowy tej firmy. Polecam.
Od lat jestem fanką tej firmy, nakrycia głowy niebanalne i niepowtarzalne. Na ulicy raczej mało prawdopodobne, że spotka się osobę w takim samym berecie czy czapce.
Pięknie uszyte czapki i kaszkiety.Piekne wzornictwo.Tkanina mięciutka,milutka w dotyku.Super obsługa,polecam każdemu kto poszukuje niekonwencjonalnych okryć głowy.
Jestem bardzo zadowolona z zakupu Pani była tak miła że wybrała mi czapkę najmniejsza w obwodzie o którą tak bardzo prosiłam dziękuję bardzo czapka piękna
Jestem bardzo szczęśliwa za sprawne załatwienie mojego zamówienia i za piękne kaszkiet sądzę, że nie będzie to ostatni zakup .Życzę pięknych Świąt .
Bardzo szybko zrealizowane zamówienie. Bardzo dobrze zapakowana paczka. Towar prima sort 😁 Serdecznie polecam!!
Piękny kapelusz i beret, zgodny ze zdjęciem i opisem. Szybka przesyłka, przedmioty ładnie zapakowane. Polecam!
Piękna czapka, wspaniale wykonana, gatunek 1 klasa
Udane zakupy , czapka piękna ,bardzo elegancka , dostawa ekspresowa , pozdrawiam załogę sklepu.
Szybka dostawa. Dobry kontakt mailowy. Towar dobrej jakości, dokładny opis w ofercie.
Świetnie się noszą , są wysokiej jakości , duży wybór wzorów , motywów i kolorów
Cała obsługa klienta na wysokim poziomie jestem kolejny raz bardzo zadowolona
Towar ładny, ceny przystępne, dostawa w rozsądnej cenie nic tylko kupować
Nakrycia głowy są świetne, ale mają za grube na obecne zimy podszycia.
Piękna czapka, szybka przesyłka, jestem bardzo zadowolona. Polecam.
Towar bd jakości oraz bd zapakowany i szybka realizacja Polecam
Bardzo szybka dostawa . Pięknie zapakowana paczka z artykułem .