EASY-surfshop.pl- Logo - Opinie

EASY-surfshop.pl

Opinie (244) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1317)

Ważny od: 14 kwi 2016
EASY-surfshop.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

29 lis 2023
Kupiliśmy dwie deski F2 dla siebie i dla żony. Będą wodowane dopiero latem więc ciężko o oponie o produkcie. Jednak mogę opisać stan deski które były tzw. 2 gatunku. Mają niewielkie ubytki w piance a raczej odgniecenia. Filny są lekko wygięte i raczej nie będą mieć większego znaczenia przy sterowności deską. Chyba że będziemy pływać z silnikiem zaburtowym.😃

21 cze 2023
Zamówienie na dwie pianki złożyłam 11.06. Jedna z pianek miała być dostępna od razu, druga miała być dostępna w magazynie zewnętrznym i wysłana do 10 dni roboczych. Dzisiaj jest 21.06. i ANI JEDNA pianka nie została do mnie wysłana. Sklep nie zapytał mnie, czy wyrażam zgodę na czekanie na drugą piankę, aby wysłać obie w jednej przesyłce. Zdecydowanie nie polecam tego sklepu osobom, którym zależy na czasie.

Opinie nt. sklepu EASY-surfshop.pl

Super sklep. Polecam jestem zadowolony już od wielu lat, ale cały czas coś trzeba dokupić.
Odpowiedź ze sklepu EASY-surfshop.pl
Cieszymy się, ze jesteś zadowolony z naszych usług. Dziękujemy, że jesteś częścią naszej społeczności od lat i zapraszamy z powrotem kiedy tylko będziesz potrzebować nowego sprzętu :). - EASY-surfshop Team
Porządna obsługa, fachowo doradzi, wyrozumiali.
Odpowiedź ze sklepu EASY-surfshop.pl
Jesteśmy ogromnie wdzięczni za Twoje wsparcie i zaufanie! Dzięki!
25 lut 2024
Świetny kontakt. Szybka wysyłka.
Odpowiedź ze sklepu EASY-surfshop.pl
Dziękujemy za każde miłe słowo! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych usług.
Szybka i profesjonalna obsługa
Dziękujemy za opinię! :) Polecamy się na przyszłść! EASY-surfshop Team
Szybka dostawa, super towar 👍
Odpowiedź ze sklepu EASY-surfshop.pl
Jesteśmy Ci niezmiernie wdzięczni za pozytywne wsparcie! Dzięki!
Bardzo profesjonalna obsługa
Odpowiedź ze sklepu EASY-surfshop.pl
Dziękujemy za świetna opinię. Cieszymy się, że jesteś zadowolony :) Zapraszamy w przyszłości. EASY-surfshop Team
Doskonała obsługa
Odpowiedź ze sklepu EASY-surfshop.pl
Super, że doceniasz naszą pracę! Dziękujemy w imieniu całego zespołu!
wszystko ok
Odpowiedź ze sklepu EASY-surfshop.pl
Twoja pozytywna opinia jest dla nas bardzo ważna. Dziękujemy! - EASY-surfshop Team
Odpowiedź ze sklepu EASY-surfshop.pl
Dziękujemy za Twoją pozytywną opinię. To dla nas ogromna motywacja! - EASY-surfshop Team
24 mar 2024
9 mar 2024
Jestem klientem od początku od 23 lat bo właśnie tyle pływam na desce. Wiele już kupiłem w tym sklepie sprzętu przez te lata z zawsze to samo, super obsługa, doradztwo, sprzęt i możliwość dogadania się w razie potrzeby. Polecam, SUPER SKLEP. A z FunSurf latam do Egiptu do Soma Bay i też jest super.
Odpowiedź ze sklepu EASY-surfshop.pl
To niesamowite, że masz tak długą historię współpracy z EASY-surfshop! Dwadzieścia trzy lata na desce to naprawdę imponujący czas, pełen niezapomnianych przygód i wrażeń. To, że wybierasz nasz sklep od samego początku i zawsze masz pozytywne doświadczenia, to nasz powód do dumy i najlepszy urodzinowy prezent, jaki możemy dostać. Bardzo dziękujemy. Bycie częścią Twojej windfurfingowej pasji to sama przyjemność. Dziękujemy za polecenia i zaufanie. Działamy by każda wizyta w EASY-surfshop była jeszcze lepsza. Dobrych wiatrów. Zespół EASY-surfshop.
Dobry kontakt ze sprzedającym miła i fachowa obsługa. polecam
Odpowiedź ze sklepu EASY-surfshop.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię! Jesteśmy bardzo dumni z naszego Zespołu, który składa się z doskonałych fachowców i pasjonatów sportu. Z przyjemnością pomagamy naszym Klientom w doborze odpowiedniego sprzętu. Jeśli będziesz potrzebować dalszej pomocy, zawsze możesz na nas liczyć. Dziękujemy za docenienie naszej pracy!
3 lut 2024
Super nie mogę doczekać się plywania
Odpowiedź ze sklepu EASY-surfshop.pl
Dziękujemy za Twoją opinię! Życzymy Dobrych wiatrów! Serdeczności. EASY-surfshop Team
Jak dla mnie wszystko ok 👌
Odpowiedź ze sklepu EASY-surfshop.pl
Dziękujemy za Twoją opinię! Życzymy Dobrych wiatrów i zero katapult! :) EASY-surfshop Team