o-sofa.pl

Opinie (7) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7)

Ważny od: 9 kwi 2024
o-sofa.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu o-sofa.pl

29 kwi 2024
Firma godna polecenia. Kupiłam szafę(dostawa w terminie),brakowało 2 elementów lecz po telefonie dotarły na drugi dzień. Bardzo miła obsługa działu sprzedaży Polecam i polecać będę
8 maj 2024

Piękna. Serdecznie polecam.
Polecamy się na przyszłość ☺
Bardzo dziękujemy za docenienie naszych starań. Pozdrawiamy
Odpowiedź ze sklepu o-sofa.pl
Dziękujemy za Państwa miłe słowa i recenzję! Cieszymy się, że Państwa doświadczenie było pozytywne i doceniamy Państwa wsparcie. Staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i mamy nadzieję, że Państwa kolejne doświadczenie będzie równie satysfakcjonujące. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji!
Odpowiedź ze sklepu o-sofa.pl
Dziękujemy, że znalazł Pan czas, aby podzielić się z nami swoją opinią. Miło nam słyszeć, że miał Pan ogólnie pozytywne doświadczenia z naszą firmą. Staramy się zapewnić wysokiej jakości obsługę klienta i sprawić, by Państwa doświadczenie było przyjemne, i cieszymy się, że tak było w Państwa przypadku. Doceniamy Pana stałą lojalność i czekamy na świadczenie większej liczby usług w przyszłości. Jeszcze raz dziękujemy za miłą recenzję.
Odpowiedź ze sklepu o-sofa.pl
Bardzo dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję. Cieszymy się, że miał Pan wspaniałe doświadczenia z naszą firmą! Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu jak najlepszą obsługę i produkty, dlatego miło nam słyszeć, że osiągamy ten cel. Pana opinia jest dla nas bardzo cenna i mamy nadzieję, że nadal będzie Pan zadowolonym klientem.