sklepbialikovski.pl

Opinie (26) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (26)

Ważny od: 13 lip 2023
sklepbialikovski.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

9 mar 2024
Zamówiłem buty w kolorze naturalnej skóry, liczyłem na odchyłki odcienia a dostałem inny kolor. Skala tak jak zamówiłbym czerwony a dostałem różowy. Poza tym buty fajne.

5 paź 2023
Zakupionego towaru jeszcze nie otrrzymałem. Brak też informacji o terminie realizacji. Po zrealizowaniu zamówienia zapewne gwiazdek będzie więcej.
WG
Waldemar G.
Wrocław

Opinie nt. sklepu sklepbialikovski.pl

Bardzo szybki czas dostarczenia zamówienia. Bezproblemowo wymienili mi na inny rozmiar. Gorąco polecam! Grzegorz z Zielonej Góry
9 mar 2024

Kufer motocyklowy

Bardzo ładny kuferek Solidnie wykonany Bardzo dobry kontakt ze sprzedawca Serdecznie polecam
8 lut 2024
produkt zgodny z opisem, estetycznie wykonany. Szybka dostawa . Polecam sprzedającego.
6 lut 2024
fachowa obsługa i super dobrej jakośći produkt.polecam
8 lut 2024
polecam.
13 sty 2024
Szybka wysyłka towar zgodny z opiniem porządne obuwie polecam super
26 wrz 2023
Sklep zasługuje na najwyższą ocenę - zakupy bez komplikacji, wysyłka błyskawiczna, wszystko na każdym etapie komunikowane. Serdecznie polecam!
17 lis 2023

Szybko,sprawnie Super buty

Szybko,sprawnie. A buty SUPER mąż bardzo zadowolony. Choć pierwsze jego takie buty. Jakość pierwsza klasa POLECAMY
6 sie 2023
Bardzo dobre wykonanie , super wyprofilowane i bardzo solidne a zarazem delikatne. Polecam ten produkt
Fajne buty. Bardzo dobry kontakt, pomoc przy wymianie na mniejszy rozmiar. Polecam.
22 paź 2023
Szybka dostawa, towar zgodny z opisem, pełen profesjonalizm. Gorąco polecam.
21 sie 2023
Szybko sprawnie i na temat. Towar zgodny z opisem. Pozdrawiam

Polecam!

bardzo szybka dostawa , wszystko zgodnie z zamówieniem
7 paź 2023
Wszystko ok Jedynie pudełko trochę rozerwane