Tulup.pl- Logo - Opinie

Tulup.pl

Opinie (210) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (675)

Ważny od: 2 wrz 2020
Tulup.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 sty 2024
Zamówiłam naklejkę w przerwie między Świetami, a Nowym Rokiem, jednak pilnie potrzebowałam naklejki na dekorację sylwestrową. Osoby pracujące w Tulup dołożyły wszelkich starań, żebym otrzymała zamówienie na czas. Dzięki czemu klient mógł się cieszyć piękną dekoracją. Polecam z całego serca.

9 paź 2023
Zapłacony obraz Wy mówicie że nie czekam na niego przekładam ważny wyjazd by odebrać obraz a ty nic proszę o zwrot pieniędzy obraz kupię gdzie indziej

Opinie nt. sklepu Tulup.pl

24 lut 2024

Kupiłem tablicę pseudo magnetyczna

Kupiłem tablicę którą jest „słabo-magnetyczna” bo za dostać grubą szybą jest cieniutka blaszka i magnesy np „turystyczne” z odwiedzanych miejsc się jej nie trzymają. A tak poza tym jest ładna estetyczna i zgodna z opisem
Odpowiedź ze sklepu Tulup.pl
Witamy, Dziekujemy za opinię. Nasze tablice sa przystosowane do magnesów neodymowych. Ta informacja jest dostepna dla kupującego podczas składania zamówienia. Magnesy, które Pańtwo posiadają prawdopodobnie nie są neodymowe. W razie pytań służymy pomocą! Pozdrawiamy, Zespół Tulup
27 sty 2024
moim zdaniem najpiekniejszy, jestem zachwycona,jest jeszcze piekniejszy niz na obrazku ,bardzo polecam ,odpowiedni rozmiar ,wyglada bardzo naturalnie,piekne zywe kolory,niby taki drobiazg ale ktos to zrobil z wielkim oddaniem i miloscia ,emanuje piekna energia ,dziekuje
31 sty 2024
Dzień dobry, dziękujemy za tak miłe słowa. Bardzo się cieszymy, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup

Zadowolenie 100%

Krótki czas dostawy, bezproblemowy kontakt z kurierem, obraz pięknie wykonany, zgodny z opisem, czysty, bez żadnych "pikseli" Montaż zajął chwilkę ale nie było źle :)
6 lut 2024
Witamy, Dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszego produktu! Twój pozytywny feedback jest dla nas najlepszą nagrodą. Pozdrawiamy, Zespół Tulup
Towar spełnił moje oczekiwanie. Jestem zadowolona z zakupu. Na pewno kupię jeszcze jeden obraz do sypialni. ale to za miesiąc. Pozdrawiam
26 sty 2024
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Bardzo się cieszymy, że możemy być częścią Państwa projektu. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
CB
Cecylia B.
Nowy Sącz
Wszystko w porządku. Towar doręczony szybko i sprawnie. Plus za opakowanie. To było lustro więc spodziewałam się niespodzianek. Pozdrawiam
24 sty 2024
Obraz zgodny z zamówieniem. Szybka realizacja zamówienia i dostawa. Zdecydowanie polecam.
26 sty 2024
Dzień dobry, dziękujemy za opinię i polecenie! Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
Obraz bardzo mi się podoba, taki jakiego szukałam. Przesyłka dostarczona szybko.
Odpowiedź ze sklepu Tulup.pl
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Bardzo się cieszymy, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
Dobry kontakt telefoniczny, możliwość zamówienia na indywidualny rozmiar.
6 lut 2024
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Bardzo się cieszymy, że doceniliście Państwo nasze starania. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
28 sty 2024
Moje zakupy są udane, podoba mi się dostarczony towar.
10 sty 2024
Nie mam żadnych zastrzeżeń.
10 sty 2024
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Staramy się zapewnić najlepszą obsługę. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
Obraz piękny 😊
Wszystko ok..
3 lut 2024
Super zegar.
6 lut 2024
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup

Artur

4 lut 2024
21 sty 2024
Odpowiedź ze sklepu Tulup.pl
Zegar, który u Państwa kupiłam miał nie działający mechanizm. Aby nie odsyłać kupiłam sama nowy mechanizm.
31 sty 2024
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Zachęcamy do kontaktu w wiadomościach prywatnych. Jesteśmy przekonani, że wypracujemy wspólne rozwiązanie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup