Tulup.pl- Logo - Opinie

Tulup.pl

Opinie (218) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (688)

Ważny od: 2 wrz 2020
Tulup.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 sty 2024
Zamówiłam naklejkę w przerwie między Świetami, a Nowym Rokiem, jednak pilnie potrzebowałam naklejki na dekorację sylwestrową. Osoby pracujące w Tulup dołożyły wszelkich starań, żebym otrzymała zamówienie na czas. Dzięki czemu klient mógł się cieszyć piękną dekoracją. Polecam z całego serca.

9 paź 2023
Zapłacony obraz Wy mówicie że nie czekam na niego przekładam ważny wyjazd by odebrać obraz a ty nic proszę o zwrot pieniędzy obraz kupię gdzie indziej

Opinie nt. sklepu Tulup.pl

Artur

26 sty 2024
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Bardzo się cieszymy, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
Odpowiedź ze sklepu Tulup.pl
Witamy, Miło nam widzieć, że jesteście Państwo zadowoleni z jakości naszego produktu. Dokładamy wszelkich starań, aby oferować naszym klientom produkty na najwyższym poziomie. Pozdrawiamy, Zespół Tulup
11 lut 2024
10 lut 2024
Odpowiedź ze sklepu Tulup.pl
Witamy, Serdecznie dziękujemy za opinię. To dla nas ogromna motywacja do dalszej pracy! Pozdrawiamy, Zespół Tulup
4 lut 2024
6 lut 2024
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
21 sty 2024
26 sty 2024
Zegar, który u Państwa kupiłam miał nie działający mechanizm. Aby nie odsyłać kupiłam sama nowy mechanizm.
31 sty 2024
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Zachęcamy do kontaktu w wiadomościach prywatnych. Jesteśmy przekonani, że wypracujemy wspólne rozwiązanie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
3 sty 2024

Ekipa do zadań specjalnych.

10 sty 2024
Dzień dobry, dziękujemy za opinię i docenienie. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią Twojego projektu. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
28 lis 2023
Z Państwa oferty korzystałam dwukrotnie i jestem zadowolona z jakości kupionych produktów a także z możliwości dokupienia mechanizmu zegara, który został zniszczony / nie z Państwa winy, oczywiście/.
Odpowiedź ze sklepu Tulup.pl
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Bardzo się cieszymy, że do nas wracasz! Stawiamy potrzeby klienta na pierwszym miejscu! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
15 lip 2023

Przyjazna firma

Firma, nawet po upływie terminu gwarancji, nie pozostawia klienta bez pomocy i oferuje do sprzedaży część uszkodzoną. Tak było w moim przypadku i uważam to za ogromny plus działalności. .
8 wrz 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Dokładamy wszelkich starań, żeby zapewnić obsługę na najwyższym poziomie. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
19 lip 2023

Ela

Obraz bardzo dobrze wykonany. Montaż bezproblemowy. Kontakt telefoniczny na bardzo wysokim poziomie. Bardzo doborze zabezpieczona przesyłka. Jestem bardzo zadowolona i polecam.
28 gru 2023
W ofercie na zdjęciach troszkę żywsze kolory bardziej wyraziste. Na żywo stonowane . Mimo to produkt spełnił moje oczekiwanie
10 sty 2024
Dzień dobry, dziękujemy za opinię i uwagi. Bardzo się cieszymy, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
20 maj 2023
Jestem zadowolona z państwa usługi jest lepiej niż oczekiwałam dziekuje bardzo za szybką realizacją mojego zamówienia
8 wrz 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że produkt spełnił oczekiwania! Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
1 wrz 2023
Szklana deska jako ochrona ściany od kuchenki to bardzo dobry pomysł i wygląda rewelacyjnie. Jestem mega zadowolona.
7 sie 2023
Piękne żywe obrazy na szkle, świetny zegar na szkle perfekcyjna i fachowa firma..........szczerze polecam.......
29 wrz 2023
Obraz w rzeczywistości wygląda bardzo ładnie.Przesylka starannie zapakowana,a salon dostał blasku. Polecam
4 paź 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią Twojego projektu! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
13 lip 2023
Świetna obsługa, super pakowanie, szybka wysyłka, zamówienie dograne na ostatni guzik ;) polecam ;)