Tulup.pl- Logo - Opinie

Tulup.pl

Opinie (218) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (688)

Ważny od: 2 wrz 2020
Tulup.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 sty 2024
Zamówiłam naklejkę w przerwie między Świetami, a Nowym Rokiem, jednak pilnie potrzebowałam naklejki na dekorację sylwestrową. Osoby pracujące w Tulup dołożyły wszelkich starań, żebym otrzymała zamówienie na czas. Dzięki czemu klient mógł się cieszyć piękną dekoracją. Polecam z całego serca.

9 paź 2023
Zapłacony obraz Wy mówicie że nie czekam na niego przekładam ważny wyjazd by odebrać obraz a ty nic proszę o zwrot pieniędzy obraz kupię gdzie indziej

Opinie nt. sklepu Tulup.pl

3 sty 2024
SKLEP bardzo dobry, z obrazu jestem zadowolona.
10 sty 2024
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Bardzo się cieszymy, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
2 gru 2023
Szybkość realizacji. Cena adekwatna do wykonania
Odpowiedź ze sklepu Tulup.pl
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Staramy się jak najszybciej realizować Państwa zamówienia. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
Piękny i w realu jeszcze lepiej się prezentuje.
30 paź 2023
Witam, Dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania! Pozdrawiamy, Zespół Tulup

Polecam zakupy w Tulup

Szybka dostawa, solidne opakowanie. Dziękuję.
Odpowiedź ze sklepu Tulup.pl
Witam, Dziękujemy za polecenie. Cieszymy się, że obdarzyłeś nas zaufaniem. Pozdrawiamy, Zespół Tulup
23 lis 2023
Jestem bardzo zadowolona.serdecznie polecam
Odpowiedź ze sklepu Tulup.pl
Dzień dobry, dziękujemy za polecenie. Cieszymy się, że spełniliśmy państwa oczekiwania! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
31 maj 2023
Szybka dostawa obraz super zabezpieczony
8 wrz 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że produkt spełnił oczekiwania! Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
23 maj 2023
Błyskawiczna dostawa. Jestem zachwycona
8 wrz 2023
Dzień dobry, dziękujemy za zaufanie. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
6 paź 2023
Zapakowano porządnie, produkt ekstra
16 paź 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Dokładamy wszelkich starań aby spełnić Państwa oczekiwania, cieszymy się, że nam się udaje :) Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
25 gru 2023
Świetny produkt, zgodny z opisem
18 lis 2023
Obraz jest OK tak jak w opisie
23 lis 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że obdarzyłeś nas zaufaniem! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
15 wrz 2023
Zakup zgodny z opisem. Polecam.
15 wrz 2023
26 maj 2023
Szybko i sprawnie. Super firma
23 sie 2023
Piękna tapeta, szybka dostawa
18 lip 2023
PRODUKT ZGODNY Z OCZEKIWANIEM
8 wrz 2023
Dzień dobry, dziękujemy za docenienie naszej firmy. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
22 cze 2023
Towar piękny i nie uszKodzony
10 sty 2024
Nie mam żadnych zastrzeżeń.
10 sty 2024
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Staramy się zapewnić najlepszą obsługę. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
23 gru 2023
Ładny obraz szybka dostawa.
10 sty 2024
Wszystko mi się podobało..
11 sie 2023
jest szybciej niż obiecali