Tulup.pl- Logo - Opinie

Tulup.pl

Opinie (218) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (688)

Ważny od: 2 wrz 2020
Tulup.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 sty 2024
Zamówiłam naklejkę w przerwie między Świetami, a Nowym Rokiem, jednak pilnie potrzebowałam naklejki na dekorację sylwestrową. Osoby pracujące w Tulup dołożyły wszelkich starań, żebym otrzymała zamówienie na czas. Dzięki czemu klient mógł się cieszyć piękną dekoracją. Polecam z całego serca.

9 paź 2023
Zapłacony obraz Wy mówicie że nie czekam na niego przekładam ważny wyjazd by odebrać obraz a ty nic proszę o zwrot pieniędzy obraz kupię gdzie indziej

Opinie nt. sklepu Tulup.pl

16 gru 2023
Zaistnial problem - napisałam - natychmiast miałam odpowiedz i dalsze wskazóki -
Odpowiedź ze sklepu Tulup.pl
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Bardzo się cieszymy, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
7 sie 2023
Łatwość w przyklejaniu do powierzchni ( u mnie na drzwi). Szybka metamorfoza drzwi.
8 wrz 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Dokładamy wszelkich starań, żeby zapewnić obsługę na najwyższym poziomie. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
8 gru 2023
Lustro bardzo ładne, przesyłka super zapakowana, jestem bardzo zadowolona z zakupu.
8 gru 2023
12 paź 2023
Przesyłka z towarem estetycznie zapakowane Otrzymany produkt bez zastrzeżeń Polecam
16 paź 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią Twojego projektu! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
Obraz bardzo mi się podoba, taki jakiego szukałam. Przesyłka dostarczona szybko.
21 sie 2023
Obraz spełnił moje oczekiwanie, gotowy do powieszenia, pasuje do mojej sypialni.
8 wrz 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że produkt spełnił oczekiwania! Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
7 sie 2023
Okleiny na drzwi wykonane starannie a drzwi prezentują się świetnie - polecam
31 maj 2023
bardzo szybka dostawa, towar zgodny z zamówieniem, ładniejszy niż na zdjęciach!
8 wrz 2023
Dziękuję na czas dobrze zabezpieczone i produkt identyczny jak w opisie super
Odpowiedź ze sklepu Tulup.pl
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Dokładamy wszelkich starań aby zapewnić jakość produktu oraz obsługi. Dziękujemy za docenienie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
DB
Dorota B.
Szczecin
22 gru 2023
śliczny zegar,wykonany z dokładnością.Mechanizm bardzo cichy. Bardzo polecam.
10 sty 2024
Witam, Dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że produkt się spodobał! W razie pytań służymy pomocą. Pozdrawiamy, Zespół Tulup
23 paź 2023
Bardzo szybko i sprawnie zrealizowane zamówienie zgodnie z mim oczekiwaniem.
30 paź 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
28 paź 2023
Zamówiony obraz jest zgodny ze zdjęciami,a obsługa świetna bardzo polecam.
30 paź 2023
Witam, Dziękujemy za opinię i docenienie naszych konsultantów. W razie pytań służymy pomocą. Pozdrawiamy, Zespół Tulup
24 wrz 2023
Jakość wykonania produktu, informowanie o przebiegu realizacji zamówienia.
26 wrz 2023
Dzień dobry, dziękujemy za najwyższą ocenę. Dokładamy wszelkich starań aby zapewnić Państwu obsługę na najwyższym poziomie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
KJ
25 lis 2023
Obraz pięknie prezentuje się na ścianie. Jestem zadowolona z zamówienia:)
Odpowiedź ze sklepu Tulup.pl
Dzień dobry, dziękujemy za polecenie! Cieszymy się, że mogliśmy być częścią Twojego projektu! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
28 sie 2023
Piękny produkt.Szybka dostawa. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie!
10 paź 2023
wszystko zgodnie z opisem a zamówione szkło prezentuje się pięknie
16 paź 2023
Bardzo duży wybór wzorów. Poprawiłabym tylko kontakt z klientem.
Odpowiedź ze sklepu Tulup.pl
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Bardzo się cieszymy, że podobają się państwu nasze wzory. Dziękujemy również za sugestię do poprawy! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
29 sie 2023
Zakup przebiegł bardzo sprawnie, polecam wszystkim ten sklep.
17 lip 2023
bardzo fajny obraz na szkle. idealnie pasuje do mojej kuchni.
8 wrz 2023
Szybka przesyłka ,bardzo fajny kocyk zgodny z opisem
22 gru 2023
Witam, Dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że się spodobał! W razie pytań służymy pomocą. Pozdrawiamy, Zespół Tulup