krainadrwala.pl

Opinie (29) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (29)

Ważny od: 16 cze 2023
krainadrwala.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu krainadrwala.pl

pudełko takie jak oczekiwałem
8 lut 2024
9 sty 2024

Najszybsza realizacja zamówienia ever :)

Po krótkiej wymianie zdań na messengerze, w której wspomniałam, że trochę mi zależy na szybkiej realizacji, złożyłam zamówienie ...i jakie było moje zadziwienie, gdy dnia następnego odpaliłam pocztę, a tam była wiadomość, że pendrive i pudełko już do mnie jadą ..a trzeba wspomnieć, że pudełko było z moim grawerem.. NIGDY JESZCZE NIE MIAŁAM SZYBSZEJ REALIZACJI!!! Pudełko i pendrive jeszcze piękniejsze niż na stronie :) POLECAM POLECAM POLECAM!!!
4 wrz 2023

Pełen profesjonalizm

W Krainie Drwala zamawiam od 2020 roku. Przeszedłem z innej firmy, która oferuje na rynku podobne opakowania i nie żałuje. Kraina Drwala to pełen profesjonalizm, nigdy nie było pomyłki z opakowaniami, świetnej jakości opakowania, szybka realizacja. Kontakt z nimi jest na najwyższym poziomie. Polecam każdemu :) Pozdrawiam, MD Love Way Studio

Polecam.

Kraina Drwala produkuje piękne, trwałe i funkcjonalne pudełka na zdjęcia z drewna. Ich produkty są doskonałe pod względem jakości i estetyki. Polecam firmę wszystkim, którzy szukają wyjątkowego sposobu przechowywania swoich wspomnień fotograficznych.
4 wrz 2023
Od paru lat korzystam z usług Krainy Drwala i nigdy się nie zawiodłam! Świetna jakość i wykonanie produktów, terminowość, fachowa obsługa i super podejście do klienta. Serdecznie polecam! :)
9 cze 2023
Bardzo polecam sklep szybka realizacja zamowienia towar w 100% zgodny z zamówieniem. Użytkuję od niedawna zakupiony sprzęt i jestem bardzo z niego zadowolony. Polecam sprzedawcę.
9 cze 2023
Naprawdę polecam produkty tej firmy, wysyłka zawsze szybko sprawnie i na czas. Polecam z całego serducha.
6 lip 2023
Polecam, szybka dostawa, towar najlepszy na rynku w atrakcyjnej cenie.
26 cze 2023
Świetne produkty, super obsługa, błyskawiczna wysyłka - Polecam 🔥 🔥 🔥
30 lip 2023
Klasa sama w sobie. Jakość, kontakt z klientem, same plusy. Polecam
9 cze 2023
Towar najwyższej jakości , terminowa dostawa. Polecam!
5 lip 2023
Świetne produkty wykonane ze starannością :)
9 cze 2023
Mega szybka realizacja, perfekcyjne wykonanie
9 paź 2023
Łatwy sposób zamawiania i szybka dostawa ;)
5 lis 2023
Piękne wykonane pudełko, polecam ❤
20 wrz 2023
Uwielbiam współpracować z Wami :D
16 paź 2023
Najlepsi z najlepszych !!!