Mundurowy.pl- Logo - Opinie

Mundurowy.pl

Opinie (81) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (626)

Ważny od: 4 mar 2015
Mundurowy.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Sklep posiada szeroki asortyment, a paczka dotarła do mnie bardzo szybko. Wszystkie produkty są wysokiej jakości, dobrze wykonane.

3 lip 2023
Po wysłaniu Emila z zapytaniem o przedmiot brak kontaktu, formularz do zamówień niejasny i pomimo braku towaru w magazynie można go zamówić. Mało czytelna strona. Po zaznaczeniu opcji zapłata przy odbiorze i tak weszła płatność tradycyjna. Porażka. Niedoprecyzowane strona i brak kontaktu ze sprzedawcą.

Opinie nt. sklepu Mundurowy.pl

3 lut 2024
Wszystko ok. Szybko i zgodnie z zamówieniem
3 mar 2024
profesjonalizm i szybka obsługa.
9 lut 2024
2 mar 2024
6 lut 2024
2 mar 2024

Nie otrzymałam zamówienia

W środę dokonałam zakupu, do dnia dzisiejszego tj. sobota zamówienia nie otrzymałam i nie mam informacji co dalej się dzieje z moim zamówieniem. Nadmienię tylko, że zakupiłam spodnie, które są na stanie sklepu a nie do szycia.
Odpowiedź ze sklepu Mundurowy.pl
Dokonała Pani zakupu spodni, które są na wyprzedaży (ze względu na ograniczoną dostępność rozmiarów). Niestety wkradł się błąd w magazynie, i okazało się, że spodnie w zamówionym rozmiarze nie są już dostępne. Wysłaliśmy do Pani informację drogą e-mailową w tej sprawie. Na Pani prośbę zamówienie zostało anulowane. W związku z tym, zwróciliśmy także pieniądze. Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Zdecydowanie polecam

14 sty 2024

Trochę długi czas wysyłki

Było by dużo lepiej gdyby czas wysyłki był krótszy bo aktualnie dość długo trzeba czekać na towar
8 sty 2024
Super szybka dostawa praktycznie nie drugi dzień no za określoną opłatą ale szybko przyszło
31 sty 2024
28 sty 2024