Maleni.pl- Logo - Opinie

Maleni.pl

Opinie (58) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (89)

Ważny od: 25 sie 2022
Maleni.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu Maleni.pl

Jestem bardzo zadowolona z zakupów- zrobiłam sobie piękny prezent na te dzisiejsze mrozy (Zimowa czapka z merynosa beżowa i Zimowe ciepłe rękawiczki z merynosa beżowe ) Towar zgodny z opisem, wymiary ok, Przesyłka dotarła bardzo szybko Jedyna UWAGA , to sposób zapakowania, nie był odpowiednio zabezpieczony, a jedynie wrzucony do torby inpost, która byc może w trakcie przesyłki, albo umieszczenia do punktu inpost, została uszkodzona, naderwana......na szczęście towar nie uległ uszkodzeniu.
8 sty 2024
Zamówienie choć złożone w ostatniej chwili przed świętami, doszło na czas. Rękawiczki bardzo dobrze wykończone, brak niedociągnięć i do tego są bardzo ciepłe. Nowa właścicielka rękawiczek bardzo zadowolona. Polecam :) Zwłaszcza, że cena względem jakości jest na prawdę dobra.
21 maj 2023
Fason i wykonanie
25 maj 2023
Dziękujemy

Płaszcz Melisa bordo dotarł szybko, bardzo ładnie leży, wszystko zgodne, polecam
Odpowiedź ze sklepu Maleni.pl
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię na temat Płaszcz Melisa bordo. Cieszymy się, że dotarł do Państwa szybko i ładnie leży. Dziękujemy, że poleca nas Pan innym. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najlepszą jakość i obsługę klienta, i wspaniale jest widzieć, że odnieśliśmy sukces w tym przypadku. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa!
20 lis 2023
Produkt okazał się nietrafiony ale sklep znalazł korzystne rozwiązanie sytuacji.
9 sty 2024
Bardzo dziekuje za produkt. Jestem bardzo zadowolona i polecam ten sklep.
Kurtka spełniła moje oczekiwania,tylko suwak trochę gorszej jakości
10 sty 2024
Szybka realizacja zamówienia , produkt zgodny z opisem i piękny
12 lis 2023
Wszystko wzorowo i sprawnie!!! Polecam z czystym sumieniem.
Bardzo polecam zakupy w Maleni! Świetna jakość produktów
26 wrz 2023
Zakupiłam wysokiej jakości pled wełniany. Polecam zakup!
JS
Jolanta S.
Wrocław
Szybka dostawa ,towar zgodny z opisem ,czapka zimowa.
Odpowiedź ze sklepu Maleni.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją pięciogwiazdkową recenzję! Miło nam słyszeć, że byłeś zadowolony z szybkości dostawy i że przedmiot był zgodny z opisem. Wiemy, jak ważne jest utrzymanie ciepła w zimie i cieszymy się, że nasza czapka zimowa była w stanie zapewnić Ci przytulność! Dziękujemy, że jesteś klientem Maleni.
28 wrz 2023
Swietny produkt, szybka dostawa, przejrzysta faktura.
16 sie 2023
Towar dostarczony w krótkim terminie. Rozmiar jest OK
19 paź 2023
Dobra współpraca. Nie mam zastrzeżeń. Polecam.
GJ
Grażyna J.
Bydgoszcz
Szybka i bezproblemowa dostawa. Polecam
Odpowiedź ze sklepu Maleni.pl
Dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Cieszymy się, że masz świetne doświadczenia z naszą usługą dostawy. W Maleni staramy się, aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni ze swoich zamówień i doceniamy Twoją opinię. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie!
12 paź 2023
Wszystko ok, szybko, towar zgodny
14 wrz 2023
Super ciuchy, świetna obsługa