rebelskin.pl- Logo - Opinie

rebelskin.pl

Opinie (182) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (421)

Ważny od: 15 lis 2022
rebelskin.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

7 lut 2024
Tak naprawdę zamówiłam komplet Szepty Lasu, bo w momencie zakupu w moim rozmiarze dostępne były zarówno legginsy jak i koszulka. I nie żałuję! Nadruk jest przepiękny, kolory żywe, a baśniowa grafika sprawia, że na ustach pojawia się uśmiech :) Rozmiar S to rzeczywiście S. W legginsach jest miejsce na pupę, uda i łydki. Przy moich 164 cm nogawki delikatnie marszczą się na dole, co jednak nie psuje estetyki. Koszulka przylega do ciała, ale nie jest opięta. Na koniec otwór na kciuk w rękawie: uszyty w taki sposób, że nie trzeba się "mordować" z oswobodzeniem dłoni z rękawa. Mam niedowład jednej strony ciała i dla mnie to ogromne udogodnienie. To mój pierwszy komplet i na pewno nie ostatni.

6 sty 2024
fajny print ale tkanina nie spełniła moich oczekiwań. jest mało elastyczna, legginsy marszczą się, nie "pracują", w talii zwijają się w rulon

Opinie nt. sklepu rebelskin.pl

Jestem zachwycona. Wszystko super.
10 lut 2024
7 lut 2024

Longsleeve i legginsy na 6+

Robicie naprawdę super legginsy, za wyjatkiem tych w wersji ocieplanej, które uszyte są z dzianiny mało podatnej na rozciąganie i nie ukladają się dobrze na sylwetce. Bluza dresowa mnie zawiodła, brzydko wszyty suwak, "po taniości". No i bardzo wąskie rękawy, nie mam szczególnie muskularnych ramion ale było mi trudno włożyć ręce :)) Będę wracała po legginsy, mam ich od Was bardzo dużo i wszystkie to sztos
3 lut 2024
Bardzo szybka wysylka zagraniczna, piekne, niepowtarzalne ubrania, dobrze wykonane,sprawdzaja sie na rower mtb, marsz/chodzenie oraz silownie. Polecam
4 lut 2024

Idealna paczka

Produkt dobrze i przy tym estetycznie zapakowany, a krówka było uroczą niespodzianką :) Sam produkt bardzo dobrej jakości i wygodny
świetna jakość, niebanalne wzory:) bardzo sympatyczny kontakt! polecam! z pewnością nie są to moje ostatnie zakupy w Rebel Skin:)
jakość, genialne wzory, obsługa klienta na najwyższym poziomie:) zakupy u Was to czysta przyjemność!
Jestem zachwycona, jakość, krój na wysokim poziomie. To moja 5 rzecz którą kocham od WAS :)
Piękne koszulki. Bardzo dobra Jakość. Kolory jak na zdjęciu.
18 sty 2024
Paczka bardzo ładnie zapakowana, legginsy świetne!
Super jakość! I wzory pod każdy gust
14 sty 2024
Fantastyczne produkty, szybka dostawa
Swietna jakosc i genialne wzornictwo
Jakość wykonania i materiałów.
14 sty 2024

Wszystko idealnie