SuperButelki.pl- Logo - Opinie

SuperButelki.pl

Opinie (1954) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6286)

Ważny od: 11 mar 2021
SuperButelki.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Kształt buteleczek i wielkość dobrze dopasowana. Ładnie się prezentują. Naklejki na nakrętki są ok ale część z nich zupełnie mieprzydatna. Nikt nie trzyma w tak małych pojemniczkach rodzynek, żurawiny, grzybów, soli, wiórek kokosowych czy cukru. Natomiast brakuje naklejek np. na czatnuszkę, kardamon, pomidory suszone, kmin rzymski czy chili pieprz cayenne. Może stworzyć możliwość wyboru etykiet do zwojego zestawu lub możliwość dokupienia etykiet. Byłoby fajnie.

Zamówienie 14.12.2023r. do tej pory nie doszło! To już jest jakaś kpina. Dzwoniono do mnie raz, ze względu na brak wzoru, którego nie było, zgodziłam się na inny byle tylko jak najszybciej dostać zamówienie. Konsultant powiedział, że jutro zamówienie będzie u mnie - rozmowa odbyła się w poniedziałek, dzisiaj jest czwartek. Wysłałam maila z zapytaniem kiedy finalnie dostanę butelki, bo nie zostały nawet nadane, dostałam kolejną informację, że kurier nie odebrał paczki (telefon był w godzinach porannych i paczka miała być kompletowana od razu). W kolejnym dniu kurier odebrał paczkę dopiero po godzi 16. Nigdy więcej nie zamówię z tej strony. Ciekawa jestem co z zamówieniami, które złożone zostały np. wczoraj, bo jeszcze dostałam maila z reklamą i gwarancją dostawy przed świętami, skoro czas oczekiwania na zamówienie to ponad tydzień.

Opinie nt. sklepu SuperButelki.pl

Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, Dziękujemy za opinię. Bardzo się cieszymy, że nasze produkty przypadły Państwu do gustu 😊 Zapraszamy ponownie, Zespół SuperButelki
KP
Karol P.
Częstochowa
23 kwi 2024
Dzień dobry, z ogromną radością przeczytaliśmy Państwa pozytywną opinię na temat naszych produktów! Bardzo dziękujemy za miłe słowa i docenienie naszej pracy. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że nasze produkty spełniają Państwa oczekiwania i sprawiają satysfakcję. To dla nas najlepsza motywacja do dalszego rozwoju i tworzenia nowych, innowacyjnych rozwiązań. Chcielibyśmy serdecznie zachęcić do kolejnych zakupów w naszym sklepie. Stale poszerzamy ofertę o nowe produkty, które odpowiadają na potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Pozdrawiamy, Zespół SuperButelki
23 kwi 2024
Dzień dobry, dziękujemy za zakupy w superbutelki.pl i wystawienie 4-gwiazdkowej opinii! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z zakupów w naszym sklepie. Doceniamy, że poświęcony czas, aby podzielić się z nami swoją opinią. Chcielibyśmy zapytać, co moglibyśmy zrobić, aby zasłużyć na piątą gwiazdkę. Jesteśmy otwarci na sugestie i stale dążymy do poprawy jakości naszych usług. Zapraszamy do ponownego odwiedzenia strony superbutelki.pl. Stale poszerzamy naszą ofertę o nowe, wyjątkowe produkty, które z pewnością przypadną Państwu do gustu. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki