nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2172) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9700)

Ważny od: 24 lis 2015
nakrywamy.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 wrz 2023
JJ
Janina J.
OSTROŁĘKA

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

21 sie 2023
Zamówiony towar nie został mi dostarczony. Za to przysłano mi informację, że jest niedostępny.
22 sie 2023
Dzień dobry, rozumiemy Pani rozczarowanie, jednak jesteśmy sklepem internetowym i nie wszystkie towary mamy na stanie magazynowym. Część produktów jest pod zamówienie klienta, jak w przypadku Pani zakupu, o czym informujemy i pod ceną danego produktu i w mailu potwierdzającym zamówienie (informacja o przedłużonym czasie wysyłki). Produkty na zamówienie klienta są sprowadzane po ich zamówieniu, a stany magazynowe dostawców zagranicznych aktualizowane co kilka dni. Jak tylko przyszła informacja o braku Pani produktu, natychmiast wysłaliśmy Pani powiadomienie. Niestety zdarza się tak, że produkt się "wyprzeda" i nie jesteśmy w stanie sprowadzić go więcej. Jeszcze raz serdecznie przepraszamy!
31 paź 2023

polecajka

Gdyby nie fakt, że połowa zamówionych spodeczków pod filiżanki była rozbita dałabym5 gwiazdek
10 lis 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam opinii. Przepraszamy, że połowa spodków do Twojego zamówienia była uszkodzona i mamy nadzieję, że nie wpłynęło to zbytnio na Twoje doświadczenie. W Nakrywamy.pl jesteśmy zobowiązani do dostarczania wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta. Doceniamy Twoją szczerą recenzję i dziękujemy za danie nam szansy!
11 paź 2023

Brak 1 widelca

Garnki bardzo fajne. Sztućce też ocenę obniżam za to, że brakowało 1 widelca w komplecie 😞
12 paź 2023
Dzień dobry, braki w otrzymanym zamówieniu lub uszkodzenia, bardzo proszę zgłaszać mailowo do sklepu. Każda paczka jest pakowana pod nadzorem kamer; mamy możliwości sprawdzenia przesyłki i zamówienia, na podstawie zgłoszenia mailowego. Kontakt do Działu Reklamacji: reklamacje@nakrywamy.pl
25 gru 2023
Proszę o kontakt. Zgłosiłam reklamację i nie mam odpowiedzi. Telefonu nikt nie odbiera
nie otrzymałam całości dostawy oraz brak odpoweidzi ze sklepu co z brakującym towarem
18 wrz 2023
Niestety jedna z paczek została żle zabezpieczona i 12 talerzy zostalo uszkodzonych
26 gru 2023
Wszystko było Ok. Zamówienie przyszło bardzo szybko ładnie zapakowane. Polecam
28 gru 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że Twoje zamówienie dotarło szybko i ładnie zapakowane. Naszym celem jest upewnienie się, że każdy klient ma z nami przyjemne doświadczenia i cieszymy się, że tak było w Twoim przypadku. Doceniamy, że poświęciłeś czas, aby zostawić nam recenzję i mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie!
30 wrz 2023
Dalej go nie ma. Wysyłka do tygodnia, właśnie mija tydzień i zero informacji.
4 paź 2023
Dzień dobry, złożyli Państwo zamówienie na produkty, których czas wysyłki wynosi ok 7 dni roboczych. (Informacja jest pod ceną poszczególnych produktów oraz w mailu potwierdzającym zamówienie). Zamówienie zostało złożone 23.09 i wysłane 03.10. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu na bok@nakrywamy.pl
2 paź 2023
Sztućce zarysowane. Prosiłam o kontakt e-mail jednak nie dostałam odpowiedzi
4 paź 2023
Bardzo nam przykro! czy reklamacja dotarła pod właściwy adres? Mimo ustawowych 14 dni na odpowiedź, zawsze staramy się odpowiadać na Państwa wiadomości dużo szybciej. Jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny lub ponowne przesłanie wiadomości email na adres: reklamacje@nakrywamy.pl
8 paź 2023
Patelnia o średnicy 20 cm zniekształcona. Powinna być przeceniona.
10 paź 2023
Dzień dobry, uszkodzenia produktów bardzo prosimy zgłaszać mailowo pod adresem reklamacje@nakrywamy.pl. Nakrywamy.pl nie prowadzi sprzedaży uszkodzonych produktów, dlatego jeśli Państwo taki otrzymali, bardzo prosimy o informację zwrotną. Za wszelkie niedogodności bardzo przepraszamy!
17 gru 2023
Dostałam garnki z pokrywkami gdzie jedna pokrywka była uszkodzona
26 lis 2023
OTRZYMAŁAM SERWIS,ALE 2 TALERZYKI DESEROWE BYŁY STŁUCZONE.SZKODA
28 lis 2023
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! Przykro nam, że dwa z Twoich talerzy deserowych zostały stłuczone, prosimy o kontakt mailowy celem złożenia reklamacji na bok@nakrywamy.pl lub reklamacje@nakrywamy.pl
26 cze 2023
Dostawę brakującego zamówienia filiżanka, czajnik, podstawek
15 paź 2023
Na bieżąco weryfikować możliwość zakupu danego towaru.
19 paź 2023
Dziękujemy za Twoją opinię! Naprawdę doceniamy, że poświęciłeś czas, aby podzielić się z nami swoimi przemyśleniami. W Nakrywamy.pl zawsze staramy się zapewnić naszym klientom wszystkie informacje, których potrzebują, aby podjąć świadomą decyzję podczas zakupów u nas. Nieustannie pracujemy nad ulepszaniem naszych procesów i oferowaniem jak najlepszej obsługi klienta. Jeszcze raz dziękujemy!
9 maj 2023
Długi czas dostawy, niektóre naczynia posiadają wadę
10 maj 2023
Dzień dobry, naczynia z wadami fabrycznymi są wymieniane na podstawie zgłoszenia reklamacji. Zapraszamy do kontaktu: reklamacje@nakrywamy.pl
27 wrz 2023
nie dokładnie obcina, chyba po naciśnięciu ząbki są
4 paź 2023
Dziękujemy za Twoją opinię! Doceniamy, że poświęciłeś czas, aby podzielić się z nami swoimi doświadczeniami.
27 paź 2023
Brak odpowiedzi na złożoną reklamacje od 2 tygodni
8 lis 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na recenzję Nakrywamy.pl. Rozumiemy, jak frustrujący może być brak odpowiedzi i przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia i bierzemy pod uwagę opinie klientów przy podejmowaniu decyzji. Dlatego doceniamy Twój wkład, który pomaga nam ulepszać nasze usługi. Jeszcze raz dziękujemy!
Sprzedawać produkty dobrej jakości i oryginalne.
21 wrz 2023
Przede wszystkim czas oczekiwania okropnie długi
22 wrz 2023
Dziękujemy za wyrażenie opinii. W naszym sklepie mamy produkty, które wysyłamy tego samego dnia po zaksięgowaniu płatności oraz takie, które sprowadzamy na życzenie Klienta. Tak właśnie było w Pani przypadku. Przy cenie produktów Ambition (oraz w mailu potwierdzającym zamówienie) jest informacja o czasie wysyłki do 3 dni roboczych. Pani zamówienie zostało wysłane 2-go dnia. Jeśli, mimo wszystko, ten czas wydaje się Pani długi, to serdecznie przepraszamy! Staramy się wysyłać zamówienia najszybciej jak to możliwe.
8 sie 2023
Garnki powyginane, szpary pod pokrywkami….bubel
16 sie 2023
Dzień dobry, bardzo przepraszamy, jeśli dostał Pan uszkodzony produkt. Niestety zdarza się, że podczas pakowania magazynierzy nie wyłapią błędnego towaru. Reklamacja zdaje się jest już rozpatrzona, więc raz jeszcze przepraszamy za wszelkie niedogodności!