lampyspotline.pl- Logo - Opinie

lampyspotline.pl

Opinie (7) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (24)

Ważny od: 13 paź 2022
lampyspotline.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu lampyspotline.pl

22 maj 2023

Lampy UMAGE Asteria wisząca 43 cm i Asteria Up plafon 60 cm

Salon Spotline lampy to miejsce gdzie można zakupić oświetlenie z obsługą na najwyższym poziomie. Przed potwierdzeniem zamówienia odpowiedziano na wszystkie pytania i rozwiano wątpliwości. Samo zamówienie zrealizowano z dnia na dzień z dostawą do domu. Natomiast same lampy przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Wszystkim POLECAMY korzystanie z usług i doradztwa przy zakupie oświetlenia.
18 wrz 2023
Dziękujemy bardzo za opinię o produkcie Asteria, piękne zdjęcia :)) oraz miłe słowa dla naszego zespołu. Polecamy się na przyszłość i miło będzie spotkac się z Państwem ponownie w naszym sklepie Spotline Janki. Zespół Spotline Oświetlenie Janki
17 wrz 2023

Profesjonalna obsługa

Szybka, profesjonalna obsługa, fachowy transport
18 wrz 2023
Dzień dobry, pięknie dziękujemy za poświecenie dla nas czasu na napisanie opinii o naszym sklepie. Takie informacje zwrotne od Państwa to cegiełka w budowaniu jakości naszej firmy SPOTLINE OSWIETLENIE JANKI. Życzymy miłego dnia Spotline Oświetlenie Janki
26 maj 2023
Sobka realizacja, miła obsługa.
Dziekujemy za wpis i ocenę . Pozdrawiamy Spotline Oświetlenie Janki
23 lip 2023
12 cze 2023
18 wrz 2023
Dziękujemy bardzo za opinię. Spotline Oświetlenie :))