dolina-noteci.pl- Logo - Opinie

dolina-noteci.plOpinie

ważny od: 5 lis 2020
data aktualizacji: 29 lis 2022
Sklep dolina-noteci.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie dolina-noteci.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 5 lis 2020
data aktualizacji: 29 lis 2022

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

4 lut 2022
Hej mój piesek ma ponad 14 lat. Od 1.5 roku choruje na cukrzycę przez którą stracił wzrok. Początki były bardzo trudne zarówno jeśli chodzi o naukę poruszania jak i o jedzenie. Na początku dostawał suchą karmę dla cukrzyków z różnych firm tak dla zmiany smaku (oczywiście wcześniej moczoną) i jadł ją tak sobie. Teraz kupuję mu już jakiś czas mokrą karmę w puszce dla cukrzyków z doliny noteci i muszę przyznać że nie wierzyłam czy on będzie chciał ją jeść. Moje zaskoczenie jest tym większe że on powinien jeść jedną puszkę dziennie a czasami zjada półtorej bo tak mu smakuje. Karma ma mięsny zapach i naprawdę polecam ją każdemu kto ma pieska z cukrzycą. Sklep dolina noteci zasługuje na 10 gwiazdek zarówno za profesjonalne zapakowanie towaru , za super produkt oraz za miłą obsługę która zawsze dołącza do paczki miłe liściki kto akurat pakował daną paczkę. Serdecznie polecam.

30 lis 2021
Wysyłka szybka ale mam zastrzeżenia do gratisów ; karma 120 zł , w zestawie 140zł i gratis 3 puszki !!!!!! Jaki to gratis skoro 20 zł wyższej ceny na karmę pokrywają wartość puszek !!!! Wzięłam zestaw bo i tak potrzebuję puszki , ale nie toleruje robienia klientów w konia . a takie postępowanie zachwiało moim zaufaniem do was . Może nawet zmienię firmę , zwłaszcza że karma nie namięka w wodzie . Wg specjalistów niemieckich karma twarda , zanim zostanie strawiona może powodować uszkodzenie żołądka u psa . Małgorzata +3 psy

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

Przepraszamy, nie mogliśmy znaleźć tego, czego Państwo szukali

Prosimy wypróbować inny filtr, aby uzyskać nowy wynik.

Zresetować wszystkie filtry