Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble - Dobrej jakości meble w najniższej cenie !

Jesteśmy ogólnopolską siecią sklepów o ponad 25-letniej tradycji, specjalizującą się w handlu meblami. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy ponad 100 sklepów zlokalizowanych w całej Polsce, a także sklep internetowy z możliwością dostawy pod wybrany adres. Meble Abra charakteryzuje praktyczność i funkcjonalność. Szczególnie dbamy o to, by nasze meble wyróżniały się wysoką jakością, dostępną zawsze w dobrej cenie. Swoją ofertę nieustannie dostosowujemy do obowiązujących trendów i zmieniających się oczekiwań Klientów – tak, aby zapewnić im szeroki wybór produktów, wyjątkowych pod względem wzornictwa i kolorystyki. Nasze starania zostały docenione. Jesteśmy laureatem prestiżowych nagród i wyróżnień branżowych, m.in. Odkrycie Roku 2008, Laur Konsumenta 2010 i Laur Konsumenta – Grand Prix 2010, Diamenty „Forbesa” 2011, Duża Perła Polskiej Gospodarki 2011, Godło Jakość Obsługi 2012, Gwiazda Jakość Obsługi Klienta 2013 oraz znak Superbrands 2014. Zapraszamy!
AUTO CENTRUM sp. z o.o.
Krakowska 199
38-400 Kraków
Jerzy Papierz

Opinie nt. sklepu Abra Meble

4.36/5.00

Kolejny raz robiłam zakupy w sklepie Abra, półkę którą teraz kupiłam "one 155" bardzo sobie chwalę. Wcześniej kupiłam z tej serii też krótsze. Półki fajne, proste w montażu, wszystko zgodne z opisem
Czytaj dalej

sama strona internetowa działa w sposób absolutnie amatorski nie ma możliwości zmiany raz wybranej formy płatności trzeba pisać maile o anulowanie zamówienia i robić i od nowa.poza tym każdy zamówienie musi być potwierdzony przez sklep stacjonarny co w tym przypadku zajęło słownie 9 dni.mimo że transport był ustawiony ze sklepu stacjonarnego na piątek to pan radośnie i spokojnie stwierdził że nie ma transportu i będzie w poniedziałek.biorąc pod uwagę że to okres urlopowy tylko mojej dobrej woli sklep zawdzięcza że sofani kwitnie w magazynie w zielonej górze do dzisiaj. Słownie dopóki nie zostaną wprowadzone zmiany w podejściu do klienta nie polecam.
 Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, Aktualnie pracujemy nad nową wersją strony i mamy nadzieję, że korzystanie z niej będzie wygodniejsze. Zmian w sposobie płatności mogą dokonywać Państwo przy składaniu zamówienia, później jest to niemożliwe. Niestety, na chwilę obecną konieczne jest takie potwierdzenie zamówienia; w celu weryfikacji bardzo prosimy o maila na adres e-sklep@abraonline.pl z podaniem numeru zamówienia - chcielibyśmy wyjaśnić tę sytuację. Czekamy na informację zwrotną. Pozdrawiamy, Szkolenia obsługi prowadzone są na bieżąco, ale nie zaszkodzi ich powtórzyć, dziękujemy.

Doświadczenia innych klientów sklepu Abra Meble

Szafka RTV - Produkt zgodny z opisem.
Świetna jakość wykonania. Polecam
ZA DŁUGI CZAS OCZEKIWANIA 16 DNI
Wszystko perfekcyjnie
Jest OK
Zakupiłem basen w opisie oferty był z wszystkimi dodatkami takimi jak ,pokrywa na basen , chemia,sitka ,mata itp . Basen przyszedł bez żadnych dodatków więc oferta wprowadzała w błąd kupującego w związku z tym nie polecam sprzedawcy.
 Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, prosimy o podanie indeksu lub linku zakupionego produktu w celu weryfikacji jego opisu. Przy opisach produktów pracownicy kładą szczególny nacisk na uwzględnienie rzeczywistych informacji. Takie błędy nie powinny występować na stronie. Dokonując zakupu przez internet mają Państwo prawo do odstąpienia od umowy, zgodnie z regulaminem "9.2. Konsument ma prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny." Jeśli mają Państwo nadal jakieś pytania lub zastrzeżenia zapraszam do wysłania maila na e-sklep@abraonline.pl w celu wyjaśnienia nieporozumienia.
Szafka uszkodzona w widocznym miejscu.
 Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, czy składali Państwo reklamację na maila e-sklep@abraonline.pl z podaniem numeru zamówienia, elementów uszkodzonych części oraz przesłaniem zdjęć?
Sofa w porządku, niestety dotarła niekompletna, bez śrub i poduszki. Sklep stacjonarny uratował sytuację. Reklamacja uznana, jednak dosłana poduszka była wybrudzona. Trzeba popracować nad jakością obsługi...
Meble były słabo zabezpieczone do transportu przez co było sporo drobnych zarysowań itp. Nie reklamowałam, bo nie mogłam czekać kolejnego miesiąca, ale warto by to było poprawić.
Wszystko zgodne z opisem. Sprawna i szybka obsługa.
Szybką i sprawna dostawa. Meble dobrze wykonane.
SOLIDNE WYKONANIE ALE MATERIAŁ TROCHĘ SŁABY
Bardzo dobry kontakt .Polecam
Wszystko ok, dobry kontakt
Wszystko było o.k.
Abra i Merkury Market wysyłają z tego samego magazynu i kasują 2x za przesyłkę
zamówienia z dnia 19 kwietnia nie dostałam do tej pory
Polecam sklep ABRA w Zawierciu, miła, bezproblemowa obsługa, kontakt telefoniczny bez zastrzeżeń.