Abra MebleOpinie

: 879Dobry

Abra Meble - Dobrej jakości meble w najniższej cenie !

Jesteśmy ogólnopolską siecią sklepów o ponad 25-letniej tradycji, specjalizującą się w handlu meblami. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy ponad 100 sklepów zlokalizowanych w całej Polsce, a także sklep internetowy z możliwością dostawy pod wybrany adres. Meble Abra charakteryzuje praktyczność i funkcjonalność. Szczególnie dbamy o to, by nasze meble wyróżniały się wysoką jakością, dostępną zawsze w dobrej cenie. Swoją ofertę nieustannie dostosowujemy do obowiązujących trendów i zmieniających się oczekiwań Klientów – tak, aby zapewnić im szeroki wybór produktów, wyjątkowych pod względem wzornictwa i kolorystyki. Nasze starania zostały docenione. Jesteśmy laureatem prestiżowych nagród i wyróżnień branżowych, m.in. Odkrycie Roku 2008, Laur Konsumenta 2010 i Laur Konsumenta – Grand Prix 2010, Diamenty „Forbesa” 2011, Duża Perła Polskiej Gospodarki 2011, Godło Jakość Obsługi 2012, Gwiazda Jakość Obsługi Klienta 2013 oraz znak Superbrands 2014. Zapraszamy!
AUTO CENTRUM sp. z o.o.
Krakowska 199
38-400 Kraków
Jerzy Papierz

Opinie nt. sklepu Abra Meble

4.47/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu Abra Meble

magazyn w źle oznaczony .
Wszystko super
Trudno oceniac sklep w trudnych warunkach epidemicznych. Odczucia mam mieszane. Nie mam pretensji o niewniesienie towaru do mieszkania, choc był to dla mnie duży kłopot. Mebel jest solidny, bez usterek, ale kolor jest zdecydowanie jaśniejszy niż na prezentowanym w internecie zdjęciu. Jest to różnica znacząca. Obsługa klienta jest bardzo miła, ale nie do końca skuteczna w udzielaniu informacji.
Zamawiłam kanapę przez internet z odbiorem w sklepie stacjonarnym. Wszystko poszlo sprawnie i abardoz szybko. A kanapa - jedyna wśrod tego typu zamiennie prawa i lewa co było dla mnie istotne.
Szybka dostawa towar zgodny z opisem. Meble bardzo ładnie się prezentują w przedpokoju. Wykonanie adekwatne do ceny. Polecam
producent wysłał uszkodzony towar nie mam zastrzeżeń do pracowników Abry
Jestem zadowolony w tej cenie raczej nie znajdzie się nic lepszego
polecam gorąco
Jestem bardzo zadowolona. Zamówienie przyjechało kompletne, niczego nie brakowało, a same meble dobrej jakości. Cieszę się, że wszystko przebiegło bez komplikacji i teraz salon wygląda świetnie :)
Jestem usatysfakcjonowany. Zakup udany. POLECAM.
wszystkie przebiegło sprawnie, żadnych uwag!
Dobra jakość wykonania oraz łatwość montażu
Zawsze terminowo i fachowo. Polecam.
Szybko i tanio
Kierowca łaskę robi że musi dostarczyć towar. Umówiona dostawa została dostarczona po czasie a w kontakcie z kierowcą usłyszałem stwierdzenie że jest to centrum i będzie miał problemy z zaparkowaniem. Nie rozumiem po co się podejmuje dostawy w określonych godzinach??? Mieszkanie jest w trakcie remontu i specjalnie musiałem prosić pracowników aby czekali na dostawę.
Komunikacja z firmą bardzo dobra, towar dostarczony w terminie, solidnie zapakowany i kompletny, jedyny mankament to niewłaściwe nawiercenie otworów w listwach wzmacniających, zbyt blisko krawędzi i nie było możliwe wykorzystanie "zamków obrotowych" ale rozwiązaniem był klej. Komoda jak na razie spełnia dobrze swoją rolę. Jestem zadowolona.
Jestem zadowolona z zakupu. Serwis przejrzysty i czytelny. Dostawa szybka. Łóżko wygodne, zgodne z opisem. Zawiodło mnie jedynie wykonanie, ponieważ na zagłówku nie można się oprzeć, bo wtedy puszczają łączenia i trzeba skręcać łóżko jeszcze raz. Wymaga to na pewno dodatkowego wzmocnienia.