O REUTER – Łazienki & Oświetlenie- Logo - Opinie

O REUTER – Łazienki & Oświetlenie

Opinie (579) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (593)

Ważny od: 12 maj 2023
O REUTER – Łazienki & Oświetlenie spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Firma ta oferuje Ochronę Kupującego Trusted Shops do 20 000 zł. Dowiedz się, w jaki sposób zapewnia to bezpieczeństwo transakcji.

Dzień dobry Państwu Oto moja opinia Obsługa klienta oraz profesjonalizm w działaniu Firmy REUTER jest wg mnie wzorem do naśladowania. Przekazane wyprzedzająco bardzo przejrzyste zasady oraz instrukcje postępowania w razie kłopotów z dostawą. Dostawa jest jeszcze w drodze. Czekamy na przesyłkę ale spodziewamy się potwierdzenia powyższej opinii. Zdjęcie pojawi się po pracach montażowych o ile powtórne wypełnienie tej ankiety będzie możliwe. Pozdrawiam serdecznie z życzeniami sukcesów w 2024 roku! Tomasz Brach DOBRACHATA

17 gru 2023
Firma kurierska nie kontaktowała się ze mną. Bez żadnej informacji zostawili przesyłkę w punkcie odbiory. Zlokalizowałam ją dzięki linkowi od Państwa do śledzenia….

Opinie nt. sklepu O REUTER – Łazienki & Oświetlenie

28 maj 2023
26 maj 2023
17 gru 2023
Odpowiedź ze sklepu O REUTER – Łazienki & Oświetlenie
Zgłosiliśmy reklamacje do przewoźnika. Zachęcamy, tak jak w tym przypadku, do weryfikacji statusu przesyłki przez link przesyłany mailem, bądź z poziomu konta klienta. W razie problemów prosimy o kontakt z nami przez infolinię lub na bok@reuter.pl.

Problemy z dostawami

na stronie internetowej podają nieprawdziwe terminy dostaw, dostarczają nie to co się zamówiło. dostałam mejla , że jak odeślę niewłaściwy produkt to odeślą właściwy po czym dostaję mejla ,że nie mają zamówionego produktu w magazynie. nie rekompensują swoich błędów. 2 miesiące temu powinnam otrzymać podłączenie prysznica i na dzień dzisiejszy nie wiem kiedy będzie. Wstyd
28 gru 2023
Produkt, który był na naszym magazynie miał błędne oznaczenia producenta na kartonie, wskazujące na inny towar, niż ten który był w opakowaniu. Odbiór niewłaściwego artykułu jest tu więc jednym z elementów reklamacji. Co do wymiany, przykro nam, że proces trwa tak długo, ale dopóki producent nie dostarczy właściwego produktu, nie jesteśmy w stanie jej zrealizować. Terminy na stronie, to deklaracja producenta, która może ulec zmianie. Rzeczywisty czas realizacji producent potwierdza każdorazowo po złożonym zamówieniu.
7 paź 2023

Zamówienie umywalki

Witam. Cały proces przyjmowania zamówienia ok. Ale na moje pytanie ile czasu się czeka na produkt usłyszałem że do tygodnia ! Czekałem przeszło trzy ...na prozaiczną umywalkę...skandal,tragedia dla firmy. Fotki nie zamieszczam ,bo firma pokazuje na swojej fotce wielkie magazyny ,które stoją puste? Nie polecam firmy. Z szacunkiem Przemysław Tabaka Polska
9 paź 2023
Szanowny Panie, dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia naszych klientów realizować jak najszybciej. Odnośnie Pańskiego zamówienia – zwracamy uwagę, że produkt Grohe Bau Keramik umywalka szer. 60,9 gł. 44,2 cm, biała jest opatrzony informacją, że do naszego magazynu zostanie dostarczony w terminie ok. 1 tygodnia, Taki termin zadeklarował producent. Jak informowaliśmy podczas składania zamówienia firma REUTER jest zależna od możliwości dostarczenia towaru przez producenta i nie ma wpływu na realizację dostaw od producenta. Po otrzymaniu tego produktu niezwłocznie przystąpiliśmy do skompletowania Pańskiego zamówienia - właściwego i bezpiecznego jego zapakowania a następnie przekazania do działu wysyłki. Ponadto prosimy zwrócić uwagę na fakt, że od chwili wysłania zamówienia z naszego magazynu firma spedycyjna także potrzebuje pewnego czasu na jego dostarczenie, a przesyłka dotarła do Pana w dniu 03.10.2023. Bardzo nam przykro z powodu zaistniałych niedogodności, mamy nadzieję iż uda nam się spełnić Pańskie oczekiwania przy następnym zamówieniu. Z wyrazami szacunku Zespół Reuter.pl