Adamell.pl- Logo - Opinie

Adamell.pl

Opinie (375) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (473)

Ważny od: 27 lut 2023
Adamell.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

18 lut 2024
Czytając opinie byłem trochę zdystansowany, jednak cała transakcja była wzorowa 😃! Wysyłka błyskawiczna, produkt wysokiej jakości. Jestem mega zadowolony!

2 cze 2023
zdjęcie jest tragiczne. postacie są rozmazane, twarze zdeformowane, a tło przypomina wybuch bomby. zdjęcie miało był prezentem, jednak niestety nikomu go nie dam, ponieważ nie chcę żeby nikogo straszyło.

Opinie nt. sklepu Adamell.pl

27 paź 2023

Wieczna rozna

Wieczna róża przepiekna. Żona bardzo zadowolona, a każdy kto ma wie, że to nie łatwe Polecam gorąco każdemu ten sklep. obsluga życzliwa, towar genialny i dobra cena. Czego chciec więcej ;)
29 paź 2023
Witaj, jesteśmy niezwykle wdzięczni za poświęcenie czasu na podzielenie się swoją opinią. Zadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem i cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. Mamy nadzieję, że wkrótce znów będziemy mogli służyć Ci pomocą w stworzeniu wyjątkowych prezentów!
5 wrz 2023

świetnie

obawiałam się trochę, ALE OBRAZ 60*90 przyszedł bardzo szybko i bardzo ładny. jako Prezent - stał się jednym z ulubionych obdarowanych gości - a fil QR jeszcze bardziej ich zaskoczył :)
6 wrz 2023
12 wrz 2023
Prezent, a dokładnie zdjęcie na szkle pięknie wykonane i elegancko zapakowane. Bardzo szybki czas realizacji i ekspresowa wysyłka, wszystko trwało półtora dnia. Polecam z całego serca 😊
13 wrz 2023
23 gru 2023
Spodobała mi się forma zaoferowana przez Panią Annę która przedstawiła mi większy format przez co faktycznie jakość zdjęć się poprawiła. Sam kontakt był doskonały napew jeszcze wrócę 😃
20 lip 2023
Sam obraz i realizacja na 5+ ! Dobry kontakt i szybka wysyłka. Wzięłam opcję zaparkowania obrazu na prezent i tutaj się zawiodłam... Szary papier i kawałek wstążki... Szkoda dopłacać.
20 lip 2023
Witaj, dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Komfort klienta jest dla nas najwyższym priorytetem, dlatego staramy się doskonalić oferowaną usługę. Każdą opinię traktujemy jako cenną wskazówkę.
25 lip 2023
Jestem ogromnie zadowolona, a moja mam była wzruszona otrzymaniem prezentu na 60 urodziny wraz ze zdjęciami. Dziękuję za dostarczenie przesyłki na czas i tak pięknie wykonaną pracę.
26 lip 2023
Polecam!!! Prezent zamawiałam bodajże we wtorek przed świętami i przyszedł już w czwartek. Osoby, które dostały prezent mega zadowolone, jak ja. Jakość świetna obrazku na szkle 💋
1 wrz 2023
Jestem w szoku jak szybko i jak bardzo dobrze zostało zamówienie. Moja przyjaciółka była bardzo szczęśliwa i zadowolona z prezentu Myślę że jeszcze coś na tej stronie kupię:)
4 wrz 2023
13 wrz 2023
Wykonanie przerosło oczekiwania. Ekipa bardzo szybko przeszła do realizacji zamówienia. Spełniła dodatkowe prośby i poprawki, które na pewno nie były łatwe do wprowadzenia.
14 wrz 2023
25 gru 2023
Obraz był wykonany profesjonalnie, bardzo mi się to podobało, a najbardziej byłam zadowolona, że gdy chciałam się doinformować to bardzo szybko dostawałam odpowiedź.
19 wrz 2023
Doskonała jakość realizacji, wybrałam opcję VIP (realizacja poza kolejnością), zamówienie zrealizowane w ciągu 1 dnia. Kolejnego dnia odebrałam przesyłkę. Polecam
ZG
Zofia G.
Łódź
30 paź 2023
Bardzo profesjonalny podejście do klienta. Szybka reakcja, szybka dostaw. Stały kontakt emailowy, pomoc w każdej kwestii. Przepieknie wykonany zakupiony produkt
14 lis 2023
19 wrz 2023
Bardzo starannie wykonane podziękowania dla rodziców, nadrukowane zdjęcia w świetnej jakości. Zapakowane solidnie, że nic się nie stało podczas podróży.
2 paź 2023
12 lip 2023
Obawiałam się że jakość będzie słaba, jednak nic bardziej mylnego. Zdjęcia idealnie odwzorowane. Wszystko w świetnym stanie. Idealne na prezent. Polecam
13 lip 2023

Kompletne zamówienie bez zastrzeżeń

Zamówienie zostało wykonane i dostarczone w szybkim tempie i jest ono kompletne. Paczka nie została w żaden sposób uszkodzona. Wszystko się zgadza.
22 gru 2023
27 cze 2023
proszę nie pisać "druk na szkle", bo materiał na jakim jest to wykonane nie jest szkłem. eleganckie opakowanie to słaba jakość w stosunku do ceny
28 cze 2023
20 wrz 2023

Profesjonalizm

Jestem zadowolona..otrzymałam fakturę szczegółowa..pełny profesjonalizm przy realizacji mojego prezentu dla szwagra.szybkosc i fachowość.dziekuje
21 wrz 2023
28 lip 2023
Uważam ze jakość jest adekwatna do ceny, chociaż wyglada na droższe zdaniem znajomych :p także jestem zadowolona. Z przesyłka nie było problemów.
31 lip 2023
19 wrz 2023

Zamówienie druku na szkle.

Jestem bardzo zadowolona z zamówienia druku na szkle spersonalizowane,to był strzał w 10tke👍🏻razem z opakowaniem był świetnym prezentem.Dziekuje.
25 maj 2023
Prezent spełnił oczekiwania, mama zadowolona, expresowa wysyłka, zamówione w czwartek, w poniedziałek odbiór w paczkomacie 😀 Serdecznie polecam!
1 cze 2023