Adamell.pl- Logo - Opinie

Adamell.pl

Opinie (375) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (473)

Ważny od: 27 lut 2023
Adamell.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

18 lut 2024
Czytając opinie byłem trochę zdystansowany, jednak cała transakcja była wzorowa 😃! Wysyłka błyskawiczna, produkt wysokiej jakości. Jestem mega zadowolony!

2 cze 2023
zdjęcie jest tragiczne. postacie są rozmazane, twarze zdeformowane, a tło przypomina wybuch bomby. zdjęcie miało był prezentem, jednak niestety nikomu go nie dam, ponieważ nie chcę żeby nikogo straszyło.

Opinie nt. sklepu Adamell.pl

Wszystko jak najbardziej pozytywnie 5/5
Odpowiedź ze sklepu Adamell.pl
Witaj, jesteśmy niezwykle wdzięczni za poświęcenie czasu na podzielenie się swoją opinią. Zadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem i cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. Mamy nadzieję, że wkrótce znów będziemy mogli służyć Ci pomocą w stworzeniu wyjątkowych prezentów!
Prezent zgodnie opisem żona zadowolona
7 lut 2024
Super kontakt i szybka wysyłka.
Jedna wielka tragedia!
Odpowiedź ze sklepu Adamell.pl
Witaj, dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji, chociaż jest nam bardzo przykro z powodu Twoich doświadczeń z naszą firmą. Komfort klienta jest dla nas najwyższym priorytetem.Każdą opinię traktujemy, jako cenną wskazówkę. Zespół Adamell wysłał Ci wiadomość e-mail. Czekamy na Twoją odpowiedź w tej sprawie.
14 lip 2023
Mimo przeczytania wcześniejszych negatywnych opinii skusiłem się i nie żałuję. Jakość wykonania dobra. Zabezpieczenie obrazu papierowe, ładnie poskładane i zaklejone. Do transportu dodatkowo zabezpieczone w twardy karton, ale myślę ,że od strony obrazu warto pomyśleć dodać folię bąbelkową bo przewożnicy w różny spoób traktują przesyłki. Całość od zamówienia do dostarczenia trwała 7 dni czyli czas do spokojnego zaakceptowania (wcześniej napisałem informację na kiedy najpóźniej potrzebuję). Widać ,że firma się rozwija i negatywy bierze na poważnie. Ja z pewnością ją POLECAM
14 lip 2023
27 paź 2023
Zamawialiśmy tu podziękowania ślubne dla rodziców. Robiliśmy to tydzień przed ślubem, gdyż nigdy zasnę podziękowania mi się nie podobały, a tu znalazłam te jedyne, idealne ❤️ Zamówione w niedzielę, a we wtorek już pakowałam prezent! Zdjęcia bez zarzutu, niż się nie zdrapuje, nic się nie rysuje, bardzo dobrze zapakowane. I co ważne, jakość zdjęć jest znakomita. To był zdecydowanie dobry zakup, a wszyscy zawsze podziwiają, że pięknie zrobione. My wybraliśmy podziękowanie - Druk na szkle z drewnianą podstawką. Z całego serca polecam 🥰
9 paź 2023

Świetna obsługa klienta, bardzo dobre wykonanie!

Z zakupów jestem bardzo zadowolona. Zdjęcie na szkle wykonane bardzo dobrze, ale jeszcze bardziej podobała mi się obsługa klienta. Niestety, składałam zamówienie z telefonu i kilka razy wyrzucało mnie z płatności, więc na szybko robiłam kolejne zamówienie i omyłkowo wpisałam błędną datę, która miała być wydrukowana. Mimo, że przy zamówieniu była informacja, że wpisane dane nie podlegają zmianie, po prośbie mailowej firma zmieniła to dla mnie bez żadnego problemu :)
15 paź 2023
19 lis 2023
Niniejszym informuję, że nie mam najmniejszych uwag do funkcjonowania Państwa sklepu. Zamówiony przeze mnie artykuł spełnił moje oczekiwania ,a ponadto czas w jakim zamówienie zostało zrealizowane był bardzo krótki. Dziękuję bardzo i na pewno w razie potrzeby będę korzystać z Państwa usług. Pozdrawiam serdecznie
21 lis 2023
Na zamówiony produkt nie czekałam długo, wręcz przeciwnie byłam zaskoczona jak szybko została dostarczona a to było moje pierwsze zamówienie. Obecnie w ciągu tygodnia złożyłam jeszcze dodatkowe dwa zam i również przesyłka bardzo szybko wysłana. Bardzo dobrze zabezpieczona. Mają bardzo ciekawe produkty, które świetnie nadają się na prezent dla najbliższej osoby
Odpowiedź ze sklepu Adamell.pl
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona! Wieczorem wysłałam zlecenie do realizacji, a rano już miałam odesłany projekt do akceptacji, który odrazu cieszy, bo naprawdę super wychodzi, finalnie w 2 dni był u mnie gotowy wydruk. Jakość wydruku super, ekspresowa realalizacja, odparowany zachwycony, wybraliśmy agenta 007, więc naprawdę polecam. Napewno to pierwszy ale nie ostatni zakup na tej stronie :)
5 lip 2023
Plexa z nadrukiem przeszła porysowana. Ramka drewniana jest wykonana lekko krzywo, odstają z niej kawałki wiórów. Ma szczeliny na łączeniach. Z daleka wygląda ładnie póki ktoś nie popatrzy się na to z bliska lub nie weźmie do rąk. Nie polecam zamawiania z drewnianą ramką. Sama plexa jest bardzo ładna choć ma lekkie rysy. Po kontakcie ze strony sklepu wybrano polubowne rozwiązanie problemu.
12 lip 2023
Witaj, dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Komfort klienta jest dla nas najwyższym priorytetem, dlatego staramy się doskonalić oferowaną usługę. Każdą opinię traktujemy jako cenną wskazówkę.
27 paź 2023
Poraz trzeci zamówiłam produkty ze sklepu, wszystko idealne, zamówione produkty były w ramach prezentu dla bliskich o wszyscy bardzo zachwyceni. Polecam👌obraz na płótnie z balonikiem przecudny, a na stronie wszystko łatwo i szybko można zamówić. Dostawa również ekspresowa. Wszystko na 6+
28 gru 2023

Super komunikacja

Realizacja zamówienia trwała trochę długo natomiast to był też okres świąteczny dlatego rozumiem wydłużony czas. Dostałam projekt portretu do akceptacji zanim został wykonany co było super. Dobry kontakt mailowy pozwolił mi zmienić adres dostawy.
28 cze 2023

Szybko i solidnie

O dniu taty przypomniałam sobie w ostatniej chwili. Dzięki Adamell pięknie wykonany oraz zapakowany prezent dotarł do nas błyskawicznie. Bardzo polecam. Na pewno odwiedzę jeszcze stronę Adamell przy następnej okazji.
29 cze 2023

Polecam!

Zamówienie złożyłam na personalizowane szkło z okazji 70 urodzin, złożyłam je we wtorek po godzinie 14, a w tym samym tygodniu w czwartek już było w paczkomacie! Jakość wydruku bardzo dobra, piękny prezent!
7 gru 2023
10 lip 2023
zamówiłam jako prezent urodzinowy dla brata, bardzo udany, solenizant zadowolony i myślę że to jest lepsza opcja od podarunków typu kosmetyki itp bo to jest pamiątka na lata, która raczej zawsze się spodoba
11 lip 2023
27 paź 2023
Produkt super jakości 🥰 Kontakt z firmą na najwyższym poziomie, Pani doradziła jaki wymiar obrazu dobrze wybrać by świetnie wyglądał. Dostawa towaru trwała zaledwie 3 dni. Polecam z całego serca! ❤️
18 sty 2024
Znakomita jakosc i wykonanie portretu. Kontakt z firmą bardzo dobry. Krótki czas oczekiwania. Polecam na 100℅! Same plusy! Był to mój pierwszy zakup, ale na pewno nie ostatni! 😃 dziękuję!