sklep.swiatkwiatow.plOpinie

Opinie nt. sklepu sklep.swiatkwiatow.pl

4 lis 2021
Mogę powiedzieć, że jestem początkującym ogrodnikiem (po długiej przerwie zajmowania się ogrodem, po latach do niego wracam) ale teraz jest łatwiej są bardziej dostępne, lepsze środki, materiały do ogrodnictwa i dużo większy wybór aby móc zadbać o własny ogród. Potrzebowałam materiały ochronne aby chronić swoje rośliny przed przymrozkami choć nie mam ich za dużo. Znalazłam Wasz sklep, z którego jestem bardzo zadowolona wszystkie materiały są dobrej jakości z dobrymi cenami

19 lis 2021
Ostatnio zamiast nasion arbuza, dostałem dynię piżmową...

Opinie nt. sklepu sklep.swiatkwiatow.pl

3 lis 2021
Zakupiłam doniczki do przesadzania kwiatów. Dokładnie takie jak chciałam. wszystkie potrzebne rozmiary dostępne .Doskonała jakość usługi- szybko i sprawnie otrzymałam zamówiony towar. Polecam ten sklep.
4 lis 2021
Szybka realizacja zamówienia. Jakość wykonania mogłaby być lepsza. Stolarz nie przyłożył się do pracy. W jednej z dwóch zamówionych wędzarni brak drążków do zawieszania wędzonek. Szybka dostawa.
3 lis 2021
To świetna strona, na której znajduję ciekawe rzeczy, interesujące mnie zagadnienia. Z tej strony czerpię dużo wiedzy przydatnej w codziennych pracach nad hodowlą kwiatów.
3 lis 2021
Szybko, zgodnie z zamówieniem i świetnie zapakowana przesyłka.Lubię tu robić zakupy i bardzo żałuję, że tak późno znalazłam ten sklep w Internecie.
3 lis 2021
Szybka realizacja zmówienia, o jakości przysłanych produktów na razie nie mogę się wypowiedzieć, potrzebuję więcej czasu na diagnostykę.
5 lis 2021
Duży wybór interesujących mnie produktów. Bardziej szczegółowe opisy poszczególnych odmian.
4 lis 2021
Towar bardzo szybko wysłany, zgodny z opisem, bardzo dobrze zapakowany. Polecam
3 lis 2021
rewelacja, otrzymałam zamówione produkty w mniej niż 24h od złożenia zamówienia!
5 lis 2021
wydaje mi sie ze palemki dziwnie nie rosna jak by delikatnie zamieraly
3 lis 2021
Bardzo szybka i dobra obsługa. Transport dotarł bardzo sprawnie
3 lis 2021
Zamówienie szybko zrealizowane. Dobrze zapakowane. Wszystko ok.
3 lis 2021
Sadzonki nie ktore sa bardzo male ,mogly byc wieksze, inne ok.
3 lis 2021
transakcja przebiegła bardzo szybko i bez problemów
4 lis 2021
bardzo szybko - to najważniejsze dzięki za to
4 lis 2021
Dziękuję jestem zadowolona z zakupionego towaru
3 lis 2021
Polecam szybka realizacja i dostawa produktów .
Karma zimowa dla sikorek Super Dostawa szybka
błyskawiczna realizacja zamówienia.