ford.sklep.plOpinie

: 10 086Bardzo dobryCertyfikowany sklep

ford.sklep.pl - Części, Akcesoria do Forda oryginalne i zamienniki

Oferujemy w sprzedaży z dostawą do klienta części i akcesoria do samochodów marki Ford (wersja europejska). Posiadamy duży wybór części oryginalnych oraz zamienników renomowanych producentów. Zamówienia realizujemy szybko. Dostępnych jest wiele metod płatności (min. szybkie przelewy, karta płatnicza, gotówka przy odbiorze). Towar zapewniamy w konkurencyjnych cenach oraz w dużej dostępności "od ręki".
RedFord Adrian Wachowski

4.95/5.00

Opinie (1 889) w ciągu ostatnich 12 miesięcy

< 1 %
< 1 %

Jestem bardzo zadowolony z Waszej firmy i podejścia do klienta. Jest to już chyba 2 zakup u Was i na pewno nie ostatni, dopóki potrzebuję części do Forda. Czas realizacji zamówienia wzorowy; w kilkanaście minut po dokonaniu płatności przesyłka jest spakowana i gotowa do drogi, a na drugi dzień u mnie w firmie. Zakupione części zawsze pasują, choć żeby wyszukać poprawne czasem trzeba włączyć jakiś katalog hurtowni typu Intercars czy Aparts, żeby być pewnym, że części podejdą pod dany silnik. Pozdrawiam i do kolejnych zakupów...
Czytaj dalej

Zamówiłem gril atrapę przyszła uszkodzona porysowany znaczek logo, zapłaciłem za nią ponad 600pln,sklep zaproponował wymianę znaczka pewnie na ten przyklejany zamiennik, bo oryginał ponad 160pln,zaproponowali rabat na następne zakupy 35pln max,żenada, tak się traci klienta,podejrzewam że gril był już po zwrocie od innego klienta,zapakowana część była otwarta, a wiem jak Ford pakuję, sama przesyłka zabezpieczona bardzo dobrze,zwrot, wymiana?nie mam czasu na to,sprawdzajcie paczki większej wartości przy kurierze to 3 minuty, ostatnie zakupy w tym sklepie!
 Odpowiedź ze sklepu ford.sklep.pl
Atrapa została sprawdzona przed wysyłką i nie posiadała uszkodzeń.Po dostawie okazuje się, że jest ryska 3mm. Ok przyjęliśmy ten fakt i zaproponowaliśmy bezpłatną wymianę nowego oryg. emblematu, więc nie wiem skąd te fantazje o zamiennikach.Po co to koloryzowanie?Niestety nie mogliśmy przystać na nieadekwatne zwroty pieniężne.To nie jest dobry sposób na obniżenie kosztów zakupu części...

Odpowiedź ze sklepu ford.sklep.pl
Czytaj dalej

Doświadczenia innych klientów sklepu ford.sklep.pl

Nastepnym razem prosze o solidniejszy karton, bo byl rozerwany jak wyciagalem z inpostu ale cudem plyn chlodniczy sie nie uszkodzil, a pozatym bardzo szybka wysyłka.
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Każdy etap realizacji wysyłany mailowo. Konkurencyjne ceny. Polecam.
Super szybko dobry kontakt i ceny super inne firmy niby dają 30% zniszki a tu taka cena podstawowa
Szybka, bezproblemowa transakcja, towar zgodny z opisem, szybka odpowiedz na zadane pytania
Przesyłka dotarła szybko i w całości. Sklep ma dość duży wybór części do wszelakich Fordów.
Szybka przesyłka fachowe doradztwo części, światła drl które kupiłem bardzo dobra jakość
Ja zamawialem jedynie podstawę anteny, szybka wysyłka i co oryginał to oryginał;)
Bardzo szybka przesylka. Bieżącą informacją na temat etapów doręczenia.
Jak zwykle, szybko i zgodnie z zamowieniem przeprowadzona transakcja.
Idealny kontakt i zrozumienie, bardzo szybka odpowiedź i realizacja!
Przysylka przyszla na drugi dzien. Bardzo szybko. Polecam!
SZYBKA REALIZACJA ZAMÓWIENIA - TOWAR ZGODNY Z ZAMÓWIENIEM
Wszystko przejrzyście bezproblemowo z dobrą informacją
Dostępność części oraz szybką realizacja zamówienia
Bardzo dobry sklep z oryginalnymi częściami do Forda
Szybka realizacja zamówienia, towar zgodny z opisem.
Wczoraj
Szybka odpowiedź na pytania związane z częściami .
Co do moich dotychczasowych zamówień wszystko ok
Zgodność towaru z opisem, szybki czas dostawy
szybka wysylka-czesci zgodne z zamowieniem