ford.sklep.plOpinie

: 10 631Bardzo dobryCertyfikowany sklep

ford.sklep.pl - Części, Akcesoria do Forda oryginalne i zamienniki

Oferujemy w sprzedaży z dostawą do klienta części i akcesoria do samochodów marki Ford (wersja europejska). Posiadamy duży wybór części oryginalnych oraz zamienników renomowanych producentów. Zamówienia realizujemy szybko. Dostępnych jest wiele metod płatności (min. szybkie przelewy, karta płatnicza, gotówka przy odbiorze). Towar zapewniamy w konkurencyjnych cenach oraz w dużej dostępności "od ręki".
RedFord Adrian Wachowski

Opinie nt. sklepu ford.sklep.pl

4.94/5.00

Opinie (1 391) w ciągu ostatnich 12 miesięcy

< 1 %

Jestem bardzo zadowolony z Waszej firmy i podejścia do klienta. Jest to już chyba 2 zakup u Was i na pewno nie ostatni, dopóki potrzebuję części do Forda. Czas realizacji zamówienia wzorowy; w kilkanaście minut po dokonaniu płatności przesyłka jest spakowana i gotowa do drogi, a na drugi dzień u mnie w firmie. Zakupione części zawsze pasują, choć żeby wyszukać poprawne czasem trzeba włączyć jakiś katalog hurtowni typu Intercars czy Aparts, żeby być pewnym, że części podejdą pod dany silnik. Pozdrawiam i do kolejnych zakupów...
Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

Zamówiłem gril atrapę przyszła uszkodzona porysowany znaczek logo, zapłaciłem za nią ponad 600pln,sklep zaproponował wymianę znaczka pewnie na ten przyklejany zamiennik, bo oryginał ponad 160pln,zaproponowali rabat na następne zakupy 35pln max,żenada, tak się traci klienta,podejrzewam że gril był już po zwrocie od innego klienta,zapakowana część była otwarta, a wiem jak Ford pakuję, sama przesyłka zabezpieczona bardzo dobrze,zwrot, wymiana?nie mam czasu na to,sprawdzajcie paczki większej wartości przy kurierze to 3 minuty, ostatnie zakupy w tym sklepie!
Odpowiedź ze sklepu ford.sklep.pl
Atrapa została sprawdzona przed wysyłką i nie posiadała uszkodzeń.Po dostawie okazuje się, że jest ryska 3mm. Ok przyjęliśmy ten fakt i zaproponowaliśmy bezpłatną wymianę nowego oryg. emblematu, więc nie wiem skąd te fantazje o zamiennikach.Po co to koloryzowanie?Niestety nie mogliśmy przystać na nieadekwatne zwroty pieniężne.To nie jest dobry sposób na obniżenie kosztów zakupu części...
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie
Odpowiedź ze sklepu ford.sklep.pl
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu ford.sklep.pl

Filtruj  Sortuj Trafność
Że niektórych elementów, które są na zamówienie nie ma pokazanych w sklepie. Np osłona przegubu wewnętrznego prawa strona monedo mk4 ecoboost
Napewno obsługa Klienta leży czułem się jak bym przeniósł się do czasów komuny. Więcej uśmiechu Panowie i troski o Klienta .
Sklep ma ograniczony asortyment co w sumie pomaga szybciej wybrać. Realizacja zamówienia i wysyłki bez zastrzeżeń.
Jestem zadowolony z obsługi i jakości dostarczonego towaru. Bardzo szybka wysyłka. Dobre ceny. Polecam.
Błyskawiczna wysyłka na następny dzień przesyłka na miejscu, na ten sklep zawsze można liczyć :)
Szybko, sprawnie, bezproblemowo. Co najważniejsze to towar był dostępny :) Polecam Wszystkim!
Cała transakcja przebiegła bezproblemowo, dobry kontakt ze sklepem, szybka wysyłka.
Wszystko jak trzeba. Od zamówienia do odebrania paczki około 22h. Rewelacja.
bardzo szybka realizacja zamówienia w okresie świąteczno - noworocznym
6 godzin(y) temu
Zamówiony towar szybko dotarł do mnie. Wszystko w najlepszym porządku.
Kupuje od lat. Zawsze dobre produkty,zawsze szybka dostawa
Wszystko szybko, sprawnie i profesjonalne doradzctwo.
Szybka realizacja,towar orginalny i zgodny z opisem
Wymienione, wszystko pasowało idealnie. Polecam.
Obsługa na najwyższym poziomie. Tak trzymać!
Bardzo szybka wysyłka, towar zgodny z opisem
Część dotarła szybko i jest dobrej jakości.
Wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam
Jak zwykle wszystko w najlepszym porządku.
Świetny kontakt i szybka wysyłka. Polecam