addnature.plOpinie

Friedrichstrasse 6
70174 Stuttgart
Niemcy
Amtsgericht Stuttgart HRB 741359
Dr. Hans Dohrmann (CEO), Thomas Spengler (CCO)

Opinie nt. sklepu addnature.pl

4.79/5.00

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

Oczekiwanie na wysyłkę trwa zwykle tydzień. Do tego należy doliczyć około 3 dni na transport i doręczenie paczki. Zwroty są możliwe ale panuje tam bałagan. z 5 zwróconych przedmiotów jedne figurują w serwisie addnature jako zwrócone, inne jako wysłane. Trzeba mocno pilnować zwrotu środków na konto, bo odbywa się to w ratach. Ogólnie nie polecam sklepu, bo panuje tam bałagan. Infolinia jest ciągle zajęta. Jeśli nie chcesz problemów to lepiej kupuj w pewniejszych sklepach.
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Dokładamy wszelkich starań aby takie sytuacje nie miały miejsca. Pozdrawiamy, Addnature Team.
Czytaj dalej 4 osób uznało to za pomocne Pokaż wszystkie krytyczne opinie

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Czytaj dalej 4 osób uznało to za pomocne Pokaż wszystkie krytyczne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu addnature.pl

Filtruj  Sortuj Trafność
Duży wybór i rozsądne promocje - to plusy Addnature. Minus to niezbyt krótki czas doręczenia przesyłki.
Sandałki jak z obrazka, rozmiar - zgodnie z załączoną tabelą. Wreszcie są rozmiary z połówkami (38,5).
Polecam,towar zgodny z opisem i bardzo dobrej jakości.Przesyłka dostarczona w bardzo szybkim terminie.
Rewelacyjna obsługa, bardzo szybka przesyłka, kurtka kupiona w bardzo dobrej cenie. Polecam Dziękuję
Szybka dostawa, dobry kontakt ze sprzedającym. Towar zgodny z opisem i bardzo dobrze zabezpieczony
Szybka realizacja zamówienia i bardzo dobry przepływ informacji o realizacji zamówienia. Polecam.
Bardzo sprawna obsługa, szybka przesyłka, znalazłam towar niedostępny w innych sklepach. Dziękuję
Jestem zadowolona z zakupów. Towar zgodny z zamówieniem. Dostawa w czasie podanym przy zakupie.
Mając na uwadze utrudnienia związane z pandemią, kontakt i dostawa jak najbardziej OK. Polecam
Bardzo dobry sklep. Szybka przesyłka. Produkty firmy Woolpower po prostu rewelacyjne. Polecam.
Był to mój pierwszy zakup. Transakcja przebiegła prawidłowo. Zakupiony towar zgodny z ofertą.
Bywa, że buty mają zaledwie jedno zdjęcie. To za mało! Każda para powinna mieć kilka zdjęć.
Kurtka super tak jak na opisie profesjonalna obsługa zachęcam do kupowania w tym sklepie
wszystko tak jak ma być ale nie znalazłem faktury Vat w dostawie proszę o jej wystawienie
Bardzo szybka wysyłka - dobrze spakowana . Towar bardzo atrakcyjny po przystępnej cenie.
Wszystko przebiegło sprawnie i bez problemów. Zamówiony towar otrzymałem bardzo szybko.
Wszystko przebiegło jak w zamówieniu buty Asolo Taron chociaż rozmiar nietypowy 47 :-D.
Super, towar najlepszej jakości, szybka dostawa, życzliwa obsługa. Tak trzymać! Brawo!
Jestem bardzo zadowolona z transakcji. Buty do biegania są rewelacyjne, w super cenie.
Addnature jak zwykle niezawodny, towar, cena, dostawa wszystko bez zarzutu - polecam !