Opinie o Motoricus.com

4.77/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 143 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 1 164 opinii.

Czwarty raz korzystam z serwisu przy ul. Pszczyńskiej i po raz czwarty jestem jestem mile zaskoczony. Gdyby nakręcić film z kazdej wizyty to byłaby to najlepsza reklama do puszczania w tv.

Wszystko ok.

Brawo. Zespół mechaników bez zarzutu. Tak trzymać Panowie.

bez uwag

Niesamowity serwis

Szkoda, że w Świętochłowicach u Bracików już nie ma Waszego przedstawicielstwa

Wymiana czujnika świateł STOP-u przebiegła szybko i bez zbędnych komplikacji.

Umówiona wymiana opon na 7.30. Zaczęto wymianę dopiero o g. 8.15. Prze 45 min nic się nie działo nie było innych samochodów
Niedostateczny

Motoricus.com odpowiada: 12.06.2017 r.
Opisywana sytuacja mogła mieć miejsce 29 maja serwis umówiony na 7:15 a wymiana rozpoczęła się o 8:00, pracownik przydzielony do obsługi danego pojazdu miał wypadek jadąc do pracy. Jeżeli możemy prosić o dodatkowe informacje w celu przeanalizowania otrzymanej oceny a tym samym podnieść jakość naszych usług to będziemy wdzięczni. Można to uczynić dzwoniąc na naszą infolinię.

Zamówiłem 2 nowe opony oraz wymianę opon. Przez pomyłkę zamówiłem wymianę 2 opon zamiast 4 ( system zasugerował ilość wymiany adekwatną do ilości zamówionych opon). Serwis na miejscu odmówił wymiany 4 opon ponieważ zamówienie było tylko na wymianę 2 a oni nie mają czasu żeby to zrobić. Zrezygnowałem z obecnego jak i z dalszych zakupów u Państwa.

Pozdrawiam,
Robert Walo
Niedostateczny

Motoricus.com odpowiada: 06.06.2017 r.
Szanowny Kliencie, Bardzo nam przykro z zaistniałej sytuacji. Pana negatywna opinia nie jest dla nas powodem do dumy ale na pewno przyczyni się do zweryfikowania wewnętrznych procedur postępowania związanych z obsługą klienta. W zaistniałej sytuacji szczere przepraszamy..

sprawna obsługa, towar zgodny z zamówieniem, szybka dostawa

Okk

Punktualnie, dobra cena, fachowość i rzetelność. Polecam

MImo pewnych kłopotów z rezerwowanie terminu online zostałem przyjęty i obsłużony na poduszkach. Miła, sprawna i kompetentna obsługa przynajmniej w kwestii wymiany oleju i filtrów. Dziękuję.

Bardzo szybka dostawa

OK POLECAM SERWIS,SZYBKO I SPRAWNIE

Oponę otrzymałem, ale faktura była adresowana nie na moje nazwisko.
Po kontakcie telefonicznym w sprawie korekty faktury żadnego odzewu ze strony Motoricusa

Szybko i profesjonalnie.dlatego jestem stałym klientem.

Super obsluga

OK, polecam

masakra
Mierny

Motoricus.com odpowiada: 14.04.2017 r.
Szanowna Klientko, każda opinia, a szczególnie negatywna, jest dla nas cenną wskazówką, dlatego prosimy o kontakt, aby poznać powody Pani niezadowolenia.

Polecam.

Szybka i sprawna wymiana kół. Oby tak dalej

Szybko i sprawnie

Zamawiałem żarówki 2 sztuki . W jednej są jakieś okruszki szkła , ale świeci.
Natomiast przesyłka....
Cztery dni z Warszawy do Gniezna . Dyliżans w XIX wieku , jechał trzy dni. Z Berlina jest tak samo daleko a przesyłka jest na drugi dzień . No cóż z Azji do Europy jest daleko...
Dostateczny

udane zakupy. polecam

Wszystko OK

Wymiana opon z przechowywaniem, usługa bez zastrzeżeń

Wszystko pierwsza klasa

Super ceny i super realizacja zamówienia

Wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Towar najwyżej jakości. Serdecznie polecam

Towar zgodny z zamówieniem. Szybka wysyłka opon. Najniższa cena ze sklepów internetowych. Sklep godny polecenia.

Szybko , profesjonalnie , uczciwie. Dobry kontakt i informacja dla klienta.

Opony które zamówiłem przyszły w złym rozmiarze i byłem zmuszony do kupna innych.
Drugim munisem są nie najlepiej wyważone koła które biją na autostradzie.
Klimatyzacja odkarzona dobrze jak i geometria kół.
Pozdrawiam
Mierny

Wszystko ok. Opony taniej niż w oponeo :)

Kolejna wizyta i zakup w Serwisie na Łopuszańskiej. Jak zwykle pełny profesjonalizm i pomocny zespół. Polecam

Bardzo korzystna cena, opony z tegorocznej produkcji, szybka dostawa - jednym słowem, sklep jak najbardziej godny polecenia

Motoricus.com opinie klientów

Motoricus.com Sp. z o.o.
ul. Wał Miedzeszyński 438
03-994 Warszawa
Witold Gazda
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z Motoricus.com.