Opinie o Motoricus.com

4.87/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 272 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 1 132 opinii.

Super ceny i super realizacja zamówienia

Wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Towar najwyżej jakości. Serdecznie polecam

Towar zgodny z zamówieniem. Szybka wysyłka opon. Najniższa cena ze sklepów internetowych. Sklep godny polecenia.

Szybko , profesjonalnie , uczciwie. Dobry kontakt i informacja dla klienta.

Opony które zamówiłem przyszły w złym rozmiarze i byłem zmuszony do kupna innych.
Drugim munisem są nie najlepiej wyważone koła które biją na autostradzie.
Klimatyzacja odkarzona dobrze jak i geometria kół.
Pozdrawiam
Mierny

Wszystko ok. Opony taniej niż w oponeo :)

Kolejna wizyta i zakup w Serwisie na Łopuszańskiej. Jak zwykle pełny profesjonalizm i pomocny zespół. Polecam

Bardzo korzystna cena, opony z tegorocznej produkcji, szybka dostawa - jednym słowem, sklep jak najbardziej godny polecenia

Dobry kontakt. Szybka dostawa. Towar zgody z zamówieniem.

Witam. Transakcja przebiegła szybko i pomyślnie. Opony idealne. Tylko firma kurierska Delta City zawiodla. Rano otrzymalem maila ze paczka zostala wydana kurierowi w Siedlcach. Kiedy po poludniu zadzwonilem o ktorej się go spodziewać, stwierdził, że dziś nie będzie bo mu się nie opłaca jechać 50 km tylko do mnie.

Sprawnie szybko i zgodnie z ofertą. Polecam

Bardzo profesjonalny zespół. Jestem bardzo zadowolona i na pewno tutaj wrócę :)

Bardzo dobre i tanie środki czyszczące . polecam

Mam tylko jedno zastrzeżenie a mianowicie szkoda ze opony motocyklowej nie mogłem zamówić prosto do waszego serwisu co ułatwiło by montaz

Wszystko przebiegło pomyślnie. Polecam tę firmę.

Polecam firmę.

Wszystko w porządku. Na pewno nie sa to ostatnie moje zakupy w tym sklepie.

Do tej pory nie miałam powodów,aby się skarżyć na Państwa firmę.
Korzystam z punktu przy ulicy Patriotów i za każdym razem jestem zadowolona z obsługi.Panowie są kompetentni i kulturalni.

Wszystko odbyło się sprawnie, zakupy i dostawa jak i towar bez zarzutu zgodnie z zamówieniem

Polecam.

Bardzo profesjonalny zespół. Zadzwonili i poinformowali co jest do naprawy i jakie są koszty. Nie wszyscy tak pracują. Jestem zadowolony z serwisu i napewno tutaj będę wracał.

Bardzo rzetelnie i sprawnie. Motoricus - wzorowo, ale współpracujący DPD powinien się lepiej starać.

Bardzo profesjonalny sprzedawca

Kontakt z klientem bardzo dobry.Towar zgodny z zamówieniem dotarł szybko i sprawnie .Zero problemów.

Polecam, szybko, sprawnie. Towar zgodny w 100.

polecam sklep towar i kontakt na bardzo dobrym poziomie

Szybka, profesjonalna obsługa, wyrozumiała dla klienta.

Szybka i profesjonalna obsługa,polecam ten sklep

Przejrzysta oferta, zawsze można liczyć na pomoc, towar najwyższej jakości, expresowa dostawa - zresztą skoro kupuję tutaj od 10 lat, to znaczy, że jest to najlepszy sklep POLECAM

Transakcja przebiegłą szybko i sprawnie. Polecam

Dostawa w tempie expresowym.Zdążyłem założyć opony przed mrozem.Stosunek jakości do ceny na 5.W deszczu przy 140 jakby trochę plywały,na śniegu całkiem dobrze sobie radzą.Jestem zadowolony.

Informacja o przesyłce, dostawa- wszystko OK

TAK

polecam

Pomimo, że zdarzają się wpadki to zawsze można liczyć na kontakt i wsparcie ze strony obsługi - bez łaski - po ludzku. Mocna piątka

Polecam i pozdrawiam

Nie wiem jak zachowają się kupione opony, na to potrzeba czasu, natomiast sama firma, czas realizacji jak najbardziej polecam, byłem zaskoczony szybkością dostawy. Polecam.

Motoricus.com opinie klientów

Motoricus.com Sp. z o.o.
ul. Wał Miedzeszyński 438
03-994 Warszawa
Witold Gazda
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na Motoricus.com.