Opinie o Motoricus.com

4.88/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 289 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 1 106 opinii.

Kontakt z klientem bardzo dobry.Towar zgodny z zamówieniem dotarł szybko i sprawnie .Zero problemów.

Polecam, szybko, sprawnie. Towar zgodny w 100.

polecam sklep towar i kontakt na bardzo dobrym poziomie

Szybka, profesjonalna obsługa, wyrozumiała dla klienta.

Szybka i profesjonalna obsługa,polecam ten sklep

Przejrzysta oferta, zawsze można liczyć na pomoc, towar najwyższej jakości, expresowa dostawa - zresztą skoro kupuję tutaj od 10 lat, to znaczy, że jest to najlepszy sklep POLECAM

Transakcja przebiegłą szybko i sprawnie. Polecam

Dostawa w tempie expresowym.Zdążyłem założyć opony przed mrozem.Stosunek jakości do ceny na 5.W deszczu przy 140 jakby trochę plywały,na śniegu całkiem dobrze sobie radzą.Jestem zadowolony.

Informacja o przesyłce, dostawa- wszystko OK

TAK

polecam

Pomimo, że zdarzają się wpadki to zawsze można liczyć na kontakt i wsparcie ze strony obsługi - bez łaski - po ludzku. Mocna piątka

Polecam i pozdrawiam

Nie wiem jak zachowają się kupione opony, na to potrzeba czasu, natomiast sama firma, czas realizacji jak najbardziej polecam, byłem zaskoczony szybkością dostawy. Polecam.

Sprawnie szybko bezproblemowo.

Wszystko przebiegło pomyślnie.

Bardzo dobry kontakt, ekspresowa dostawa. Jestem bardzo zadowolona z transakcji.

To nasz kolejny kontakt. Jestem zadowolony z usługi.

szybko sprawnie pelny profesjonalizm

Jestem zadowolony

Tak, gorąco polecam

Polecam....

Polecam. Polecam Polecam

Dobra obługa

Rewelacja.Wcześniej opony kupowałem na Agito.Po zmianie na eMag są tak daremni, że po 2 tyg. musiałem im napisać, żeby się już nie wysilali z wysyłką. A Motoricus pierwsza klasa.Mają brak, to się kontaktują i informują co, jak i z jakim opóźnieniem.A i tak wysłali 2 dni wcześniej niż planowali :) Polecam ten sklep. Nawet jak traficie na trochę wyższą cenę, to macie fachową obsługę klienta.

Profesjonalna i miła obsługa, polecam

korzystam od kilku lat i jestem zadowolona

Jestesmy bardzo zadowoleni z towaru i bardzo polecamy sklep

Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Pan Przemysław wykazał się ponadprzeciętnym zaangażowaniem w obsługę powodując moje zadowolenie graniczące z podnieceniem. Do ekstazy doprowadziła mnie pełna informacja o statusie zamówienia a DOT opony zweryfikowany po dostawie opony był jak papieros po... Generalnie pełna SATYSFAKCJA

Dziekuje. Tyle w temacie.

Opony doszly w 48h. Wszystko sprawnie i dobra cena

zakupy szybkie, bez problemowe

Jestem bardzo zadowolony z towaru i transakcji

Wszystko tak jak być powinno. Polecam

Polecam Porządny towar oraz realizacja zamówienia.

Jestem szczegolnie zadowolony z serwisu

Pełny profesjonalizm. Szybko, sprawnie i w dobrej cenie.

SUPER SZYBKA DOSTAWA

Brawo Świetny sklep, tylko czemu nie wyświetla się jako jeden z pierwszych w przeglądarce gogle? potrzebne lepsze pozycjonowanie strony sklepu

Motoricus.com opinie klientów

Motoricus.com Sp. z o.o.
ul. Wał Miedzeszyński 438
03-994 Warszawa
Witold Gazda
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na Motoricus.com.