zakupywgodzine.pl

Opinie (188) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (188)

Ważny od: 6 gru 2023
zakupywgodzine.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

podoba mi się asortyment sklepu, częste obniżki, dostępny dla mnie ,jako seniora sposób dostawy- w punkcie poczty za pobraniem. Jeddynie co chcialabym zmienić to wprowadzic kody rabatowe na darmową dostawę lub obniżenie kosztow dostawy. Często podczas zakupów pada pytanie o kod rabatowy, nie wiem skad te kody można wziąć?
KK

zamówienie 1771/2024 Zamówiłem 24 puszki dla psa i to był główny przedmiot zakupu. Ponieważ sporo ważyła zamówiłem kuriera. Dodatkowo zamowiłem 5 mąłych paczek po 20 torebek ekspresowego rumianku bo był w dobrej cenie. Przy okazji zamówienia zalożyłem konto i tam podałem także numer telefonu.Pocztę przegładam codziennie przeważnie wieczorem.dostałem 3 maile o 9.30 ,że częściowa realizacja zamówienia niestety bez kontaktu telefonicznego ,o 10:30 że towar gotowy do wysyłki a 13.30 ,że towar w drodze.Nie miałem szans zrezygnować z całości zamówienia. Szybkość realizacji dobra ale należy przy niekompletnym zamówieniu skontaktować się z odbiorcą i uzgodnić dalszy tok postępowania. Zwrot pieniędzy za karmę dla psa dostałem. , ale nigdy bym nie zlecał wysłanie 5 małych paczek rumianku kurierem , albo zrezygnowałbym z całego zakupu zakupu. J.Żuraw

Opinie nt. sklepu zakupywgodzine.pl

MN
maria n.
szczawno-droj
Odpowiedź ze sklepu zakupywgodzine.pl
--- Droga Pani Krystyno, Cieszymy się, że asortyment naszego sklepu odpowiada Pani gustom i że docenia Pani oferowane przez nas promocje. Dziękujemy również za sugestię wprowadzenia kodów rabatowych. Często udostępniamy kody promocyjne poprzez nasz newsletter, media społecznościowe oraz specjalne kampanie - zachęcamy do subskrypcji i śledzenia naszych aktualności, aby na bieżąco otrzymywać informacje o dostępnych zniżkach. Jednakże Pani , jako nasz stały klient ma już wbity kod rabatowy na stałe. Od każdych zakupów rabat ten jest doliczany. TAk wiec nie potrzebuje juz żadnych dodatkowych kodów :). Będziemy również rozważać wprowadzenie specjalnych opcji dla seniorów, by ułatwić dostęp do korzystniejszych ofert. Dziękujemy za Pańskie zaangażowanie i sugestie, które są dla nas bardzo cenne. Z poważaniem, Zespół zakupywgodzine.pl ---

Zmiana opini na 5 gwiazdek!

Moje poprzednie zamówienie zostało anulowane przez błąd na stronie. Pracownik firmy zadzwonił do mnie i zaproponował atrakcyjne dla mnie rozwiązanie sytuacji. Byłam zaskoczona indywidualnym podejściem do sprawy, dlatego oceniam sklep i obsługę klienta bardzo dobrze. Z pewnością wrócę tu następnym razem.
Odpowiedź ze sklepu zakupywgodzine.pl
--- Drogi Kliencie, Jesteśmy niezwykle wdzięczni za Pani zaktualizowaną opinię i zaufanie, jakim obdarza Pani nasz sklep zakupywgodzine.pl. Naszym priorytetem jest zawsze zadowolenie klientów, nawet w sytuacjach wymagających szczególnego podejścia. Cieszymy się, że mogliśmy szybko i skutecznie rozwiązać zaistniałą sytuację na Pani korzyść. Z niecierpliwością oczekujemy Pani przy kolejnych zakupach i obiecujemy utrzymanie wysokiego standardu obsługi, którym się Państwu staramy służyć każdego dnia. Z wyrazami szacunku, Zespół zakupywgodzine.pl ---
2 mar 2024
Towar zgodny z opisem, transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam i z całą pewnością skorzystam ponownie z usług sklepu
Odpowiedź ze sklepu zakupywgodzine.pl
--- Droga Pani Danusiu, Bardzo się cieszymy, że spełniliśmy Pani oczekiwania zarówno pod względem jakości produktu, jak i efektywności transakcji. Dziękujemy za wyrażenie swojej opinii i zaufanie, jakim obdarzyła Pani nasz sklep zakupywgodzine.pl. Jesteśmy dumni, że mogliśmy przyczynić się do pozytywnego doświadczenia zakupowego i z niecierpliwością oczekujemy na możliwość ponownej obsługi Pani zamówienia w przyszłości. Życzymy samych udanych zakupów! Z wyrazami szacunku, Zespół zakupywgodzine.pl ---
KK
bardzo droga przesyłka, brak możliwości darmowej dostawy, poza tym- sklep okej. Zamawiam dość często
14 lut 2024
Dobrze by było widzieć datę planowanej dostawy przed złożeniem zamówienia. Po za tym wszystko na +
Dziękuję za tak szybką dostawę i za bardzo dobry opis proponowanych produktów.Pozdrawiam
Odpowiedź ze sklepu zakupywgodzine.pl
--- Droga Pani Halo, Dziękujemy za podzielenie się opinią na temat żelu Lactacyd. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z jakości produktu i że odpowiada on Pani oczekiwaniom. Naszym priorytetem jest oferowanie produktów, które są nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne dla naszych klientów. Mamy nadzieję, że będziemy kontynuować naszą misję zapewniania Państwu produktów najwyższej jakości. Dziękujemy za zaufanie i wybór naszego sklepu. Z pozdrowieniami, Zespół zakupywgodzine.pl
KK
oprócz wysokich kosztów dostawy, brak zastrzeżen, sklep- okej
Szybko,sprawnie i na temat.polecam
Wszystko jak najlepiej. Dziękuję.
Odpowiedź ze sklepu zakupywgodzine.pl
Droga Pani Halino, Dziękujemy za miłe słowa. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług. Zachęcamy do korzystania z naszej oferty w przyszłości!
Po raz kolejny wszystko ok,
Odpowiedź ze sklepu zakupywgodzine.pl
Drogi Arutrze, Dziękujemy za kolejną pozytywną opinię. Jesteśmy wdzięczni, że ponownie wybrał Pan nasz sklep i że jest Pan zadowolony z doświadczenia zakupowego. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas największą nagrodą. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność służyć Panu naszymi usługami jeszcze wiele razy. Z wyrazami szacunku, Zespół zakupywgodzine.pl