matinee.pl- Logo - Opinie

matinee.pl

Opinie (362) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (373)

8 sie 2023
40 dni minęło i nocy . Po operacji i wszczepieniu ENDOPROTEZOPLASTYKI stawu biodrowego, musiałam zmienić swój materac na bardziej odpowiedni i bezpieczny dla tego typy urazu. Podczas bardzo rzeczowej rozmowy w MATINEE udzielono mi info. o różnych materacach i ten który mi polecono kupiłam i jestem bardzo zadowolona. 40 nocy spania na wznak a kręgosłup mimo moich problemów nie powoduje dodatkowego cierpienia. POLECAM!!!!!! DZIĘKUJE!

5 lip 2023
Brak informacji w ciągu 48 godzin o dostawie, dopiero po zapytaniu skontaktowała się firma logistyczna

Opinie nt. sklepu matinee.pl

Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
4 maj 2024
2 maj 2024
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie, Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Pozdrawiamy, Zespół Matinee!
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Życzymy pięknych snów, Zespół Matinee!
29 kwi 2024
29 kwi 2024
30 kwi 2024
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. C Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
30 kwi 2024
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że materac spełnił oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
26 kwi 2024
25 kwi 2024