matinee.pl- Logo - Opinie

matinee.pl

Opinie (362) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (373)

8 sie 2023
40 dni minęło i nocy . Po operacji i wszczepieniu ENDOPROTEZOPLASTYKI stawu biodrowego, musiałam zmienić swój materac na bardziej odpowiedni i bezpieczny dla tego typy urazu. Podczas bardzo rzeczowej rozmowy w MATINEE udzielono mi info. o różnych materacach i ten który mi polecono kupiłam i jestem bardzo zadowolona. 40 nocy spania na wznak a kręgosłup mimo moich problemów nie powoduje dodatkowego cierpienia. POLECAM!!!!!! DZIĘKUJE!

5 lip 2023
Brak informacji w ciągu 48 godzin o dostawie, dopiero po zapytaniu skontaktowała się firma logistyczna

Opinie nt. sklepu matinee.pl

21 kwi 2024
24 kwi 2024
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że przebieg procesu zamówienia spełnił oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
24 kwi 2024
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
Minęło 7 dni od zkozenia zamówienia,a materaca ciągle ni ma
WR
Witold R.
Warschau,Polen
Firma elastyczna dopasowuje sie do zyczen klienta.Dostawa za darmo.Materac naprawd etwardy,trzyma wymiary,idealnie sie wpasowuje w rame lozka,lezenie na nim to niebianskie doznania.Kupimy nastepne,juz nigdy wiecej sprezynowych
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że materac spełnia oczekiwania gwarantując spokojny sen. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
VS
Viktoria S.
Bad Birnbach
Ordering and delivery went flawlessly. Will try it in our holiday home next week so can’t say anything about the quality of the mattress just yet.
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Thank you for shopping in our store. Best regards, Matinee Team.
Szybka wysyłka, fajnie, bo materac jest dwustronny z jednej bardziej miękki z drugiej twardszy. Bardzo wygodny 🥰
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że materac jest wygodny i spełnia oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
Materace zgodne z opisem, wygodne, kilka dni od zamówienia były już u nas, użytkownicy bardzo zadowoleni.
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że materac zapewnia zdrowy i komfortowy odpoczynek. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
1 kwi 2024
Najlepszy sklep internetowy w jakim kupowałem. Pan Rafał kapitalnie doradził wybór materaca. Polecam
14 kwi 2024
Moje 82 letnie kości są zadowolone, sposób informacji i dostarczenia wybitnie sprawne
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że cały proces zakupowy był źródłem pozytywnych wrażeń. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
Dobry jakościowo, nadający się do chorego kręgosłupa, materac.
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Wszystko w porządku. Brak zastrzeżeń. Firma godna polecenia. Towar sprzedawany pierwsza klasa.
MD
Małgorzata D.
Ośno Lubuskie
23 mar 2024
Wszystko mi się podobało. Cena, opakowanie, jakość materaca - wszystko OK. POLECAM !!!
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że zamówienie w naszym sklepie spełniło oczekiwania w każdym aspekcie. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
Zamówienie zrealizowano bardzo szybko i zgodnie z oczekiwaniem. polecam
Szybka realizacja, dobry kontakt. Materac wygodny. Polecam
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że materac spełnił oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
Bardzo sprawna i szybka realizacja zamówienia
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że materac spełnia oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
Wygodny materac. Szybka wysyłka. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy. Cieszymy się, że zakupy spełniły oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
Obsługa klienta, pełen profesjonalizm.

Bardzo dobry kontakt i wyrozumiałość ze strony p. Krzysztofa - bardzo dziękuje

Bardzo dobry kontakt i wyrozumiałość
Wszystko. Ok. Dorca super. Polecam