sklep2.choppersdivision.pl- Logo - Opinie

sklep2.choppersdivision.plOpinie

ważny od: 19 sie 2022
data aktualizacji: 29 lis 2022
Sklep sklep2.choppersdivision.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie sklep2.choppersdivision.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 19 sie 2022
data aktualizacji: 29 lis 2022

Opinie nt. sklepu sklep2.choppersdivision.pl

Opinie nt. sklepu sklep2.choppersdivision.pl

29 wrz 2022
Bardzo dobre jakościowo bluzy, szybka wysyłka i atrakcyjna - póki co - cena. Pierwszy zakup, ale pewnie nie ostatni.
3 paź 2022
Zapraszamy :)
11 paź 2022
Polecam sklep
21 paź 2022
2 wrz 2022
Więcej wzorów grafiki Powiększyć asortyment np. o kurtki. Doposażyć odzież o ochraniacze celem poprawienia bezpieczeństwa użytkownika.
19 wrz 2022
Pełna i profesjonalna opieka klienta. 🤩 Sprawa poprowadzona niemal za rękę. ☺️ Z zakupów jestem zadowolona, jakość potwierdzona. 👍 Życzę sobie i każdemu takich budujących, ludzkich rozmów i zakupów. Pozdrawiam serdecznie 🤗
3 paź 2022
Dziękujemy :)
13 wrz 2022
Wszystko ok. Szybka wysyłka.
24 wrz 2022
15 wrz 2022
19 sie 2022
Kolejny zakup kolejna radość, odjazdowa grafika, mega wygodne ciuchy, idealne na motor
22 sie 2022
Dzięki :)
25 sie 2022
23 sie 2022
20 sie 2022
19 sie 2022
19 maj 2022
Już od kilku lat zamawiam w Choppers Division koszulki dla mamy i taty. W tym roku skusiłam się na grube bluzy i muszę powiedzieć, że są fantastyczne. Obojgu bardzo się podobają i pasują jakby były szyte na miarę. Bluzy są wykonane z grubego, ciężkiego materiału co fantastycznie sprawdza się podczas jazdy na motorze zarówno w ciepłe jak i chłodne dni. Kieszenie zapinane na zamek stanowią genialne rozwiązanie, nawet jeśli chowa się tam tylko chusteczki higieniczne. Z całego serca polecam ten sklep.
21 lip 2022
Przede wszystkim dobra jakość zakupionych rzeczy, oryginalne motywy. Ceny przystępne, obsługa suuper. Polecam.
12 sty 2022
Życzliwość i pomoc przy podejmowaniu wyborów.Fachowo i z uśmiechem co dziś jest rzadkością.Polecam gorąco.