porcelanaonline.pl- Logo - Opinie

porcelanaonline.pl

Opinie (164) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1110)

Ważny od: 14 cze 2017
porcelanaonline.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Szybko przygotowane zamowienie. Grzeczna Pani zadzwonila, ze nie moga skompletowac calego zamowienia i jeszcze tego dnia otrzymalam zwrot pieniędzy za przedmioty, ktore byly niedostepne. Mimo tego jestem zadowolona z obsługi.

16 gru 2023
Pomylone zamówienie. Wysłany nie ten kubek który został kupiony. Gdyby nie zbliżające się święta złożyłabym reklamacje. Niestety kubek był zamówiony na prezent a w przypadku odesłania błędnego mogłabym przed świętami nie doczekać się właściwego zakupu

Opinie nt. sklepu porcelanaonline.pl

12 paź 2023
bardzo szybka dostawa, nawet przed terminem sugerowanym podczas zamówienia; bardzo dobrze opakowana delikatna przesyłka.
22 lis 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa ! Staramy się wysyłać paczki jak najszybciej :-)
20 paź 2023
Produkt zgodny z opisem. Paczka przyszła następnego dnia roboczego i była bardzo dobrze zabezpieczona. Polecam 👍
22 lis 2023
Bardzo dziękujemy za opinię! Staramy się aby paczki docierały do naszych klientów szybko i bezpiecznie :-) Pozdrawiamy serdecznie porcelanaonline.pl
Zamówione porcelanowe produkty zapakowane super - w taki sposób, aby podczas transportu nie uległy uszkodzeniu.
22 gru 2023
Bardzo dobry kontakt, szybka dostawa, pozytywne załatwienie drobnej reklamacji. Zdecydowanie polecam.
2 gru 2023

zestaw kieliszków do wina

Jestem bardzo zadowolony z zakupów. Kieliszki są przepiękne. Dziękuję za zapakowanie jako prezent <3
Bardzo polecam, szybki i sprawny termin realizacji zamówienia. Towar zgodny z opisem. Polecam.
12 gru 2023

wspaniały pierwszy raz

bardzo miła i profesjonalna obsługa. zamówienie wysłane ekspresowo. na pewno tu wrócę! dziękuję
Sklep warty polecenia. Bardzo miła i profesjonalna obsługa klienta. Jestem bardzo zadowolona
2 lis 2023
Bardzo dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie do naszego sklepu :-) Pozdrawiamy serdecznie:-) Porcelanaonline.pl
22 gru 2023
Super miła i profesjonalna obsługa.Pani odbierając zamowienie bardzo miła. Bardzo polecam.
PG
Paweł G.
Krotoszyn
Figurka piękna ,zapakowana w firmowy karton.Dostawa zgodnie z umową,.Polecam i pozdrawiam.
Zadziwiająco szybka dostawa, byłam w szoku. Produkt starannie zapakowany. Wszystko super!
28 gru 2023

Wszystko w najlepszym porządku :)

Bardzo miły kontakt i wysyłka w uzgodnionym (szybkim) terminie. Towar zgodny z opisem.
23 lis 2023

Przesyłka dotarła dosyć szybko bezpiecznie zapakowana. Talerze najwyższej jakości.
15 maj 2023
Sympatyczna obsługa i super zainteresowanie klientem. Polecam wszystkim ten sklep.
Towar dotarł na miejsce w całości. Egzemplarze zamówionych produktów idealne.
Zawieszki na choinkę wspaniałe. Duży plus, że są malowane z obu stron.

Super!

Super obsluga, szybka wysyłka, dobrze zapakowana. Piękna porcelana.
KC
KC C.
Jaworzno
3 paź 2023
Bardzo szybka dostawa oraz zabezpieczenie przesyłanego zamówienia.
8 maj 2023
Realizacja zamówienia przebiegła bez zastrzeżeń, polecam sklep
15 maj 2023
Wszystko ok. Pani do której się dodzwoniłem bardzo pomocna.